Define vücutta şişkin miğde ve kalın bel

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Kaanbey tarafından 2 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. LoveİsBBal

LoveİsBBal Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    dostum aynı sorun sendeki kadar olmasa da bende de vardı özellikle alt abdominallerin çevresi bel dışa doğru hem yağlı olmasından hem de iç organların genişlemesinden dolayı . Kısmen çözdüm sorunu hatta bel çevrem santim santim incelmeye başladı . Günlük normalde 3 öğün yemek yiyordum şuan öğünlerimi 5 e çıkardım fakat aldığım kalori yine aynı . Zamanında kilo almak için çok yüklendiğimden sanırım mide bayağı bir genişlemişti bunun yanında bağırsaklar da hep birşeyleri hazmettiği için alt karın dışa doğru genişlemişti . Bulk dönemimde %9 dan %14 yağ oranına çıktığımda bu sorun oluşmuştu fakat sonbahar kış dönemi olduğu için kafaya takmıyordum . Her neyse mide tekrar eski haline döndü sanırım bi 20 gün içinde aşırı yüklenmedim hep kararında yedim . doymaya çalışmadım . İlk 10 gün büyük sıkıntı çekiyorsun miden çok ağrıyor fakat eski haline döndürmek için gerekli . ne kadar az yüklenirsen o kadar iyi .öğün sayım 5 e çıktığı için öğünlerimi yiyeceğim zaman hazırlamam imkansız o yüzden gün içinde yiyeceğim 5 öğünü dünden hazırlayıp kaplar şeklinde dolaba koyuyorum yada dışarıdaysam çantamda duruyor . Antreman konusunda özellikle alt karın ve bel çalışmamı artırdım . Umarım kendine uygulayabileceğin bir yöntem geliştirebilirsin . DN: Ev yemeklerinden uzak dur yapabildiğin kadar yemeklerini kendin hazırla :) iyi çalışmalar

2. Kaanbey

Kaanbey Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kartal / İstanbul
    Önerilerin için çok teşekkür ederim, bende bulk döneminde fazla yüklendim sonra ne kadar define bir vücuda sahip olsamda bu sorundan kurtulamadım aksine karın çalıştım karın kaslarım çok güçlendi ve hacimlendi dahada kalınlaşmaya başladı şimdi herşeyin farkındayım inş zamanla bu işin üstesinden geleceğim :) iyi çalışmalar..

3. Octagonx

Octagonx Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Kendi vucudun bu dostum

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

4. Kaanbey

Kaanbey Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kartal / İstanbul
    ..

5. deniz10

deniz10 Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Aynı sorun bende de mevcut zayıf olduğum dönemlerde bile vardı o şekilde bir göbek , şuanlık dert etmiyorum bulk dönemindeyim LoveİsBBal' nin de dediği gibi bi ara dinlendirmek lazım mideyi neyse konunun takipçisiyim gelişmeleri yazarsan sevinirim

6. Kaanbey

Kaanbey Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kartal / İstanbul
    Obliklerimin diğer kaslarıma göre çok daha ilerlemiş olduğunu fark ettim obliklerim yüzünden belim daha kalın görünüyor oblik çalışmalarımı azalttım.Bulk'a girdim çıktım bel ölçümü koruyarak geçen ay bulktan çıkmaya basladım bel ölçüm 1cm incelmiş mutluyum :)

7. Kaanbey

Kaanbey Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kartal / İstanbul
    .

8. Buchdich

Buchdich Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    43
    Konuyu yeni başlayanlar bölümünde açman da bir değişik. Bence genetik . İstesen de değiştiremezsin.

9. Kaanbey

Kaanbey Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kartal / İstanbul
    up

10. Clean

Clean Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Merhabalar öncelikle konuyu okudum arkadaşların söylediği fikirleri uyguladınız ve sonuç değişmedi mi bu konuda bilgilendirir misiniz bir de yeni fotoğraflar yüklerseniz daha açıklayıcı olabilir . İyi forumlar .

11. Kaanbey

Kaanbey Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kartal / İstanbul
    haftada bir gün karın ve 1-2 ayda bir oblik çalışıyorum biraz toparladı diyebilirim

12. Kaanbey

Kaanbey Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kartal / İstanbul
    konu aktif..

13. Namelessa

Namelessa Üye

Beğenileri:
    186
    Ödül Puanları:
    53
    Sofraya oturduğunda tek seferde tıka basa yeme süt ürünlerine 1 hafta ara ver bulgur yiyorsan oda aynı şekil kepekli ekmek falan da hurafe çok canın çekerse 1 dilim günlük yeterli sonra bakalım devam ediyorsa yazarsın

Kaanbey bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş