Egsersiz Programım Yetersizmi Kalıyor ????

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve bariscan helin tarafından 17 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. bariscan helin

bariscan helin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba fazla kilolarımdan kurtulmam icin ve birazda vucudumun sekillenmesi icin spora basladım ve basladıgımda kilom 72 idi. vucud olculerim asagıdaki gibi

boy : 165
    kilo : 69
    gögüs : 96
    kol : 31
    omuz : 115
    bacak : 52
    bel : 94
    yag oranı : 24.3
    b.k.e : 26.1
    şimdi ben 2 aydır spor yapıyorum.haftanın 6 günü gidiyorum pazar günleri sabit dinlendiriyorum vucudu (bu dogrumu ? ). yaptıgım antraman su sekilde 1 gün kardiyo 1 gün vücut calısıyorum.
    kardiyo olarak
    30 dk kosu bandında 10 dk yuksek tempo ( 15 - 18 speed)arası kosu ve 10 dk sabit tempo hızlı yuruyus. 10 dk yavas yuruyus
    20 dk bisiklet
    10 dk eliptik bisiklet
    30x3 set mekik ( bu bazen 30x5 e cıkabiliyor )
    30x3 yarım mekik
    30x3 yan yagları eritmek icin agırlıkla ( 20 kg ) sag sol yan calısması
    5 dk twist

vucud icin hocaya soruyorum kanat calısacaksam eğer hareketleri gosteriyor yapıyorum. bu is icin yeni oldugumdan hareketleri bilmiyorum hocadan aldıgım hareketlerle yapmaya calısıuyorum.
    tüm bunların yanı sıra protein tozu kullanıyorum sadece antremandan sonra 2 olcek. ayrıca l carnetin yag yakıcı 1 tup antremandan 15 dk once ve amino asit kullanıyorum 2 tablet antereman oncesi 2 tablet antreman sonrası olmak üzere

bu yaptıgım program bana bir etki gostermiyor gibi geliyor cunki olculer hep aynı. beslenme konusuna gelirsek eğer. hayatımdan ekmeği sekeri tuzu cıkarttım. tamamen protein agırlıklık. aksam yemegi yemiyorum. sporrdan sonra 5 tane haslanmıs yumurta ve lor peyniri yiyorum. sabahları 3 dilim kepek ekmeği ve peynir yiyorum.. tabi ne kadar dikkat etmeye calıssamda atladıgım yerler olabilir. cunki gobek bolgesinde değil erime,yumusama bile yok :(( anterman hareketlerini değiştirebilirim yada ekstra hareketler ekleyebilirim. sizlerin tavsiyeleri gorusleri nelerdir ?

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-26)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş