Dymatize Super Mass

Konusu 'Kilo Aldırıcılar' forumundadır ve seytantuyu tarafından 5 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 207 üye.
  1. Karapinarresmi

Karapinarresmi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hocam serious mass ile Dymatiza arasinda cok fark varmidir tat etki vs gibi ayni para ikiside karar veremedim hangisini alsam

2. Halittle

Halittle Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Hocam benim bi sorum vardı, 1.77 boyunda 53 kiloyum bu ürünü almayı düşünüyorum. Yanında protein tozu almama gerek var mı siz whey ile beraber kullandığınızı söylemişsiniz de aklım karıştı. Bide eğer gerekliyse protein tozu ve gainer ı aynı shakerda mı karıştırıcaz yani tat sorunu olmaz mı 2 farklı tat çikolatalı dahi olsa garip olur bence ?

3. HonoratA

HonoratA Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Dostum ihtiyacın olan proteini gün içinde yediğin yemeklerden karşılıyorsan protein tozuna boş yere para verme derim.
    Onun yerine git 20 kilo tavuk göğsü al bi ay içinde ye.

4. _Canberk_

_Canberk_ Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Ürünü dün kullanmaya başladım. Sabah kahvaltısından sonra 167 gr ve antrenmandan önce 167 gr aldım. Öğünden sonra tüketmek özellikle bayağı zorladı beni. Tadı çok yoğun. Tokluk hissini falzasıyla yaşattı bana. Antrenman öncesinde aldığımda şişkinlik yaratmadı ama. İyi bir antrenman çıkardım. Öğün sonrası değil de ara öğün gibi kullanmak daha mantıklı sanırım. İçmek konusunda da nasl bir yol izleyeceğimi bilmiyorum. 400-450 ml suya hepsini atınca cidden çok yoğun oluyor. İki posta halinde atınca(400 ml suya 87-300 ml suya 80) şişkinlik yapıyor bitmek bilmiyor. Bir önerisi olan varsa alabilirim. Bu arada böyle kalori oranı yüksek olan bir gainer ilk defa kullanıyorum. O yüzden içmekte orlanmış olabilirim. Markadan kaynaklı değildir muhtemelen.

5. HonoratA

HonoratA Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Dostum şöyle diyeyim sütle yapınca aşırı ağır oluyor mide bulantısı yaratıyor.
    En iyisi su, 1 ölçek (167gr) toz ile 600ml su (mümkünse nestle purelife ile çokta önemli değil)
    Antrenmandan 1 saat önce, ve antrenman sonra yemek yerken su niyetine.

Ben böyle kullanıyorum zorlamıyor artık alıştım 2.ci paketim. Denemeni tavsiye ederim.

6. _Canberk_

_Canberk_ Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Teşekkür ederim hocam. Antrenmandan sonra tüketmemeye çalışıyorum daha az yağlanmak adına. Sabah kalkınca ve kahvaltıdan sonra alıyorum genelde 167şer gram olmak üzere. Bazen kahvaltıda pankek yapıyorum. Veya antrenman öncesinde saatlerce aç kalmışsam antrenmandan 1 saat önce falan tüketiyorum. Alışınca bir nebze daha rahat içmeye başladım. Ama antrenmandan en az bir saat önce almak gerekiyor bence. Bende şişkinlik yapıyor antrenman sırasında

7. semih3408

semih3408 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    evde spor yapıyorum, bu ürünü aldım nasıl kullanmalıyım?

8. Karapinarresmi

Karapinarresmi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Günlük 1 litre sütle beraber tuketebilirsin sabah ve yatmadan önce olmak uzere

9. semih3408

semih3408 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    hocam bugün başladım, kahvaltı ve aksam yemeği sonrası su ile içtim. toz işlerine biraz yabancıyım shaker falan yoktu. normal büyük bardağa(yaklaşık 350 ml falan) 4 kaşık atarak içtim. sıkıntı olur mu? yanlış ise nasıl kullanmalıyım şimdiden teşekkürler.

10. voyage

voyage Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar bu ürünü spor günleri spordan önce ve sonra 100 er gram spor olmayan günlerde 75+75 gr iki ayrı ara öğünde almayı düşünüyorum sizce bu kullanım şekli uygun mudur?

Günlük toplam 3000 kalorilik besinlerin üstüne kullanacağım fazla olur mu ideal midir?

11. Azazel

Azazel Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Bu ürünün kullanımına ilişkin detaylı yazılarım var, ilgili yazılarıma bakabilirsiniz.

Böyle bir kullanım şekli olamaz. Nasıl önerebiliyorsunuz yemeğin yanında toz içmeyi? Kendinizi düşünmüyorsunuz, anladım da başkalarına bu tavsiyeyi vermeyin.

12. accio

accio Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar,

24 yaşındayım, boyum 1.79 ve kilom 56. Kilo alabilmek ve vücudumu toparlamak için spora başlamak istiyorum. Karbonhidrat olarak BSN True Mass ve Dymatize Super Mass arasında kaldım. Sizce kilo alımı için hangisi daha faydalı olur? Çalıştığım için spora haftada 3 gün gidebileceğim.

Bir de iştah ile ilgili bir sorum olacak, ben kendim gibi zayıf olanların yiyip de kilo alamadığına inanmıyorum. Ne kadar yiyorum desem de çok yemiyorum aslında, midem almıyor akşama kadar yemek yemesem bile acıkmıyorum, en sevdiğim yemeği bile iştahla yiyemiyorum. Lütfen bunun için bir çözüm önerisi olan varsa karbonhidrattan önce bunu çözmek istiyorum. Sabahları kahvaltı da yapamıyorum sürekli midem bulanıyor. Doktora gittim kaç kere bütün testler normal çıkıyor anlamıyorum ama iki lokma yemek yiyemiyorum. İnternette bombax diye bir ürün gördüm herkes iştah açtığını söylemiş. Acaba sporla birlikte iştah açımı için bunu mu kullansam acaba?

Bu arada yardımcı olabileceklere gerçekten minnettar olurum, şimdiden teşekkürler.

13. Eltigre

Eltigre Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Bende senin gibiyim fakat psikolojik olarak kendini hazırlaman lazım.İlk günler daha yemek önümde kaşık değdirmeden midem bulanıyordu bunları nasıl bitiricem gibisinden.Spora başlayalı 4-5 gün oldu dışarıdan takviyesiz 1.8 kg aldım.Sabah kahvaltılarımı hala düzene sokamadım saat 12:00 gibi yapabiliyorum.Ben pilav,makarna tarzı şeylerin üzerine sürekli yoğurt katarak yiyorum.Yemesi daha kolay ve hızlı oluyor.İştahımı kapatıp tok tutmasın diye yemeklerin yanında ekmek tüketmiyorum.Ekmek yemediğim için yemekten 1 saat sonra midem kaznmaya başlıyor,ozaman üzerine bal sürüp,biraz ceviz serpip patlatıyorum.Ayrıca spor yaptıkça iştahta inanılmaz açılma oluyor.Ben öğlenleri gidiyorum spora ve sporda diyorumki eve gitsemde yemek yesem.

14. accio

accio Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Doğru diyosun hocam psikolojinin çok etkisi var kendini zorlamak lazım. Ben de şuanda eskiden yediğimin 1.5-2 katını yiyorum spor yaptığım için de iştahım açılıyor biraz ama dediğin gibi zorlamasam belki de yine de yiyemezdim. Şuanlık iyi gidiyor bakalım inşallah alırız :)

15. Oski1963

Oski1963 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Ben kullandım ondan önce hardline pro kullandım o bana daha verimli gibi geldi

16. Paul_

Paul_ Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    38
    merhaba arkadaşlar ben uzun bir araştırmadan sonra bu ürünü almaya karar verdim.

sizden bazı konularda yardım istiyorum.

1. internetten bu ürünü alabileceğim güvenli bir adres mevcut mu ? ( reklam yasaksa özel mesajdan belirtir misiniz ?

2. ben bu üründen günde 3 ölçek içsem zararlı olur mu ? ve kaç günde biter

17. slmtk16

slmtk16 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hardline daha mi iyi

18. Paşa99

Paşa99 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    18
    Kesinliklee muhteşem bir ürün ! Yani kilo alırmıyım falan filna diye düşünmeyin kesinlikle alırsınız muhteşem bir ürün.

19. HeldMan

HeldMan Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Evet beyler ürünü 2 hafta önce bitirmiş bulunmaktayım tertemiz 5 kg aldım 75 den 80e ve bu kilonun hiç biri gitmedi çok iyi dymatizeden şaşmayın ve şuan bir sipariş daha verdim.

20. ugraksu

ugraksu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar bende geçen hafta yeni açılan ufak bir mağazadan aldım ürünü. Orijinal olup olmadığını sitesinden kontrol ettiğimde lot kodundan bilgiye ulaşamadım. Daha sonra mağazanın aldığı distribütör firma le görüştüm. Aldığım bilgiler ve elimdeki ürünün detaylı seri, lot ve içerisindeki ölçeğin fotoğrafları ile birlikte Dymatize merkezi olan Dallas' da ki yetkililerle görüştüm. Ürünün orjinal olduğuna karar verdik. Kafamdaki soru işaretini gidermiş oldum.

Ürünün çikolata aromalısında sorun var diye artık çilek muz getiriyormuş distribütör firma. Bu yüzden olumsuz yorumlar yapılmasına rağmen çilek aramalı aldım. Tadı gerçekten mükemmel. Buna kötü diyen biri hayatında supplement kullanmamıştır herhalde :) 16 gün sonra sonuçları yazarım

Sayfayı Paylaş