Doğal hormon artırıcılar(supplementsız)

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve mastertrainer tarafından 15 Mayıs 2006 başlatılmıştır.

Hangisi daha çok işe yarar?

1. a) growth-testosteron

95,9%
  2. b) Gainer-vasodilatör

0,6%
  3. c) Amino-creatine-glutamine

3,6%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 24 üye.
  1. atakan_irresistable

atakan_irresistable Üye

Beğenileri:
    710
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    ben 1 yıldır kullanıyorum tabi kaşıkla değil küçük kavanozumvar ağzıma atıyorum yuvarlaklarııı suyla yutuyorum vardır 5 kaşık.

tabi fiyat yönünden biraz pahalılar.

pahalı olmasındaki en büyük etken zor toplanır olmasıdır.
    kovan yanına yapışkan kağı koyarlar arı bunları 7 km uzaktan yapar futbol topu gibi taşırgetirirken kovana çarpar ve düşürür ve bunlar arıcılar tarafından toplanır.

özellikle alınacak olan polende eylül ayı olmasına dikkat edilmeli

yok elezığlı olduğumdan bilirim dedemde bu işi yapıyor fransız kovanları felan.

Son düzenleyen: Moderatör: 30 Temmuz 2008
    Salash bunu beğendi.
  2. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Geçen birisi bana bi kutu arı sütü getirmişti bunu böyle sıvı yağ gibi birşeye (snırım sulandırılmış baldı) koymuşlardı içinde de çok az böyler kurtçuk gibi bişey vardı, arı sütü oymuş.

Gavurcası Royal Jelly sanırım.
    Polendi arı sütüydü derken bu ürünlerin üretiminin zahmetli ve miktarının az olduğunu biliyoruz. Bunların gerçeğini nasıl ayırt edebiliriz yani sonuçta böyle yükte hafif pahada ağır birşey bazı açıkgözleri kurnazlığa sevketmiş olabilir? Balın bile doğalını (doğal derken şekerle beslenmemiş arılardan çıkanı kastediyorum, hani şu ahmet taşçının benim arıcılarım var zerre şeker yedirmezler arılarına ben o balları yerim dediğinden) bulmanın zorlaştığı şu dönemde bunları bu işten anlamayan kişiler olarak nasıl test edebiliriz?

Bir de bunları ucuza nasıl temin edebiliriz yani mevsi mi var, mekanı mı var, bölgesi mi var ucuz olduğu?

Bir de neden eylül ayı polenini tercih etmeliyiz, sonbahar olmasının farkı ne?

3. atakan_irresistable

atakan_irresistable Üye

Beğenileri:
    710
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    polenleri eylülde bulursun tazesini arılar kısa hazırlık yaparlar eğerl poenleri yeteri kadar toplayamazsa kovan sahibi kışın arılara kek, şeker vs. verir. balın kalitesi düşer polen zamanıda ağutos eylül dür.

istanbuldasın galiba poleni ucuz ve kalitelisini nerden alacağını ben sana mesaj atarım ben her türlü ihtiyacımı ordan karşılarım. arı sütüde var fakat ben onu insanların kullanbileceğini sanmıyorum. arı sütü kraliçe arının yiyeceğidir. tehlikeli olablir.

magicbaris, Salash ve gaddarkemal bunu beğendi.
  4. muscle_pump

muscle_pump Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    ben insanın vucudunda geleceğini etkileyebilecek hasarlar bırakmasına heleki testosteron hormonu düzeniyle oynamasına karşı olmamın sebebi bu işin ilaçlarla yapılmasıdır...doğal yoldan yapılmasına hiç bir lafım yoktur örneğin;Padişah macunu,yumurta ve sarısı,soğan testosteronu artırıcıdır...bilmem nedersiniz...

deist190 ve magicbaris bunu beğendi.
  5. ibocu

ibocu Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar sarımsak doğal horman artırıcı ama tansiyonu düşürüyormuş ben akşam 1-2 adet suyla içyorum uykumu getiriyor bide sabah kaldıtan sonraki etkisini görün derin

6. Draqo

Draqo Üye

Beğenileri:
    224
    Ödül Puanları:
    0
    Çinkomu doğal yolla alamıyorum diyenlere Zinco-C'yi tavsiye ederim. Kavuniçi rengi bir ilaç. C vitamini ve Çinko minerali içeriyor. Bir hap günlük ihtiyacı karşılıyor.

magicbaris ve diego7 bunu beğendi.
  7. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Bende var onlardan drago, 1-2 sene önce almanyada body yapan bir arkadaşım getirmişti.

Ama her sentetik ürün gibi zinco-cyi de sürekli kullanmak doğru değil, nadiren bu takviyeyi alıyorum, ya da almam gerektiğini düşündüğüm özel zamanlarda üst üste günlerde de alıyorum.

Son kullanma tarihi 2008 aralıkta doluyor, 60 tane vardı bir kutuda. 15 tane falan kaldı sanırım. Fotoğraf alma imkanım olmadığı için resmini koyamıyorum. Güzel bir öneri, ben memnunum.

8. himes

himes Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    0
    ben solgarın çinko sunu tavsiye ederım hem 22 ytl ve 100 tablet ve dogal yazıyor en azından diğer ilaçlara göre boyar madde vb yok,hem dozu fevkalade 22mg hem solgar.çinko yu eksik aldıgını dusunenler kullanmalı diye düşünüyorum,işin uzmanıda değilim.arı sütü de;testesteron için bilmiyorum ama hücre yenileyici etkisi çok büyük ve biçok hastalıkta,kanserde alternatif tedavi olarak kullanılıyor ama çok pahalı olması sıkıntı yaratıyor.şunuda unutmamak lazım diye düşünüyorum belli bir kapasitenin kabullensekte kabul etmesekte var olduğudur,nekadar zorlasakta küçük etkileri var bunların abartmadan dozunda almakta fayda var gereksiz ilaçlardan kaçınmakta gerekli.

Son düzenleme: 15 Aralık 2008
  9. coder

coder Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Yazılımcı
    Yer:
    istanbul
  10. Blues

Blues Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    0
    Ben cinko takviyesi icin "Zinco 220" kullaniyorum. Fiyati gayet uygun.
    50mg * 40 tablet = 7,78 TL .
    Zinco - C 'nin 20 TL gibi bir fiyati vardi. Icinde 60mg C vitamini 20mg cinko vardi yanlis hatirlamiyorsam. Yani hic de karli degil. 100g biberde 200mg C vitamini oldugunu hatirlatirim. Gunde 1-2 tane biber yesek ayni C vitaminini saglariz.

Son düzenleme: 21 Nisan 2009
    magicbaris bunu beğendi.
  11. sleepy

sleepy Üye

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    0
  12. fitnessist

fitnessist Üye

Beğenileri:
    437
    Ödül Puanları:
    73
    endorfini tetikleyen durumlar büyüme hormonunuda tetikliyo anladığım kadarıyla.. sevişmek, sevdiğiniz biriyle vakit geçirmek, sevdiğiiz bi filmi izlemek oyunu oynamak, sevdiğiniz bir yemeği yemek

stresten uzak mutlu yaşamak en önemli faktör kanımca.

magicbaris ve 666pack bunu beğendi.
  13. jeytan1905

jeytan1905 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    çinko 220 aldım.

her gün 1 tane içiyorum.

doğru mu yapıyorum bilmiyorum.ne aralıkla ne kadar içmeliyim.1 ay sonra bırakmalımıyım

14. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    çinkoyu balıktan yumurtadan sütende alablirsin. ama çinkoyu c vitaminyle birlikte kulanırsan ozman tam randıman alablirsin

magicbaris bunu beğendi.
  15. 3mr3

3mr3 Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    arkadaşlar testesteron seviyesini artıran besinler de var. bunların en başında brokoli geliyor. daha sonra fındık, badem tabiki testesteron seviysini artırıcılar arasında. ve tabiki ayak ağırlıklarının çalışılması da bu hormonun salgılanmasını artırıyor. (growt hormonunun)

16. The Answer

The Answer Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    arka sayfadaki polenın faydalarını okudum, evde vardı ama kullanmıyodum ben hemen bi tatlı kaşığı götürdüm :D
    ya arka sayfalardaki karbonhidrat alımı ile ilgili şeyleri tam anlamadım. yani ben gece 12 de yatıyorum en son karbonhidrat alımımı en geç gece 9 gibi mi yapmalıyım. protein alabilirim ama dimi tavuk falan.

17. stanstolen

stanstolen Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    bu sporu 1 yıldır yapıyorum ve yağı nerdeyse gün icinde % 5 kadar alıodum max 20-30 gr kadar ekstradan hic yağ kullanmazdım kendi yağını hesaplardım herşeyin.. şekere dikkat etmezdim ki çok yanlış yapıomuşm. bu yazılardan anladığım kadarıyla şeker i kıs yağı abartmadan ye :)

18. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    yağlı besinlerin çoğu test. tetikler. yani kolesterol ve kan basıncının artışı. aslında bu tur yollara gitmeye bir gerek yok. en dogru yorum yukarıda yapılmış. stresten uzak bir hayat. bunuda yapamayacağımıza gore. herkesin kendi çapında sorunlareı var. oyuzden en iyisi olaya pozitif yaklaşmak herzaman olumlu dusunmek. sizi en çok etkileyen egzersizi kesinlikle uygulamak. sistem ne olursa olsun temel hareketlerden kaçmamak. son olarakta sabah ant. konusu kesinlikle dogru ama onada imkan bulamıyoruz ne yazıkki. cunku growt vucutta sabah 05-07 aralarında en tyuksek seviyede salınıma ugruyor. yani imkan olsada bu zamanı degerlendirsek keşke.

19. coder

coder Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Yazılımcı
    Yer:
    istanbul
    stresten uzak durmanın testo sevieysi arttıracağını düşünmüyorum. tam tersi stres testo seviyesini yükseltir

20. magicbaris

magicbaris Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28

devamli stres düşürür

Sayfayı Paylaş