Diyet Programı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ErhanNamal tarafından 25 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ErhanNamal

ErhanNamal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar foruma yeni üye oldum spora başlıyalı 2 gün oldu güzel bir diyet programı lazım yardımcı olabilriseniz çok sevinirim :)

boy:1,80
    kilo:85

hedef 70 kilo

2. KratosS

KratosS Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    Burda sana diyet programi vercek adam yok ve yanlis bi sey biz senin vucudunu bilmiyoruz vucudun neye nasil tepki veriyo biz nerden bilelim kardesim ? Sana tek diyecegim sey gunluk kalori ihtiyacindan 500-1000 kalori az alman.

3. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    180 boyundaki birine 70 kilo yakışır mı peki? benim boy senden iki santim kısa, ama kilo aynıyız. bi ara 77ye düştüm, 1 kişi bile olumlu tepki vermedi o tipime. zombiye döndüm.

Created By Loss bunu beğendi.
  4. ErhanNamal

ErhanNamal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ideal 80 mı size göre kilo olarka beım yağ oranım fazla sorun sadece o

5. Created By Loss

Created By Loss Üye

Beğenileri:
    2.969
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    İnternational Fitness & BB Personal Master Trainer
    Erhan bey kilo vermek zorunda degilsiniz yag oraninizi dusurup mevcut kilonuzu simetrik bir kas yapisi ile dengeli bir sekilde vucudunuza dagitirsaniz sorun olmayacaktir.

Lg Smart World

Yaver27 bunu beğendi.
  6. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    kendimle alakalı konuşayım, benim boy 1.77 şu an kilo 85. kilo vermek çok basit bişey bana göre. ama nedense ne zaman diyetle kardiyo ile kilo verdiysem, hep kollardan omuzlardan sırttan gitti, tipim bozuldu. o yüzden giden kilolarımın bir kısmının da kaslardan olduğunu düşünüyorum. 8 ay önce ağırlık ve diyetle kilo vermeye karar verdim. 92 den 82 ye düştüm. baktım ki 82 de yakışmadı. tekrar yemeğe yüklendim, 85e çıktım. biraz göbek ve bel bölgemde yağ var ama, sadece onlara odaklanıp yağ yakacağım diye kas kaybı da yaşamak istemiyorum. o yüzden kilomu 85te tutup, kaldırabileceğim en ağır kilolarla ağırlık çalışıyorum. uzun vadede yağı azaltıp kas miktarını arttırmak istiyorum. kısacası, benim için ideal kilonun boyumdan 8 kilo fazlası olduğuna kanaat getirdim çevremdekilerin tepkilerine bakarak.
    bundan 3 yıl evvel de 93 kiloyu görmüştüm. sabahları 3 yumurta peynir süt, 3 dilim ekmek, öğlen akşam tavuk salata , günlük 1 saat bisiklet 1 saat yürüyüş ile 2.5 ayda 16 kilo verip 77 ye düşmüştüm. ama tip bozuluyor. kendimden hareketle tavsiyem, çok ağır diyetler yapma hocam, tip bozuluyor özellikle bazı erkeklerde. çünkü her ne kadar yağların öncelikle göbekten gittiği söylense de, ben gibilerde üst vücuttan gidiyor. kalori miktarını sınırlı tutup ağırlık idamanı yapmak daha mantıklı gibi görünüyor.
    ama tabi ben kendime bakarak konuşuyorum. belki senin tipine o kilo çok yakışabilir. bunu çevrenden gelen tepkiler açıklayabilir sadece.

Sayfayı Paylaş