Drogba -Sneijder

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve TheKing tarafından 28 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 27 üye.
  1. saq04ever

saq04ever Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    28
    Bazı arkadaşlar oynamak için değil para için geldiklerini düşünüyor ama Sneijder İnter'den aldığının Drogba'da Çin takımından aldığının altındaki rakamlara sözleşme imzaladı.Ayrıca ben GS'nin BJK gibi feda çığlıkları atacağını zannetmiyorum.GS'nin BJK'den geliri oldukça fazla hem stat geliri hem ürün geliri olarak.

2. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    ünay aysal kendini abromoviç gibi görüyor bu işin sonu hayırlı biter umarım.zaten avrupada oynayabilen takımımız az iyice düşmesin sayısı.

3. Aramiss

Aramiss Üye

Beğenileri:
    171
    Ödül Puanları:
    53
    düşünsenize sabri, sneijder ve drogbanın kaptanı oluyor :D

4. saq04ever

saq04ever Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    28
    Neden olmasın ki geçen sezon sakatlıkla boğuştu ki sakatlandığı beşiktaş maçına kadar hem milli takımda hem gs de iyi oynuyordu.Bu sezon verilen her fırsatta çok iyi oynadı. Forma şansı verilmiyor diye küsmeden kendini hazır tuttu. Bence sonuna kadar hakediyor kaptanlığı.

Zerk bunu beğendi.
  5. YandımAli

YandımAli Üye

Beğenileri:
    615
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Bilişim Teknolojileri ve Programlama
    Transfer yapılan bölgelerde zaten yerli oyuncumuz vardı.Gelenlerle birlikte oyuncu fazlalığı oldu yedek kulübesinde oturanlar olacak.Bu yüzden oyuncular yedek kalmamak için sürekli rekabet halinde olacaklardır.Olumlumu yansır olumsuz şimdilik bilemicez ama takım içi anlaşmazlıklar olmaz tatlı bir rekabete dönerse iş,o zaman Galatasaray büyük bi patlama yaşar diye düşünüyorum.

Swager ve mr_dblue bunu beğendi.
  6. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Arkadaşlar bugün bir kısım ingiliz basınında gs şampiyonlar ligi şampiyonluğunu kafaya koydu tarzında haberler çıkmış:)

khephnes bunu beğendi.
  7. CarpeNoctum

CarpeNoctum Üye

Beğenileri:
    1.298
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Zimbabwe
    [YOUTUBE]https://www.youtube.com/watch?v=YcukBvWNkDI[/YOUTUBE]

Drogba vatana millete hayırlı olsun , gereksiz diyenler tamamen gereksizlik yapıyorlar :)
    En kötü PES de Galatasaray devri başlıyor :) :)

8. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Hagi Galatasaray'a geldiğinde 30 yaşındaydı arkadaşlar unutmayın :)

Zerk bunu beğendi.
  9. obensaltan

obensaltan Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    yaw özellikle bu transferler oldu şimdi mahvoldular falan beklentisi beni şaşırtıyor
    siz sanıyormusunuz ki drogba kötü oynasa bile burak yılmazı kesebilecek?
    max keseceği maç 2 dir oda isminin hatırına...

benim tahminim, drogba gelir gelmez takıma çok büyük katkıları olacak...
    sneijder ise kalitesini gösteririr ama uyum falan derken bu sene kör topla gider asıl seneye formda olur...

haa ikisi de tırt çıkarsa maddi olarak ne olur?
    mart ayında 100 milyon eurodan fazla loca geliri bekleyen bir klübe hiç bir şey olmaz

bir de fedayı örnek gösteren beşiktaşlı kardeşlerim
    bizlerle senelerce dilenci diye dalga geçildi, 150 bin dolar için ribery gibi adamı kaybetti bu takım, neyin ne olduğunun farkındayız ve klubün yöneticilere o tip bir borcu da yok...

Zerk ve khephnes bunu beğendi.
  10. CarpeNoctum

CarpeNoctum Üye

Beğenileri:
    1.298
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Zimbabwe
    obensaltan ,
    bak şöyle bi taktikde olabılır burakla beraberde oynayaiblir zaman zaman bana güzel geldi :)

Tabi meloyu şutlayıp oraya yekta engin falan diyorum yada hamit. Allahtan kiralık aldılar bu sene.
    Bu arada Riera 3.m euro alıyor sabit olarak, bi sol bek e gerek yok heralde iyide oynuyor.
    Stoperde idare eder 1 ay böyle zaten Ujfa dönüyor tabi eski Ujfa olması zor olsada belli olmaz has prof adam bunlar .ayrıca not Turkish :)
    Bizde 35 yasında hakan skuru niye oynuyor diye asacaktık zamanında :) Simdi drogba bu yaşta geliyor , demek oynanıyormus bu yaştada :)

11. nofear

nofear Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    bu kadroyu yapan kuralları bilmiyor mu acaba yabancı sınırı diye birşey var yahu :D

12. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Bu kadro cl maçları düşünülerek hazırlanmış. Sneijderle melo yer değiştirmeli soldada amrabat yada emre oynar. Allahtan kiralık melo almazlar seneye.

Bence Drogba transferine gerek yoktu. İmza parası 4m euro senelik de 4m euro. 1,5 senelik maliyeti 10m euro. Son sözleşmesini yapıcak bir adam için çok para. Tabi Burak gidici, Umut kiralık almazlar diyolar. Elmanderi de gönderme planları varmış. Bakalım hayırlısı.

13. F35

F35 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir
    Hayırlısı olsun takımımıza, ikiside çok kaliteli oyuncular izlemek zevk verecektir :)

14. Kuzey07

Kuzey07 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bu futbolcuların gelişi çoğu kişiyi kıskançlıktan çatlattığı açıktır..Birçok FB ve BJKli arkadaşım bu seneden son derece umutsuz ve GSye imrenerek bakıyorlar..GS de BJK gibi olur beklentisi var ama Sneijder ve Drogba ikilisi Quaresma, Guti gibi karaktersiz sadece kendini düşünen tipler değil..Diyelim ki bu iki futbolcu da çok kötü oynuyor o zaman da kulübede bekleyen çok iyi isimler var ki Fatih Terim'in olduğu yerde lakayıt davranışlar olmaz olursa da ne olacağı bellidir..Saygılar..

Zerk ve batt_34 bunu beğendi.
  15. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    2 futbolcu ile bizim büyük takımlarımız ne batar ne çıkar.lig yine aynı seyirde devam edecektir diye düşünüyorum.

16. online305

online305 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Bir Fenerbahçeli olarak şunları söyleyebilirim Şuanda Fenerbahçenin kadrosundaki oyuncularda drogba gibi sneijder gibi yıldız oyuncular değilmi raul meireles,kuyt,krasic,sow(diğerleri kadar olmasada şuan peşinden koşturan devler var)ayrıca beşiktaş zamanında efsane bir kadro kurdu quaresma,guti,simao,Hugo Almedia gibi isimleri aynı takım içinde oynattı fakat önemli olan yıldız oyuncu almak değil oynayan oyuncu almaktır kanımca Türk futbolunun geliştiğinide sanmıyorum avrupada oynayıp yaşını almış oyuncuların Türkiyeye gelmesi Gelişmeyse öyle gelişmenin içine ...

Birde Drogba ve Sneijderi inceleyelim.

Drogba bundan 2-3 sene önce Galatasaray transfer söylentileri çıktığında açıklama yapmıştı 3.dünya ülkesinde asla oynamam diye sonra chelsea'den transfer oldu ama sözde transferdi üstü kapalı kovuldu çine gitti ve ordan Türkiyeye geldi ne hikmetse.
    Sneijder transferi evet bir fenerbahçeli olarak bende sevindim fakat arkaplanı üzüyor insanı,
    Galatasaray bekledi bekledi Sneijder belki avrupadan bir teklif gelir diye düşündü fakat öyle olmadı ayrıca interdende alıcağı vardı hem parasını almaya çalıştı hemde avrupadan teklif gelirse giderim ayağına gs yi oyaladı ama gs resti çekti ya hemen gelirsin yada teklifi geri çekeriz diye sneijder bi bakıma eli mahkum geldi interdeki parasının yarısını alarak :D

17. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    Komik bir yorum olmus. Bastan fail acikca. Kim dunya yildizi? Meireles mi yoksa Elazigspor'da zor oynar yedek kalir gorunen Krasic mi?

Guldurmeyin insani.

Drogba'ya Milan'dan teklif geldi bu arada, Drogba kendisi bizzat soyledi bunu. Bununla birlikte Mourinho da -ki Drogba'nin kariyeri uzerinde en buyuk etkiye sahip kisi acikca, Marseille'den onu getiren, o kadar laf soylenmesine karsin Drogba'da israr eden ve israrlinda da hakli cikan- Drogba'nin Galatasaray'a gitmesini ogutlemis kendisine.

Sneijder ve Drogba ikisi de nokta atisi transferler. Yaraticilik ve oyun kurma konusunda Galatasaray'in acikca bir eksigi vardi ve bu eksik Sneijder ile kapanabilir. Bir de gol icin ya karambole ya da Burak'in ayagina bakiyorduk, Drogba transferi de bu anlamda yine yerinde. Ben aslolarak sol bek dusunmustum ancak Riera oldukca formda. Umarim bir sey olmaz diyorum.

Ozet: Kralsin Cimbom.

Zerk, batt_34 ve mr_dblue bunu beğendi.
  18. online305

online305 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Şuan oynadıkları oyundan bahsetmiyorum ben meirelesde drogba gibi chealsede oynamış çok iyi bir oyuncu kuyt kanımca drogbadan daha iyi bir oyuncu krasice gelirsek Rusyaya gitmeden önceki kariyerini bi araştır sonra gel yorum yap Rusyaya giden bazı oyuncular malesef krasic gibi bozuluyor gece hayatı yüzünden drogba ve sneijder geldiler şimdi Galatasaraydaki oynadıkları futbolla avrupada oynadıkları futbolu karşılaştırırız ve ondan sonra burda yorumumuzu yaparız

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:39 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:35 ----------

Ayrıca burda Fanatikleşmeye hiç gerek yok bence kendini komik duruma düşüren sensin

Özet: Kralsın Cimbom :)) ne oldu üste çıktın şimdi :)

Lütfen biraz araştırıp ondan sonra yorum yapın :D

Fifa menajeri Deniz Türkerin açıklamasını dinlemedin galiba Sneijder ilk Fenerbahçeye teklif edilmiş fakat Fenerbahçe ilgilenmemiş sonra çıkıpta kıskanıyorlar çekemiyorlar gibi yorumlar yapmayın Zamanında Roberto Carlosu getirende bizdik ki Sneijder Carlosun tırnağı olamaz !

19. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Kuyt drogba'dan nasıl daha iyi bir futbolcu Allah aşkına gerçekçi ol biraz.
    Bir futbolcu sırf chealside oynadı diye iyi mi oluyor ne kadar oynadı,ilk 11de ne kadar şans aldı,oynadıda ne yaptı?
    R.carlos la sneijder karşılaştırmasıda çok komik.
    Fenerbahçe ilgilenmemiş mi olaya bak ya.
    Ne kariyeri var krasic in ?

Zerk ve khephnes bunu beğendi.
  20. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    Gece hayati nasil bir insani bu kadar bitik bir hale getirebilir'in yaniti olarak Krasic oyleyse, ahah. Yahu diyorum ya adami Elazig'a kiralasaniz Yilmaz Vural'i cildirtir adam taklalar atar parendeler ceker kenarda. Dunya yildizi gercekten de, kesinlikle. Dunya yildizi demek her sekilde, her takimda kendini gosterecek yetiye/niteliklere sahip bir oyuncu demek degil mi?

Hani nerede? Krasic mi dunya yildizi? Meireles mi? Emre Belozoglu'nun yanina dahi yaklasamaz bana kalirsa. Bir oyuncu buyuk bir takimda oynayinca mi dunya yildizi oluyor, oyle bir ornek vermissin ki mantiksizlik akiyor,

Cok kral transferler yapilmis, Drogba ve Sneijder gelmis hala bizde de Krasic var : (( tadinda yorumlar yapiyorsunuz. Herhangi bir sekilde hayirli olsun ya da olumlu bir yorum yok -FB'li arkadaslar tarafindan-, direkt olarak agresiflik akan yorumlar.

No offence buddies.

Hah ayrica Sneijder ile R. Carlos'un karsilastirilmasi ise ayri bir futbol cehaleti olsa gerek.
    Bambaska mevkilerde oynayan futbolcular.

Zerk, saq04ever ve mr_dblue bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş