Destek lütfen :)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Serdarselim88 tarafından 24 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. Serdarselim88

Serdarselim88 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Selamın aleyküm öncelikle arkadaslar bir kac sorum olucak tecrübeli arkadaşlardan yardim istiyorum sorum şu ; 56 kiloyum ve yağ oranim yüzde 14 ve buna rağmen hafif bir göbek var yani anlıyacağınız klasik bir skinny fatim :) hedefim 10 kilo almak 65 kiloya kadar cikmak tabi yağ oranimi ziplatmadan çünkü su an bile bira göbeği gibi duran kötü bir gobek var... arastirmalarima göre bu skinny fat durumu için clean bulk öneriliyor yani az bir kalori fazlaligi ile fazla yaglanmadan büyümek istiyorum ve şu anda ortalama 2500 kalori alarak clean bulk yapmaliyim diye düşünüyorum tecrübeli arkadaşlardan istediğim ise bana 2500 kalorilik temiz bir beslenme onerisi ... neyi ne kadar yemeliyim gibi bu arada 4 aydir spor yapiyorum simdiden teşekkürler yardimci olan herkese

2. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    yine mi sen? bak senin yağ oranın %14 veya %11 değil. gerçekten değil. önce bunu kabullen. sonrasında clean bulk değil low carb diyet ile full body antrenmana girmen gerek. ancak benim tavsiyem kilo veremiyorsan vücudunda bir hastalık veya bir eksiklik var mı dahiliyeye giderek öğren. bunların dışında alkol kullanıyorsan bırak. abur cubur basit karbonhidratları hayatından çıkar

Supplement günlüğüm bunu beğendi.
  3. heraxles

heraxles Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    kardeşim eğer bu pp deki sen isen ustten ışık vurmasına rağmen bi parça kas gozukmuyor ustune skinny fat var ve polumpoism olmuşsun bu %14 ü kim soyledi bi tanışmak isterim ya gozlerinde bi sorun var yada kafasinda.

4. Despa

Despa Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Fransa
    "polumpoism" :joy: Hiç güleceğim yoktu :laughing: İsmini de doğru yazmamışsın gerçi :sob: :joy:

5. ™GA7™

™GA7™ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    beyler biri yardımcı olsun lütfen ya millet konu açınca gözüküyor ben açınca kimse görmüyor neden ?

6. heraxles

heraxles Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    a yerine o yazmisim cihazdan dolayi oto duzeltme kullanamiyorum bu kadar boş birşeye yorum yapma isteği duyup bu kadar çok güldüğüne gore baya yıkık olmalısın cidden korkunc durumdasin duşmanima vermesin.

7. Despa

Despa Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Fransa
    Bu duruma polumpoism diyen adam bana yıkık diyor, ben hiçbir hakaret kullanmadığım halde hala :joy::joy::sob: . Sence bu adamda kaç ünite HGH alımı var ? Dur bakalım sayıyı doğru bilebilecek misin :D

8. heraxles

heraxles Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    işte cahille konuşunca boyle oluyor hgh mi palumboism yapar aldiğin kalori yapar steorid kullanan biri içinde gecerlidir bu aşırı kalori aldiğinda iç organlar bunu sentezlemek için buyudukce buyuk tabikide hgh kullaniminda aşırı buyume gorulebilir ama hgh veha steorid kullanmadan kas yapabildiğin gibi bunlari kullanmadan aşiri tuketim ile organlarinida kucuk miktarda buyumesine sebep olabilirsin. normal bi insan icinde gecerlidir biz erzurumluyuz coğunda gobek yağli olmaz aslinda davul gibi olur boyle sarkmaz hele bile kemer taktinmi gobek onden gider taş gibidir boyle hergun et et et kavurma soğanli soğanli hemde vucut arkadan gelir.

9. Serdarselim88

Serdarselim88 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Abi yağ oranim gercekten yuzde 14 yani sirf bunun için gittim diyetisyende olcturdum valllahi yüzde 14 :) bende işte buna sinir oluyorum bu gobek nasil olurda hala gitmez seker yok un yok ustune spor yapiyorum yani neden gitmiyor bu lanet olasi gobek kafayi yicem amac kilo almak ama bu gobek yuzunden onuda yapamiyorum napsam bilemedim ya
    --- Mesaj birleştirildi, 25 Ocak 2019 ---
    Dostum resimdeki benim kas olmamasi normal hayatımda hic spor yapmadim 4 aydir yapiyorum evet skniyy fat bir durum var ama yag oranim yuzde 14 bilâkis diyetisyene gittim bunun için hatta 18di 4 ay önce 14e düştü ama göbek gitmiyor derdimde bu zaten amacim 10 kilo almak ama bu göbeği eritmeden nasil olcak bilmiyorum onun haricinde bahsettigin polimpoism nedir hic bilmiyorum nedemek istediğini tam olarak anlamadim yani:)
    Abi ne diyonuz ya hgh falan halk dilinden konusurmusunuz derdime dermen olacak kimse yokmu

Son düzenleme: 25 Ocak 2019
  10. Tom Hardy

Tom Hardy Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Gunaydin yag oranini azaltmak icin kalori acigi gerekli 40 karbinhidrat 40 protein 20 yag seklinde beslen spor yapiyom gitmiyo diyorsun kalori acigi olmadiktan sonra gitmez skiny fat vucudu fotodan pek anlasilmaz yanu kalori acigi yarat agirlik calis full body seklinde

11. ferhat.54k

ferhat.54k Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    18
    Diyetisyenler doğru ölçmüyor. Sayılara takılma, görüntüyle ilgilen. O göbeğin tamamen yağ olsa, aynı oranlarda yüzün gözün de tombul olurdu. göbeğinin yarısı su dolu. yağ yakacağın kadar su da atmalısın. Sana beslenme programı yazacak değilim, herkesin vücudu farklı. Antrenmanda kardiyoya çok önem ver. bol bol su iç ve azar azar çok öğün ye.

12. Serdarselim88

Serdarselim88 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Teşekkür ederim cevap icin :)
    Gunde 2litre içiyorum yağ değildir diye tahmin ediyorum bende göbegimdeki cunku sert ve davul gibi ama yag oranim 14 olduğuna eminim çünkü farklı farkli bi cok yerde olcturdum evde sporda ve diyetisten hepsinde hemen hemen ayni 14 15 civari ama bence bendeki göbek yag degil baska bisi var

13. vixx

vixx Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Benim karnım çok yumuşak ama sıktığımda karın kaslarım çıkıyor sanırım bende su var karnımda eğer seninkide yumuşaksa su olabilir diye okudum.

14. Serdarselim88

Serdarselim88 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yok dostum tam tersi benimki sert ve şişkin

15. Tom Hardy

Tom Hardy Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Acele etmedigin surece planli gidersen aylar sonra sende göreceksin degisimu mezura ile olcum yap her hafta kontrol e
    Benimde o şekildeydi ele pek fazla gelmiyosa sikamiyorsan oturunca ele geliyorsa yag o eger yag birikimin gobekde oluyosa six pack icin baya zorlanacaksin

16. Serdarselim88

Serdarselim88 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Anladım teşekkür ederim:)

17. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz ;
    Forumda, ezbere yani sıfırdan diet listesi istemek doğru olmadığı gibi kurallara da aykırıdır.

Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, makaleleri ve üyelerin beslenme başlıklarını okumanızdır. Besinlerin 100gr içeriklerini inceleyip ne kadar protein-yağ-karbonhidrat-vitamin-mineral-sıvı almanız gerektiğini ilgili başlıklardan öğrenip kendi vücut tipiniz, hedefiniz, yaşam tarzınız ve ekonomik durumunuza uygun beslenme programı çıkarınız.
    Hala tereddütleriniz varsa, forumda kurallara uygun başlık açarak üyelerin yorumlarına başvurabilirsiniz.

ilginizi çekebilecek başlıklar :
    https://www.bodyforumtr.com/forums/beslenme.24/
    https://www.bodyforumtr.com/threads/beslenme-ile-ilgili-tavsiyeler.6/
    https://www.bodyforumtr.com/threads/en-Çok-sorulan-sorular-ve-cevapları.11375/

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Serdarselim88 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş