****** Duyurusu

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve hakankabaoglu tarafından 8 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    ******da mı calısıyorsunuz?****** iyi ama ürün getirme konusunda cok vasat bir firma hydrowhey e 1 hafta dediler 1 ay oldu hydrowhey gelmedi her üründe bunu yapıyorlar daha önce de cilek muzlu proteinde yaptılar 1 hafta diye diye 1 ay sonra getirdiler ürün getirme ve sorumlulukta cok vasat bir firma bu sorunu herkes yasıyor herkese bir hafta bir hafta diye yalan söylüyorlar getidikleri ürün aroma cesidi cok sınırlı ben sayet gncnin bütün optimum ürünlerini getirmesini istiyorum ay basları yüzde 20 indirim oluyor ******la aynı fiyata geliyor ürünler

mehmetanil bunu beğendi.
  2. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    Ayrıca gnc den bir sefer 20tl verip gold kart alırsan o ürünler indirimde 148 tl ye geliyor.

Ayrıca gnc de şu anda ürün olmadığı için indirimli fiyatlar yazmıyor.

15 dakika önce konuştum gnc ile 15 güne kadar ürünler stoğa giriyormuş.

Türkiye içindeymiş ancak dağıtımı bitmediği için açmamışlar.

******ile de konuştum ürünler ne zaman stoğa giricek dediğimde net tarih veremiyoruz dediler. Artık biraz gerçekçi olmuşlar . Peki 1 aya gelirmi dediğimde belki geçebilir dediler.

hakankabaoglu bunu beğendi.
  3. Von_Pasther

Von_Pasther Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    Hayır çalışmıyorum ama yiğidi öldür hakkını ver kendini savunamayan bir markaya bu kadar çamur atılmasına gönlüm razı olmuyor.

Ürün ithal etmek bu kadar basit birşeyse bir distirbütörlük alında siz getirin sizden alışveriş yapalım.

4. NESTOR

NESTOR Üye

Beğenileri:
    179
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    dünya
    ucuza satsalar dert pahalıya satsalar dert , kimseye yaranılmıyor :)

Solwied bunu beğendi.
  5. Von_Pasther

Von_Pasther Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    Bu laf cuk oturdu işte :D

6. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    admım sen ne komik adamsın yaa yiğit olsa hakkını verecem zaten ama ben bir hafta deyip milleti kandırıp bir bucuk iki ayda ürün getiren firmaya da onu savunanada yiğit demem eğer bilmiyorsan süre verip vatandası kandırmayacaksın ayıptır yaahyper_

Son düzenleyen: Moderatör: 9 Mart 2013
  7. Von_Pasther

Von_Pasther Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    Ben kimsenin adamı değilim bu bir.

İkinciside memnun olmayan alternatif markalara yönelebilir benim kişisel yorumlarım kimseyi bağlamıyor.Ki ben ******den alışveriş yapıpta memnun olmayan müşteri pek görmedim.

Sanki insanların ürün satmamaktan bir kazancı varmış gibi konuşmak çok yanlış.İthalat gecikir üretici firma ürün teslimatını geciktirir nakliyede sorun olur gümrükte sorun olur tonla sebep var.

Sanki dermansız bir hastalığın ilacıymış gibi şu ürünü getirmiyorlar ısrar ediyorum yine getirmiyorlar diye söylenmek yanlış.Alternatif ürün kullanırsınız o ürün getirilinceye kadar olur biter.

8. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    konuyu özetliyeyim.

******de gnc de orjinal ürün getiriyor.fakat pro7 çok oyalıyor gerçekten.2 haftadır hydro builder üzerine mailleşiyoruz 2 hafta boyunca hep haftaya gelecek dediler

aynı şey gold whey için de oldu.2 hafta kadar gold wheyi sordum haftaya haftaya gelecek diyorlar ama geldiği falan yok.

gncden almam.neden?
    hem pahalı hem de 1kglik olanı var.ben 2kg lik alıcam.

mehmetanil bunu beğendi.
  9. Solwied

Solwied Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    ****** telefonlarına bi türlü ulaşamadım her aradığımda numara direk meşgule atıyor ?

0216 323 93 36 ?

optimum gold whey alıcam 148tl

bankamatik hesabına 150tl yatırcam ama havale ücreti kesiliyo mu diye sorcaktım kesiliyosa 155mi yatırmam gerekicek ?

10. NESTOR

NESTOR Üye

Beğenileri:
    179
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    dünya
    havale ücetinin kesilip kesilmemesi senin bankanla alakalı sanırım,
    ben yatırdığımda kesilmiyor mesela, havale ücreti 148tl ise 148 yatır, 155 değil...
    bi sorun çıkmaz bende ******dan alıyorum çoğu zaman

11. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Gayet titizler fakat stok ve yeni ürün bakımından oldukça yavaşlar

12. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    ******** satışları iyi o konuda şüphe yok. Olması gerekende bu zaten. Her firma ürünleri titizlikle paketleyip aynı gün kargo veriyordur. Ben mocha aromasını sormuştum gelecek ay gelir dediler yaklaşık 6 aydır çikolata aromasından başka bir aroma gelmedi... ürün çeşidi çok az. Distributorusun madem farklı aromalar, en azından farklı ürünler gelsin.. yurtdışında 200 tane optimum ürünleri var türkiyede sadece 20si mevcut.

13. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    Tartışma gereksiz yere uzamış ****** işini iyi yapan bir firma mı değil mi tartışılır, bir firma distribütörse zaten orjinal ürün satmakla, kaliteden ödün vermemekle mükelleftir, ülkemizde bu sektör vasat olduğundan ölümü görüp sıtmaya razı oluyoruz, ambalaj değişimiyle devrim yapan(!) sonuçta yine aynı ürünü millete iteleyen firmalar var. (Bkz. Nitrofull)

Benim anlamadığım; bir gazete protein tozlarını karalama kampanyası başlatıyor, protein tozlarının batı menşeyli olmasından dolayı içerisinde domuz ürünleri bulunduğunu ileri sürüyor, ardından protein tozunun ölümcül(!) yan etkilerinden bahsediyor. En sonunda da ******'nın işini iyi yapan bir firma olduğundan, onun ürünlerinde herhangi bir tehdit bulunmadığından filan bahsediliyor.

Şimdi bu ne perhiz bu ne protein tozu ?!!

Protein tozuna düşmanlığınız domuz ürünlerinden mi, yoksa gençlerin sağlığını düşündüğünüzden mi önce burada net olun.

Diğer markaların proteinleri ölüm saçıyor madem de Y. G. şifa kaynağı mı?

Bu bir bizden olanın işi bozulmasın parantezi mi?

saygılar..

veaN ve weqale bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş