Dymatize Super Mass

Konusu 'Kilo Aldırıcılar' forumundadır ve seytantuyu tarafından 5 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 207 üye.
  1. loralon

loralon Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    baska bir ürün almak amacıyla gitmiştim fakat aradığım ürün bitmişti bende bu yüzden elde olanları değerlendirdim ve dymatize super mass gainer almaya karar verdim kullanım sonucundaki yorumlarımı yazmak isterim;
    Tadı çok kötü hele ki suyla karıştırıldığında katlanılmıyor insanın içini bayıyor (çikolata aromalı kullanıyordum)
    Blender olmadan ürünün kullanımı mümkün değil topaklanma çok fazla oluyor blenderınız yoksa almamak gerek
    Blenderla kullanımdada cok fazla kopuruyor...
    Ölçeğe gelince çamaşır deterjanı ölçeği gibi ölçeği var ölçeği görünce kullanasım bile gelmiyordu... ürünü zaten parayı verdim başa gelen çekilir şeklinde bitirdim ama çok pişmanım çünkü antrenmandan 45 dakika önce kullanıyordum bunun yanında kullandığım başka supplementlerde vardı ve miğde direk suyla şişiyor artık nasıl rahat spor yapabilcekseniz o mideyle, ben hiç rahat değildim yani... 4 kilo artışım oldu ürün bitiminde ama keşke hiç kullanmasaydım bunu dedim... Monster Mass'i tercih ederim (150 gr dı galiba), dymatize servis başı gramajıda çok 343 gr çok fazla yani...

2. utkux54

utkux54 Üye

Beğenileri:
    293
    Ödül Puanları:
    73
    Beyler evde mikser var hadi karıştırdık salonda ne yapıyorsunuz ?
    Ürün içerik olarak çok iyi spora yeni başlayan arkadaşlarıma önerdim de böyle bir sıkıntı yaratması beni üzdü açıkçası .

3. Azazel

Azazel Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Abartılacak bir durum söz konusu değil. Ilık vişne suyu veya üzüm suyuyla (Dimes 100% Kırmızı Meyveler bence daha iyi tad açısından) antrenman sonrası çok rahat shaker ile tüketebilirsiniz.

4. Mystical

Mystical Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    1 tatlı kaşıgı bal 150gr toz 200-300 ılık süt mikserde karıştırın daha sonra bi miktar tarçın atın harika oluyor tadı

5. wgenzo

wgenzo Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Yeni formülü 1900 kalori sanırım yanlışmıyım?

Xeryus bunu beğendi.
  6. bgtaylanbg

bgtaylanbg Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    beyler 15 gündür dymatize kullanıyorum ve 3 gündür inanılmaz karın ağrısı çekmeye başladım sizce gainerle bi ilgisi varmıdır sanki karnıma bıcak saplanıyo gibi

7. utkux54

utkux54 Üye

Beğenileri:
    293
    Ödül Puanları:
    73
    Doktora görün.
    Buradan ne konuşsak nafile.
    Bir şey çıkmasa bile sen tahlil yaptır gitmişken .

8. Azazel

Azazel Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Doktora başvurun hemen. Porsiyonları bir anda yüksek aldıysanız midenizi çok yormuş ve gastrit olmuş olabilirsiniz.

9. lecossel

lecossel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bende sipariş verdim botanikecza güvenilir biryermi acaba almadan önce baktım güvenilir biryer gibiydi yorumlara bakılırsa tabi her firmanın şikayetleri oluyor ama..Orjinal Olmama gibi bir durum olur mu? 149 Tlye aldım ben.

10. alchemila

alchemila Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Ben bu yılbaşında internet üzerinden 2 kutu almıştım.Ciddi bir indirimle almıştım. 5.450 kg kutusu 120 tl idi.Burada tadı kötü demişler ama benim midem çok hassastır bu tarz problemler yaşamadım tadı da kötü değildi.Hele ki onun öncesinde hardline kullanmıştım dymatize ye geçince çok rahatlamıştım :)

11. Azazel

Azazel Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Ürününüz orijinal gelir, merak etmeyin.

12. mustafa0616

mustafa0616 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende ürünü ankara ******den aldım kutunun belirtildiği gibi uper ass yazıoyr baş harfleri kapatılmış sizce sahte olma durumu var mıdır yoksa arkdşların dediği gibi bakanlık tarafındn oyle yapılması gerektiği söylendiği için mi ?

13. Azazel

Azazel Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Ürün sahte olsa kutuyu o kadar taklit edip kabak gibi ürünün adını yanlış yazmazlar. Türkiye'deki yasal mevzuatlara göre birtakım kelimelerin kullanılması yasak, ondan bazı harfleri kapatıyorlar. Sıkıntı yok yani, güle güle kullanın.

14. lecossel

lecossel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ürünüm geldi Uper Mas yazıyor ama o yapışkanı kaldırınca super mass yazıyor.Kutusunun altında herhangi bir güvenlik durumu filan yok sanırım bu üründe? Birde 1900 kalori 82 gr protein diyor.Sanırım yeni ürünlerinde..Bir problem varmıdır acaba sahtelik bakımından?

15. halilklark

halilklark Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler
    kurumsalseohizmetleri.blogcu.com

16. loralon

loralon Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Azazelin de soyledigi gibi bazi sozcuklerin kullanimina izin verilmiyor super pump vs vs kullanimi ozendirici sozcukleri kutu etiketlerinde kapatiyorlar bu yuzden ayrica kalori degerleri aromanin tipine gore degisiyor. 1900 kalori ve 82 gr protein ise 32 oz. sut ile karistirdigindaki kalori ve protein degerleri.

17. Resoa

Resoa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu ürünün içeriğinde bcaa olduğu yazıyor yanında xtend kullansam zararı olurmu tekmi kullanmalıyım acil cevap teşekkürler

18. Roy Jones JR

Roy Jones JR Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    İddaa Bayi işletimi
    Yer:
    İzmir
    Mükkemmel bi gainer ektolara denemelerini tavsiye ederim. 2 kutu bitrdim sonra bsn turue denedim pek etkisini görmedim. şimdi 2 kutu daha 5 kiloluk dymatize aldım hedef 80 kilo :) bu kez yanına nitro tech ve nutrex creatin de takviye ediyorum.

19. çelimsiz1990

çelimsiz1990 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Bugün bitti ve tam 5 kilo artış oldu pekde düzenli kullanmadım ve beslenmemde pek iyi sayılmaz ama yinede benim için bayağı iyi bir artış oldu diyebilirim

20. Xeryus

Xeryus Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaslar kimse aldigi kilolari yazmamis neredeyse. Sporda 3.ayim dolmak üzere. 50 kiloydum. Kendi imkanlarimla 60 oldum. Ama daha kilo alamiyorum. Cogu kisi bu ürünü önerdi.sizce duzenli bir beslenmeyle 1 kutu(5 kg) bana kac kilo aldirir?

Sayfayı Paylaş