Diyette Kas Kaybı

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve nicholaiheltr tarafından 9 Eylül 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. nicholaiheltr

nicholaiheltr Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba arkadaşlar.Şuan 105 kg yim. Boyum 1.75. Ciddi sakatlık yaşadım o yüzden 80 kg den bu kiloya kadar çıktım. 1 haftadır diyetisyene gidiyorum 2.3 kilo kaybetmişim ama 1.7 kg kastan gitmiş. Sakatlığım var o yüzden ağırlık çalışamıyorum. Ben sizden öneri bekliyorum daha fazla nasıl yağ yakabilirim diye. Kas kaybetmek istemiyorum. Tabi olacaktır ama çoğunluk olmasını istemiyorum. Örneğin evde squat, burpee vs yapsam, sabahları yürüyüm yapsam daha fazla yağ yakar mıyım yoksa yine kaslardan mı gider ?

2. Kingmeto

Kingmeto Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    8
    Öncelikle selam kardesim.İnşallah sakatlıgın en kısa zamanda gecer eğer kas kaybi kaybetmek istemiyosan kilonun 2 katı kadar yagsiz protein alman lazim.Karbonitrati kisma gunde 100 grami gecmeycek sekilde al.Saglikli yaglar tuket avacado zeytinyagi hindistancevizi yagi.Evde dediklerini yapabilirsin gunde 30 dk kardiyoyu gecme bu kadar.Kolay gelsin

3. AnatoliaSporova

AnatoliaSporova Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Adana
    Kardeşim öncelikle proteini kilonun 2 katı kadar alacaksın, sakatlığın geçince ise sana 6-7 tekrarı kolay 11-12 tekrarı zor çıkarttırabilecek ağırlıklarla çalış. Geçmiş olsun.

4. respect2us.23

respect2us.23 Üye

Beğenileri:
    688
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Diyetisyen
    Günlük 45-60 dk yürüyüş ile kaybedeceğin ağırlığın çoğunun yağdan olmasını sağlayabilirsin. Atrofinin en önemli sebeplerinden biri hareketsizliktir. Hayatına hareket kat, düzenli yürüyüş yap, kas kaybının azaldığını, yağ kütlesi kaybının arttığıjı görürsün.

5. nicholaiheltr

nicholaiheltr Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim sağolun. Yaklaşık 2 ay sonra antrenmanlara başlayacağım. Şuan o zaman sizin dediğiniz gibi sabahları 1 saat falan yürüyüş yapayım. Ev içinde squat vs bir program hazırlayayım kendime.

Sayfayı Paylaş