Dymatize Super Mass

Konusu 'Kilo Aldırıcılar' forumundadır ve seytantuyu tarafından 5 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 207 üye.
  1. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    enteresan :)

100 gr da ki değeri niye yazsınlar ürünün kullanım şekli ile alakasıda yok,foto çekip koyabilirmisin merak ettim,internet üzerinde de bulamadım öyle bi değer

2. Avengers

Avengers Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kullanıyorum memnunum herhangi bir sıkıntısı yok çikolatalısının tadı güzel

3. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    dün sabah aç karna içmek gibi bi hata yaptım,abartısız 4 kere tuvalete çıkıp bütün günde çılgın bir gaz sıkıntısı çektim :D

4. Gilmour

Gilmour Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Kayseri
    Fotoğraf koyma imkanım yok maalesef.
    Bi de herkes kutuda harflerin eksik olduğundan bahsetmiş ama benim aldığım üründe öyle bir sorun yok. Sadece arka yüzünü komple kapatan bir kağıt mevcuttu, ön yüzü ise normaldi. Bi problem var mıdır ?

5. tigerrr

tigerrr Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2. Üniversitesini okuyor
    Bende sabah kaltığımda aç karna içiyorum bi sorun olmuyor hatta normalde iki bardak su içsem 1 saat içinde wc ye giderim sabahleyin, fakat 400 ml suya 2 ölçek atıp içtiğim zaman 2-3 saat wc ihtiyacım gelmiyor.

6. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    2 ölçek derken,234 gr karbo dan mı bahsediyoruz ?

7. muhammet galata

muhammet galata Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    spor akademisi öğrenci
    Yer:
    samsun
    Buda bendeki arkadaşlar 1 hafta önce aldım üzerinde hiç kapatma yok fakat güvenilir siteden aldım, süt ile çok iyi karışıyor BCAA ve glutamin değerleride iyi nitrotech ve gaspari creatin ile kombine yaptım çokta iyi oldu

Uploaded with ImageShack.us

8. Gilmour

Gilmour Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Kayseri
    @muhammet galata benimki de aynen bu şekilde. Sadece bir yüzünde büyük siyah bir kağıt vardı. Sahte olduğunu zannetmiyorum ama ben.
    Arginine içeriğine de yanlış bakmışım, 7 değilmiş. Ama yine de oldukça iyi bence.

muhammet galata bunu beğendi.
  9. muhammet galata

muhammet galata Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    spor akademisi öğrenci
    Yer:
    samsun

değerler çok iyi antreman öncesi ve gece yatarken içiyorum kullandığım en iyi kilo aldırıcı, aminoasit değerleri benim için çok önemliydi ve bu ürünü seçtim iyide ettim, sahte değilller ben aldığım yer ilede konuştum güvenilir bir site 1 senedir aynı yerden alışveriş yapıyorum zaten

10. brhmcr

brhmcr Guest

gece yatmadan once ve idman oncesi yerine sabah kalkinca ve idman sonrasi almayi deneyin.

11. tigerrr

tigerrr Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2. Üniversitesini okuyor
    Evet arkadaşlar bir kutu bitirmiş bulunmaktayım. İkinci kutuyu alıp almamakta kararsızım fakat bikaç ay sonra hacimsel çalışmayı kesip daha çok definasyon ağırlıklı çalışacağımdam amino asit alabilirim 3-4 ay boyunca. Ürün gerçekten kaliteli etkisini bir kutu bitirerek malesef göremezsiniz. 2-3 kutu ile görebilirsiniz kanaatimce. 2 aydır kullandım sadece idman günlerimde haftanın 3 günü gayet memnun kaldım.

12. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    tigerr

yukarıda bir sorum vardı sana,görmedin muhtemelen :)

nasıl kullandın gün içinde ?

13. tigerrr

tigerrr Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2. Üniversitesini okuyor
    Kusura bakmayın farkedememişim

2 ölçek: toplam 334 gr. Oda 252gr karbon 52 gr protein olarak sadece idman sonları kullandım. Son 2 haftada ise sabahları aç karna ve yine idman sonu kullandım. Haftada 3 gün idman yapıyorum.

moothy bunu beğendi.
  14. ATICI

ATICI Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ziraat Mühendisi
    Yer:
    Kahramanmaraş
    Tadı uygun oranlarla,

400 ml süt, 100 gram toz ile gayet hoş, baymıyor, yavaşça içilebilir. Ayrıca sütü içirmesi açısından bile alınabilir bence, günde en az 1 litre süt içmeye başladım bu sayede =) her yemekten sonra kullanım olarak pek uygun görmüyorum, örneğin ben üniversite öğrencisiyim kampüste uzun zamanlar kaldığımız için pek sağlıklı besin bulmak zor ve külfetli oluyor, tavsiyem günde 5 öğün yaparak belki daha fazla, yapamadığınız öğün yerine yüksek miktarda öğün niyetine(170gr) bu tozu kullanmanız. Antreman öncesi öğünden sonrada kullanılabilir. Saygılar.

15. arslan*

arslan* Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ürünü aldım, az önce ilk defa kullanmayı denedim. (ürün muzlu)

500ml süt ile 1 ölçeği karıştırdım fakat hiç içemedim. Acayip mide bulantısı oldu, acaba iyi karıştıramadım mı? (elimde karıştırdım)

İçmem gerekiyor, ne yapmalıyım sizce? Başına gelenler ne yaptı? Ölçeği mi azaltsam?

16. goncduvan

goncduvan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar çikolatalı olandan aldım 3 gündür kullanıyorum. Tadı ve kokusu çok güzel bazen kutuyu açıp koklayıp geri kapatıyorum o derece yani :) Daha önce Hardline Progainer 4.5kg kullanmıştım ve 5 kilo almıştım. Ama bu üründen daha umutluyum içerik olarak Hardline'dan daha iyi. Kutu bitince sonuçları yazarım. Herkese de tavsiye ederim fiyat/performans çok başarılı.
    1 porsiyon 334gr bana göre fazla ben yarısını kullanıyorum 170gr (içinden çıkan ölçekle yaklaşık 6oz'a denk geliyor) 500-600ml sütle karıştırıp tüm güne yayıyorum.
    Kahvaltıdan sonra (biraz),
    Antrenmandan 1 saat önce (biraz),
    Antrenmandan hemen sonra (çoğunu antrenmandan hemen sonra içiyorum),
    Yatmadan önce (biraz) olarak kullanıyorum.
    Bu şekilde ve sadece antrenman günleri kullanılırsa (haftada 4 gün) ürün 2 ay kadar gidiyor.

17. omersenol

omersenol Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Adana
    arkadaşlar ben 2 ay kadar süredir spora başladım ve gittiğim spor salonundaki antrnör bana Dymatize Super Mass Gainer tavsiye etti.Tabi bunu tavsiye etme sebebi benim beslenmemin yetersiz olması.1,73 boy 58 kilodayım. Yaptıgınız yorumları okudum genel olarak memnun kalındığı belirtilmiş.Nasıl kullanacağım konusunda ise Sabah kalkar kalmaz aç karnına antreman sonrası ve yatmadan önce şeklinde.Haftanın 5 günü bölgesel olarak çalışma yapıyorum.Sizce bu kullanım dogrumu ve etkisini görürmüyüm.

18. Spacetr

Spacetr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bende ürünü dün aldım. 2 sorum var;

1) Haftanın 4 günü spor'a gidiyorum. Gaineri sadece gittiğim 4 gün mü içeyim yoksa her gün mü içmeliyim?

2) Hocam bana sabah 300 ml. öğlen 300 ml. akşam 300 ml. süt ile içmemi söyledi. Yani günde 900 ml tüketmiş olacağım. Her 300 ml ye kaç ölçek koymam gerekiyor?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13:37 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 12:45 ----------

Buda gainer ölçüsü ;

19. brhmcr

brhmcr Guest

Iki tane olcek 1 porsiyon o da 1280 kalori civari, ben senin yerinde olsam sabah kalkinca bir olcek ve idman sonrasi bir olcek icerdim, yemegede yuklenirsen zaten buyuk bir kalori farki yaratmis olursun.

Eger kilo almak istiyorsan ve cok zayifsan her gun ic derim.

Baktin cok yaglaniyorsun hafif kesersin.

20. Spacetr

Spacetr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çok teşekkür ederim üstadım cevap verdiğin için.

Son sorum ise 1 ölçeğe ne kadar süt koymalıyım? Gainerin ölçeği büyük malum...
    1 ölçek gainer shakerin 3/1 i etti :shock:

Günde 2 kez dolu shaker nasıl içeceğim bilmiyorum çok ağır olmaz mı :confused:

Son düzenleyen: Moderatör: 16 Nisan 2013

Sayfayı Paylaş