Dim dik durmak istiyorum..

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Turkiyem78 tarafından 7 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Turkiyem78

Turkiyem78 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar 19 yaşına gireli bi kac ay oldu yıllardan beri bilgisayar başındaydım o yüzden suan dısardan bakınca 60-70 yasındakı adam gibi duruyorum popo kısmım biraz geride .) kambur yani sonra boynum önde biraz sırtımda kambur var egzersiz yapınca duzelme oluyor mesela sırt ıcın sınav cekıyorum duzelme oluyor fakat ertesi gun hemen gine eskisi gibi oluyorum yani hergün yapmama rahmen mesela okuldayken sırada oturunca gine kamburlasıyorum ve bilgisayar muhendıslıgı okuyorum yani ilerde hep bilgisayar basınca durucam gün içinde vucudu duzeltıyorum ama 2 dakıka otursam gıne bozuluyor vucudum çok kafama taktım ameliyatı varsa olucam ya boyumda cok kısa zaten 168 falan boyumuda dogru olcuyormuyum bılmıyorum eczanede olcmeye cekıyorum biraz evde kapıya hiza alıyorum sonra inşaat metresiyle olcuruyorum bu ne kadar dogru bı olcum bide saçların ustunden dogru hiza alıyorum yani 1 1.5 cm oyle fazla cıkıyor sizce dogru bı olcummu bide bu saaten sonra 2 cm de olsa uzamam dimi abim 21 yasında aynı boydayız ve bacaklarım cok kısa gozukuyor uzun gostermek ıcın bi yontem varmı

2. Enes Drmz

Enes Drmz Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Hocam dik durmak için sırt kası egzersizleri yapmanız lazım 1-2 ay içerisinde farkında olmadan dik durduğunuzun farkına varırsınız sırt egzersizlerine internetten bakabilirsiniz başarılar :)

3. CompLex1Life

CompLex1Life Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    bende de yıllarca pc başında durmaktan öne eğiklik var boyunda. dik durmaya çalışınca yoruluyorum omuzlarım belim ağrıyor. bende evde egzersizlerime boyun için falan olan egzersizleride kattım duvarda kol açma fln. işe yarar da dik durabiliriz umarım. 1 zayıflık 2 yamukluk 3 sivilce 4 ellerde ayaklarda terleme sorunlarım var. hastaneye yatsam çıkamam gibi bi hisle yaşıyorum.

Sent from my iPhone 5C using Tapatalk

4. Enes Drmz

Enes Drmz Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Kötünün kötüsü var moral bozmak yok düzeltmeye calısın inş. 1-2 ay içinde sonuç almaya başlarsınız aynı sorun bendede vardı şu an %70 geçti gibi..

CompLex1Life bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş