Diyet yapmadan böyle olabilir miyim bende?

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve cranberries tarafından 23 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. nurcan9191

nurcan9191 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    olursun cunku ben gobek haric ayni oldum soldaki gibiyken sagdaki gibi oldum ama henuz gobek dumduz tam gitmedi iste 1aydir yapiom o da olur zamanla ins

2. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    ketojenik diyeti ben de yapıyorum önce bir şeker testi yaptır şeker hastası olmadığından emin ol ölürsün. eğer şeker hastası değilsen,

sabah 2 yumurta bir korba kaşığı krem peynir, bir çorba kaşığı tereyağ birazcık tatlandırıcı ile bir omlet (inan krep gibi oluyor ) peynir zeytin salatalık domates şekrsiz çay kahve

öğlen zeytinağlı sebze yemeği tavuk ızgara ayran (ayranın içine bir kaşık tereyağ çok güzel köpük de yapıyor.)

Akşam bol yağlı ceivzli peynirli tavuklu avokadolu bir salata
    doymazsan tavuk ızgara tereyağlı ayran doyarsan gerek yok
    -ketçap yasak mayonez serbest istediğin şeyin üztüne koyabilirsin-

bu benim bu günkü ketojenik yemeğimdi ayrana tereyağ yerine hindistancevisi sütü koyabilirsin çok güzel oluyor bende kalmamıştı ikisini de severim ben

3. derin_aker

derin_aker Üye

Beğenileri:
    280
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul
    sende hipoglisemi olabilir.bende var açlığa gelemem gerçi ben 43 kiloyum kilo almaya çalışıyorum :( bence diyet değilde yemeklerin yanında içtiğin içeceklerin varsa portakal suyu asitli içecek vs gibi onları içme onun dışında ızgara olsun yediklerin.akşamları porsiyonları küçük tut proteine ağırlık ver metabolizman bir kadın olarak 2000 civarıdır ve fitness ile harcadığın kalori 200 bilemedin 300 olacaktır.yani demem o ki sağlıklı beslen fitness ı aksatma kas kütlesi kazan yağ kaybet böyle olabilirsin.1 haftada yarım kilo yağ gitmesi için 3500 kalori harcaman lazım.diyet yapmana gerek yok 2 3 saatte bir sağlıklı beslen ara ana öğünlerin olsun yeterli.kas kütlesi yağ kütlesinden daha az yer kaplar ve kilon çok farketmese bile görüntüde daralabilirsin.
    --- Mesaj birleştirildi, 19 Kasım 2014 ---
    bir de unutmadan açlık hissini yenmek için öğünlerinde karbonhidratı kompleks olarak al.yani beyaz makarna basit şeker beyaz ekmek asla yok.

4. flyod

flyod Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    bakü
    Diyet yapmadan öyle olunabilseydi ''Diyet'' diye bir terim olmazdı hayatımızda. Diğer bir husus 79 kilo bayan sıkleti değil bildiğin pehlivan kategorisindesin. Arkadaşlarının 65 gösteriyorsun cümleleri seni kırmamak adına söylenen pembe yalanlardır tahminimce. Biraz gerçekleri konuşalım ki sana yararı dokunsun.

5. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    ketojenik diyette açlık olayı tamamen kesliyor hipoglisemi vs vs hepsi birden bvardı bende kesilmeler uyuklamalar sinir depresyn hepsi bitti.

6. derin_aker

derin_aker Üye

Beğenileri:
    280
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul
    kalori alımında yanlış bir hesap yapıyor olabilirsin.daha doğrusu diyetisyen :) proteini arttır.et tavuk balık tüket mutlaka.2 litre (en az) su iç.kas oranın ne durumda olduğu önemli bana kalırsa.ağırlık çalışmaları ekle çok tekrarlı şekilde.tabi spor salonuna gitmeden evde yapacaksan iyice hareketleri izlemelisin.1.5 kilo yağ kaybetmişsin sanırım.o yüzden tartıya bakma kalça ve bel ölçünü al onu takip et.kiloyu etkileyen çok şey olabiliyor.hatta bir hafta hiç tartıya çıkma.önemli olan ölçüler.egzersiz konusunda bilirkişiler yazar zaten sana :)

cranberries bunu beğendi.
  7. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    Anladigim kadariyla hanim efendi sağlikli olmak istemiyor "o" vücudu istiyor. Ideal intahar hapi kullanicisi profili.
    --- Mesaj birleştirildi, 27 Haziran 2015 ---
    Anladigim kadariyla hanim efendi sağlikli olmak istemiyor "o" vücudu istiyor. Ideal intahar hapi kullanicisi profili.

Sayfayı Paylaş