değerli bilgilerinizi bekiyorum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve bixsi tarafından 15 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. bixsi

bixsi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle merhaba,bende yeni başladım spora daha önceleri de evde sadece kol olarak çalıstım. Benim sorum şu mesela ayakta ön kol pazu için 15x3 yapıyorum 15kg ile 2 kola ve 2 dakika dinleniyorum, sonra yine aynı şekilde 15x3 yapıyorum her iki kolda tekrar 2 dakika dinleniyorum ama 3 sette artık kollar kalkmayacak dereceye geliyor okadar kasılıyor ki kollarımı açıp kapayamıyorum şişiyor acaba bu neden kaynaklı ? bana bilgi verirseniz çok sevinirim. Birde kaç saat çalışmam gerek ?

2. torlak

torlak Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    İzmir
    15 kilo olduğu için olabilir bende 3 kilo var 4*15 kullanıyorum kilo az olduğu için. Sende az tutmaya çalış setleri. Çünkü 15 kilo çok çalışmak kas kaybı olabilir.

3. ewo24

ewo24 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    açıp kapayamaman pump etkisinden kaynaklı ama ağırlık fazla zararlı olabilir. düşürme imkanın varsa ağırlığı düşürüp ilerleyen dönemlerde setlerini arttırırsan daha fazla verim alırsın. birde protein ile kendini korumanıda tavsiye ederim ayrıca evde yapabileceğin başka egzersizlerde mevcut göğüs omuz arka kol onlarıda makul bir sıralama yapıp programını kendin uygulayabilirsin

4. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

BodyForumTR Kullanım Kılavuzu - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş