Definasyon Çok Zor Geliyor.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve tarantino16 tarafından 2 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. tarantino16

tarantino16 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Yazın gelmesi ile birlikte kışınki yemek stilimiz haliyle değişiyor.Şahsen tatilde sürekli plajda olacağım için bana yük olan yağlardan kurtulmak istiyorum artık.Fit bir vücudum var ancak sixpacleri kaplayan yağ estetiği ve görünümü çirkinleştiriyor.Tahmini %14 maksimum %15 yağ oranım vardır. Baya gerince packler gözüküyo hafif.Neyse, asıl sorunuma geleyim.
    Bu yağ yakma serüvenim adeta işkence gibi geliyor bana. Henüz 2 gün oldu ama SÜREKLİ bir yeme isteği var içimde.Her an aklımda ve atamıyorum.Aç olmamama rağmen açmışım gibi, yemek yemem gerekli gibi hissediyorum.Bırakmak istiyorum ama aynada ki tarantino16 dan memnun olmadığım aklıma geliyor.Siz böyle bir şey yaşadınız mı?Veya bir çözümünüz var mı?

2. elite35

elite35 Üye

Beğenileri:
    516
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    İzmir
    Clean Bulk'a geçiş yap.
    Şu an tükettiğin kalori miktarından 300-500 kıs ve antrenmanlarına süper set, drop set ekle. Daha parçalı görünüme kavuşacaksın.

tarantino16 bunu beğendi.
  3. Hamartin

Hamartin Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kayseri
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş