Dymatize Super Mass

Konusu 'Kilo Aldırıcılar' forumundadır ve seytantuyu tarafından 5 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 207 üye.
  1. xgitarist

xgitarist Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ******.com'dan bu ürünü aldım. Fakat ürünün ambajı üzerine yapıştırılmış yapışkanlar mevcut. Super Mass Gainer yazması gereken yerlerde, Uper Mas Ainer şeklinde yapışkanlı etiketler var. Etiketi kaldırınca Super Mass Gainer yazıyor ama. Başına böyle bir şey gelen var mı acaba?

2. NeverForget

NeverForget Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Beylikdüzü
    forumda çok cevaplandı bu soru biraz araştırırsan bulabilirsin.

3. aozyay

aozyay Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Herkese merhabalar.
    Bu başlığa yazma ihtiyacı hissettim çünkü bu ürünü almadan önce en çok ihtiyacım olan şey kullanan insanların tecrübeleri ve düşünceleriydi
    o yüzden gözünüzü seveyim "böyle saçma sapan şey mi olur yeeea"cı kardeşlerimiz uzak duruversin.

Klasik bi girizgah olacak arkadaşlar ama doğrusu da bu...
    Bu ve türevi ürünler, yalnızca takviyedir ve size hacim, kas, yağ... artık ne istiyorsanız tek başına asla kazandırmaz.
    şahsen, günlük 3700 kalorilik bi diyet uyguladım ve bu ürün o diyetin yalnızca 800 kalorilik kısmına tekabül etti.
    800 diyorum çünkü ürünü porsiyonu bana çok fazla geldi ve bunu kendimce azalttım.
    tepeleme bir yemek kaşığı yaklaşık olarak 25gr kadar ve off günleri kahvaltı sonrası ve yatmadan en az 2 saat önce
    antrenman günleri ise antrenmandan 2 saat önce ve antrenmandan 2 saat sonra olmak üzere 100er gr kullandım
    Kalori hesaplama program reklamı yapmak istemem, bir programı da titizlikle yazdım, eğlenceli de oldu açıkçası.
    şunu da söylemem gerek ki ben yiyemiyorum diyen arkadaşları anlıyorum ancak biraz irade ve sabırla önce mideni hafiften genişletmeni öneririm canım kardeşim.
    şahsen, belirli bir süre yediğim yemeğin ardına bi de salata çakarak ( özellikle marul ) bunu başardım diyebilirim.
    sonuca gelicek olursak, 187 boy 76 kilo birisiydim ve bir buçuk ay kadar sonra 79a yükseldim. ürün yaklaşık bir ay kadar yetti.
    a bu arada şu da önemli ki eğer su içmeyi sevmiyorsanız sakın ha böylesi ürünlere bulaşmayın, allah muhafaza böbrekleri yorabilir, karaciğerde sıkıntı çıkartabilirsiniz
    günlük ort. 3, 4 lt su içmenizi tavsiye ederim
    kısaca söyleyeceklerim bunlar, umarım fikrinizin olgunlaşmasına yardımcı olabilmişimdir.
    tekrarlıyorum, bu yazdıklarım yalnızca tecrübe, herkes kendi vücudundan sorumlu ve hiç kimseye alın uygulayın demişliğimiz yok.
    son olarak, yağ oranım yüzde 16idi ve öyle de kaldı. yağ mı aldın kas mı sorusunun cevabı da bu olsun.
    Bol şans.

4. paysage

paysage Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    arkadaşlar merhaba
    gainer almayı düşünüyorum ama iki ürün arasında kaldım
    ürünleri kullanan arkadaşların bilgisini almak isterim

1. ürün Dymatze super mass
    bu ürün için araştırmalarım sonucu kullananlar ikiye bölünmüş. bir kısım çok başarılı bir ürün olduğunu savunurken bir kısmı mide bozduğunu rahatsız ettiğini söylüyor
    2. ürün optimum serious mass
    bu ürün hakkında çok fazla olumsuz bir yoruma denk gelmedim

hangi ürün daha başarılıdır sizce. kilo almakta güçlük çeken biriyim. spora devam ediyorum. fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim

5. Paul_

Paul_ Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    38
    evet arkadaşlar şimdi size 3. pakedi bitirmiş biri olarak ve bu konuyu baya incelemiş araştırmış biri olarak gözlemlerimi ve deneyimlerimi anlatmak istiyorum

ilk pakedi aldığımda 1.85 boy 63 kiloydum günde 5 kez süt ile içtim, 2 günde 1 antreman yapıyordum. 2.5-3 haftada bitti, 68-69 kilo civarına çıktım. hafif yağlanma oldu evet ama ben şahsen biraz yağlanmakta istiyordum çünkü kupkuruydum sonra toparlarız diye abandım. tabi bu 2.5-3 hafta içinde günde 5 kez süt ile içince en fazla günde 1 öğün onda da azcık yedim, çünkü acayip bir tokluk hissi veriyor.

ikinci pakedi aldığımda günde 4 kez süt ile içmeye devam ettim hemen hemen 1 ayda bitti, 73-74 kiloya çıktım yine aynı şekilde yukarıda anlattığım gibi devam ediyordum. biraz bel göbek ve kalçada yağlanma oldu

ikinci paket bittikten sonra 1 ay kullanmadım spor yaptım yağları eritmek için bu arada normal beslenmeme devam ettim, sanırım kilo alınca midede büyüdü ve günde 1-2 öğün yiyen ben 3-4 öğün yemek yiyen biri oldum, gainer kullanmadan 1-2 kilo daha aldım

üçüncü pakedi kullanmaya başladığımda 74-75 kiloydum bu sefer günde 3 kez kullandım yine süt ile tükettim, günde 3 öğün yemek yemeye devam ediyordum, antremanları 2 katına çıkardım, 1-1.5 ay sonra bitti üçüncü pakette. bu sefer her gün karın bel ve kalça hareketleri yaptım yağlanma falan olmadı, 2-3 gün önce yağ oranımı ölçtürdüm gayet normal çıktı. üçüncü paket bittiğinde 81 kiloydum.

şimdi dördüncü pakedi kullanacağım sipariş verdim hedefim 85 kilo. ama dördüncü pakedi 1-2 ay sonra kullanacağım indirim vardı ondan aldım :)

şimdi gelelim sonuçlara ;

1. eğer çok sıkı bir antreman yapmazsanız suratta kalçada belde karında yağlanma oluyor ama antremanları yükseltirseniz etkisi olmuyor
    2. aldığınız kilolar gitmiyor... mesela ben normal yemek yiyerek kilo almayada çalıştım bir ara, 1-2 gün programı aksatınca hemen 2-3 kilo geriye gidiyodum ama mass gainerden aldığınız kilolar nerdeyse günde 1-2 öğün normal bişey yeseniz bile gitmiyor sabit kalıyor bu çok önemli işte.
    3.ilk kullanmaya başladığınızda sütle içerseniz ki sütle içmeniz gerekiyor, tuvaletten çıkamayacaksınız ishal olacaksınız süt mideyi bozuyor çünkü ilk 1-2 hafta böyle devam edecek bunu unutmayın ayrıca sürekli gaz çıkaracaksınız mideniz bulanacak ve yemek yiyemiyeceksiniz :):)

eylülde başladım kullanmaya şimdi şubattayız hemen hemen 4-5 ayda 20 kiloya yakın kilo aldım ve inanın hayatım aynaya bakışım değişti, tabi bunu kas şeklinde aldım süreli çalışarak yağda oldu şuan hafif bir göbeğim var ama çok az. ama kollarım nerdeyse 2-2.5 kat büyüdü, göpüslerim omuzlarım çok belli artık.

trader bunu beğendi.
  6. paysage

paysage Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    detayli anlatiminiz icin tesekkurler hocam.
    Yeni baslayacak biri olarak aklimdaki sorulari sormak isterim
    Ilk paketi gunde 5 kez sut ile ictim demissiniz. Kac ml sut ile ictiniz ve ne kadar toz koydunuz acaba

7. Paul_

Paul_ Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    38
    500 ml süt koydum yarım yağlı ama siz yağlanmak istemiyorsan yağsız koyabilirisniz ben biraz yağlanmakta istiyordum yağ oranım çok düşüktü
    tozuda pakedin içinden bir ölçek çıkıyor onlada 1 servis koyuyordum shaker'a. shaker tamamen doluyordu, ölçeğin ne kadar olduğunu hesap ettim, 6-7 çorba kaşığı yapıyor.

8. paysage

paysage Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    iste kafamin basmadigi kisim bu. Internette 2 olcek Dymatize icin 343 gr yaziyor
    1 olcegi 171.5 gr yapar
    Gunde 5 sefer 5*171.5=857.5 gr

5443/857.5 gr= 6.34 gunde paketin bitmis olmasi gerekiyor

Nerde hata yapiyorum acaba

9. Paul_

Paul_ Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    38
    hocam sana şöyle söyliyeyim pakedin üstünde yazan 1.900 kalori süt ile içersen oluyor ama 2 serviste bu kaloriyi alıyorsun.

daha ayrıntılı anlatırsam yukarda söylediğim gibi shakera 500 ml süt koydun üstüne bir ölçek toz koydun içtin 950 kalori almış oluyorsun. bu şekilde bana ilk kullandığımda 2.5-3 hafta gitti tabi bazen 4 kez içtiğimde oldu bazen hiç içemediğimde onuda belirteyim

kolay gelsin bol şans

10. Paul_

Paul_ Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    38
    selam arkadaşlar yeni pakedi kullanıyorum muzlu aldım bu sefer değişiklik olsun diye kimseye tavsiye etmiyorum muzlusunu :D

çikolatalı yine 1 dikişle içiliyorda muzlu çok zor ya çikolatalı alın

11. supperkol

supperkol Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    super mass gainer dymatıze kullandım 10 kılo aldım karbo ve proteın bır arada 1 servısınde 50 gr pro 250 gr karbo var bence hacım gelıstırmek ısteyenler alsın ölçek sıkıntısı var 330 ml ölçek dokuyodum 1 litre sute tadı bı zamanlar bogdu suyla denedım sıkıntı yoktu 1000 kalori verıyordu bır servısle..

12. Çağrı006

Çağrı006 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar ben de bu üründen almayı düşünüyorum fakat aklımda bir şey takıldı ürün 16 servis yani 16 gün götürecek fakat 16 günde etkisini gösterir mi sizce 240 lira buna mı vereyim yoksa 240 TL'nin hepsini yulaf yumurta süt fındık @ muz gibi yiyeceklerimi harcayayım hangisini önerirsiniz teşekkürler.

13. supperkol

supperkol Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    1 servıs 330 ml sen koyarsın 200 ml 1 ay gıder ve yeterde iyi beslen bu urun kılo aldırır...

14. Çağrı006

Çağrı006 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Evet spor hocam a da sordum 16 servisi yeter DEDİ etkisinide gösterirmiş zaten 230 TL ye bunu alır dediğin gibi 200 ml koyar 1ay kullanırım iyi bir beslenme ile

15. supperkol

supperkol Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ben 2 kere aldım ilkınde beslenmeye önem veermedım gunde 2 ogun flan yedım 4 - 5 kg aldım .. ıkıncısnde bıdaha aldım beslenme saglam 60 kg den 70 kg oldum sadece spor gunlerı kullandım spordan 30 dk flan önce spor bıttıkten sonrada kullanmam gerektı ama ben markette 3 tl ton balıklardan alırdım işime bakardım :D balık kesınlıkle tuket..

16. Çağrı006

Çağrı006 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Anladım kardeşim bide bişey soracam hani dedin ya 60 kg den 70 oldum diye o aldığın kilo kalçadan göbekten falan yağ olarak mı aldın yoksa omuz kol sırttan falan kas yani kaliteli kütle olarak mı kazandın ?

17. supperkol

supperkol Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    benı goren gogus yapmıs ve sen vucut mu gelıstırdın dıyordu cunku onceden zayıf bı yapım vardı bunu herkes fark ettıgıne gore ayrıca şöyle dıyım spor makınelerı olur alta en fazla agırlıgı genelde 100 kg olur ben ılk 2 ay 50 de tıkanırdım 3 aydan snra ve gaıner verdgı enerj ıle 90 100 kg 1 set çalısmayı basarabılıyordum 2-3 saaat çıkmazdım herkesın elınde kagıt ıle calısıyordu genellıkle yenı yetmeler ben kagıdı 10 gun sonra attım yorulana kadar bıtene kadar çalıstım gotum terden kaprıye yapısırdı :D ıyı calıstım fark edıldım sen elınde kagıda gore bıtırıp gıdıyosan daha cok gıdıcen oraya programa uy ama geberene kadarda calıs tabı sporun yarısı besin

18. Çağrı006

Çağrı006 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Anladım valla iyi azmetmişsin helal olsun ilgin için teşekkür ederim

19. barkim

barkim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    2 gündür kullanıyorum kafama takılan bir sorun var.
    aldıgım yerde satıcı günde 2 kez (sabah kalvaltıdan sonra aksam yemekten 2 saat sonra) 400ml süt ile içmemi tavsiye etti.
    anladıgım kadarıyla bu toplam 2600 kalori demek oluyor. günde 3 öğün yemek yiyen biri olarak baya bi kalori alıyorum.
    her gun spora da gidemiyorum 2 günde 1 gidiyorum gittiğimde de 1 2 saat çalışıyorum boy 177 kilo 66 bu arada.sporu 3 aydır devamlı yapıyorum.
    bu fazla yakılamayan kaloriler karaciğerde depolanma yaglanma gibi sorunlar çıkarır mı?
    sizce ölceği azaltmalı mıyım? amacım 10 kilo falan alıp bırakmak tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler yaş22

20. Paul_

Paul_ Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    38
    dostum sabah kahvaltında sonra akşam yemekten sonra içersen sadece 2600 kalori yapmaz 1900 kalori falan yapar.

3 öğün yemektende 2 bin kalori alsan mesela... bu şekilde devam etsen haftada 100-200 gram anca alırsın...

ayda 1 kilo yani... çok az... benim sana tavsiyem günde 4 kez iç hatta 5 bile olabilir yoksa boşa içersin

Sayfayı Paylaş