Drogba -Sneijder

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve TheKing tarafından 28 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 27 üye.
  1. TheKing

TheKing Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    Arkadaslar Drogba ilede anlasma saglanmis. Suphesiz ki turk futbolunun kalitesi artti lakin aldiklari paranin hakkimi sizce performanslariyla verebilecek lermi

Sneijder:5.5€ Drogba:4€ alacak senelik
    emekli olmaya mi efsane olmaya mi geldiler sizce?

mr_dblue bunu beğendi.
  2. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Şampiyonlar liginde birşeyler bekliyoruz ligde ne gerek zaten.
    Bu arada Burak'ın avrupaya gidecegine dair dedikodular var.

dragox bunu beğendi.
  3. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    2 futbolcununda yerine yerli futbolcumuz var fakat hala gs de bir sol bek eksiği göze çarpıyor.bence gs nin oyun sisteminde drogba 90dk sahada varlık gösteremez.sneijder ise verilen paranın hakkını verir umarım.adam o kadar çok konuşuldu ki futbolcuyu mecbur aldılar neredeyse.

4. WadeFB

WadeFB Üye

Beğenileri:
    252
    Ödül Puanları:
    53
    2 sene once batmis ve kume dusmemeye oynayan, 70 milyon tl. vergi borcu olan takimin suanki halini anlamak mumkun degil

Rinkushichi bunu beğendi.
  5. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    Biri Ünal Aysal'ı durdursun diğer takımlara gerçekten çok ayıp oluyor :D

Orta sahada Sneijder-Selçuk-Melo forvette Drogba takıma bak şaka gibi, artık pes14 de herkes Galatasarayı alır :p

Son düzenleme: 28 Ocak 2013
    HUMOR, Aramiss ve Zerk bunu beğendi.
  6. TheKing

TheKing Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    Sol bek bence riera cok iyu goturuyor

7. fangelus

fangelus Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Anladığım kadarıyla topu ileride tutmak istiyoruz. Fatih Terim oyun açısından güçlü karakterli bir takım yaratmak istiyor. Rakibe göre, maça göre değişen taktik ile değilde, hep ileriyi düşünen dikine gidebilen, kalecide dahil 11 kişinin sürekli oyunda olduğu bir sistem. Hem oyun anlayışıyla hemde kadrosundaki oyuncular ile korkutan bir takım. Ödenecek paralar ise eğer 2 sene üst üste şampiyonlar ligine gidebilinirse verilen paralar devede tırnak kalır. Zaten en son araştırmada Galatasaray 2011-2012 sezonunda gelir açısından dünyanın en çok gelir elde eden 30. takımı olarak gözüküyor. Şampiyonlar ligi olmamasına rağmen. İyi yoldayız.

8. obensaltan

obensaltan Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    iki futbolcuda eski takımlarından daha düşük ücretlere imza attı... (drogba söylenen fiyatlara olursa tabi)

açık konuşmak gerekirse normalde biz kalburüstü liglerde 1-1,5 alan adamlara, 2-2,5 verip getirirdik.

bu iki futbolcu da fırsat değerlendirildi
    drogba 6 ay önce çine gitmemiş olsa, avrupada interin mali durumu uefa kriterleri falan bu sene sıkıştırmasaydı...
    drogbaya minimum 5, sneijdere de 25 de 30 milyon euro sırf bonservisleri ederdi bu adamların

sene sonu görücez yani, bu ayarda ses getirecek hem de iş yapacak bir yıldız bulmak zaten zor, hele ki böyle fırsat varken hiç acımıycaksın...

dün gsstoredaydım bakırköyde, 5 dakikada 2 sneijder forması alıp giden oldu, 1 kişide formasını bıraktı sneijder yazdırmak için. o esnada ben de sneijderin hatırına şort, eşofman altı falan aldım

işin özeti böyle topçuların maaşının bir kısmı cidden otomatikmen çıkıor beleşe

9. caga

caga Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Capua
    Sneijder her türlü oynarda, Drogbanın pili bitik fenerin R.Carlos transferinden öte bir transfer olmayacaktır tahminimce.

10. Phil_Heath

Phil_Heath Üye

Beğenileri:
    1.372
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Civil Engineer
    Yer:
    Istanbul-Southampton-Moscow
    ben besiktasli olarak sunu diyebilirim besiktasa guti quaresma almedia simao geldi herkes kesin sampiyon dedi gorduk ne oldugunu. benim bu transferlerden beklentim dusuk gs ye beklenileni vereceklerini hic dusunmuyorum

nofear bunu beğendi.
  11. nofear

nofear Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    inş. da başarılı olamazlar dün statta açılan çirkin bir pankart vardı para komidinin üstünde diye gs birkaç sene önce aynı durumda dilencilik yapıyordu şimdi bizle alay ediyor eğer başarı gelmezse bu transfere verilen paralarla bjk gibi olacaklar...

WadeFB bunu beğendi.
  12. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Phil yanlış anlama sakına dediklerimi ama bu tarzda çok yorum görüyorum bu aralar. Bence Beşiktaş'ın yaptığı transferlerle şu anki Drogba-Sneijder transferini bir tutmak çok fazla yanlış olur. Çünkü Sneijder-Drogba gerçekten çok büyük oyuncular Chelsea geçen sene Cl'yi aldığında en büyük pay kimin desem ilk Drogba dersin mesela:) 2010'da Sneijder Dünya'nın en iyi orta saha oyuncusu seçildi Xavi- İniesta'nın önünde. Dediğim gibi sakın yanlış anlama ama Simao-Quaresma gibi oyuncuların sabun köpüğü şöhretiyle bu transferleri kıyaslamak yanlış bana kalırsa bunlar gerçekten büyük oyuncular çünkü.

Ek olarak Burak'a teklif olduğunu düşünüyorum ve bir ek daha galatasaraylı olduğum halde Burak'ın gitmesini en fazla isteyenlerdenim:eek: Burak olmayınca takımın daha iyi oynadığı çok bariz Burak belki gol atıyor ama oyun içinde gerçekten sırf zarar her topu ezer, önde top tutamaz, pres yapmaz, pasları yerine gitmez hiç vs. Mesela dünkü Elmander performansını Burak'ın vermesi mümkün değildir. Bence Terim görüyor bunları Drogba'yı aldırıyor Burak'ı göndermeyi planlaması muhtemel. Dün de oynatmadı mesela. Akıllıca hamle olur bence CL'de daha ileri gitmek için daha kaliteli adamlar lazım. Çok iyi oynamıyoruz ama lig zaten bizde gibi görüyorum yani net bi rakip yok açıkçası. Feneride Aykut Kocaman yiyiyor zaten.

Bak senin dediğin şey daha yanlış mesela. Volkan'a eşi hakkında saçma sapan pankart açılmıştı bu yanlıştı mesela. Arda'nın kız arkadaşına bütün stat küfür etti biliyorsun dimi:) Sonra Arda gol atınca pankarta çıktı falan. Ama mesela bu küfürü phil_heath'e sorsam yanlış der eminim beşiktaşlı olarak. Bütün taraftarlar arasında çürük elmalar çıkar yapacak bişey yok o pankartta yanlıştı dün ama 5 kişinin açtığı bi pankart sonuçta.

batt_34 bunu beğendi.
  13. Phil_Heath

Phil_Heath Üye

Beğenileri:
    1.372
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Civil Engineer
    Yer:
    Istanbul-Southampton-Moscow
    @dragox bence mesele drogba nın veya sneijder'ın ne kadar büyük oldukları değil. tabiki quaresme almedia vs ile kıyaslanamaz bir geçmiş kariyerleri var onlardan çok daha kendilerini kanıtlamış oyuncular ama benim demek istediğim bu tür oyuncular tr ye geldiğinde oynamak için gelmiyorlar mesela drogba en son çinde bir takımda oynuyordu, snaijder bildiğim kadarıyla gelmeden önce uzun bir sakatlık yaşadı ve formunda büyük düşme oldu yani bu oyuncuların eski formlarından eser yok zaten olsa gs de ne işleri olacak ki
    bu tür oyuncuların gelmesi taraftarlarda bir coşku yaratıyor bilet satışları forma satışları vs artıyor bu da yönetimin de işine geliyor. takım kaybedince veya sezon sonunda istenilen başarı elde edilemeyince suç teknik ekibin oluyor.
    ben samet aybaba'nın dediklerine katılıyorum bu tür adamları alarak başarı elde edilemez. tr de altyapı olayı neredeyse yok. takımlar altyapıya yapacakları yatırımları taraftarın gözünü doldurmak için eski yıldızlara yapıyorlar geçici bir sevincin sonu hüsranla bitiyor

Zerk ve Ocensers bunu beğendi.
  14. Zerk

Zerk Üye

Beğenileri:
    461
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebeciyim
    1-2 Sene daha beklenip, altyapıya yatırım yapılmalıydı.

Swager ve Phil_Heath bunu beğendi.
  15. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Real Madrid'de altyapı mı var ki:) Varsay ki CL'de yarı finale gittik ligde şampiyon olduk. Oradan çok iyi paralar gelecek mesela. Zaten böyle böyle büyünüyor risk alacaksın yani mecbursun. Altyapı olayı senin dediğin uzun vadeli ama bizde ne altyapıdan bişey çıkıyor ne de o kadar sabır var insanlarda. Galatasarayın son 10 sene altyapısından kim çıktı ki düzgün bilmiyorum bi Arda bi Semih işte. Ki bu altyapıya çok önem veriyor denen galatasarayda düşün. Ama dediğim gibi böyle böyle büyürsün zaten Demirören'de kulübü batırdı ama tutsaydı Beşiktaş çok iyi durumdaydı belki de şu anda bilemezsin.

Sneijder'in küçük sakatlıkları oldu bu arada yani yaşı 29 şu anda da eski yıldız biraz acımasız olur bence:) Drogba konusunda haklı olabilirsin tabi ama benim yaşayan faal santraforlar arasında ilk 3'üm de olduğu için tarafsız bakamıyorum açıkçası:D Gelsinler görelim bene iyi yönetilirse uyum da sağlarlarsa bence yani galatasaray tarihinin en büyük başarısını elde edebiliriz. Belki de yarı final yaparız. Tabi kupa büyük hayal ama CL'de yarı final bile düşün yani Dünya'nın en büyük 4 takımı arasına kalıyorsun. O zaman ki prestiji reklamı falan düşün. Galatasaray kim diye gelmeyen yabancı diyecek o zaman bunlar CL'de 4'e kaldı geçen sene, işte bak sen diyorsun ne işi oalcak bunları galatasarayda düşüşte olmasalar. 2-3 sene boyunca CL'de çeyrek final yap sürekli o zaman nasıl sapır sapır dökülecek hepsi. Büyüme böyle olur bence:)

mr_dblue bunu beğendi.
  16. Zerk

Zerk Üye

Beğenileri:
    461
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebeciyim
    Ha bu arada, biliyorsunuz F.Terim mecbur kalmadıkça kimseye eyvallah etmez. Kötü oynarsa oturtur kulübede maç izlettirir. Ayrıca Terim'in soyunma odası performansını biliyorsunuz :D

O da bir Adanalıdır yani, hizaya getirir yeni oyuncuları diye düşünüyorum :)

17. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    bu ay protein tozu ve creatine verecek para kalmadi. Sneijder formasi ve gelecek olan drogba formasina gidecek. :)

batt_34 bunu beğendi.
  18. TheKing

TheKing Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    Fatih Hoca istemese alinmazdi fatih hocaninda rastgele transfer yapacagini dusunmuyorum. Sneijder eski degil 2010 sezonunun en iyi ortasahasi ve yine Drogba 2 sene once Chelsea`ye kupa aldirmadimi?

19. WadeFB

WadeFB Üye

Beğenileri:
    252
    Ödül Puanları:
    53
    Basari gelmezse goruruz ama seneye #feda2 yi :D

20. neverzz

neverzz Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    38
    Beşiktaş ' ın Guti,Simao,Quaresma lı zamanları aklıma geldi , takım içi dengeleri denen bişi var ve sezon sonu GS de bomba patlar , şuan pimi çektiler patlamayı bekliyoruz :D

Sayfayı Paylaş