Dambıl alma şansım yok

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve GeneralTemas tarafından 2 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. GeneralTemas

GeneralTemas Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Yarım Litrelik Su Şişesinin İçine Taş Doldursam 5 KG Yapsam Yine Aynı Sonucu Alırmıyım

2. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    tabi olur :D sonuçta vücut ne kaldırdığını bilmiyor dirence bakıyor :D ister kum ister taş doldur eline ağırlık gelsin yeter :D

GeneralTemas bunu beğendi.
  3. GeneralTemas

GeneralTemas Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Hocam Bu Program Etki Gösterirmi 62 Kiloyum Yaş 17 18.günü dün bitirdim https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/ab/bf/84abbf266c3de482f3868f0a1e8c5a8b.jpg göbek falan gitti düzleşti sertleşti yanlardan basık oldu şekil falan aldı 30 . gün bitince hep 30.günü mü yapıyım

4. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    hep aynı hareket çalışma bence :D 30 dan sonra en azından kesin başka programa geç. Forumda çok daha iyi programlar vardır. Karın egzersizlerine bakarsan çeşit çeşit hareket bulursun :D ki mekik de faydası kadar zararı olan bir hareket yani çok tavsiye edilmiyor. Onun dışında sadece karın değilde kol bacak omuz göğüs ne varsa çalış bence :D evde sadece ağırlıkla değil barfiks şınav dips vb. hareketlerlede bir çok bölgeyi çalıştırabilirsin. internette bir çok program var faydalanabilceğin :)
    --- Mesaj birleştirildi, 2 Nisan 2016 ---
    http://agirsaglam.com/programlar/baslangic/baslangic-programi?showall=&start=2 burdanda faydalanabilrsin. bir çok program var başlangıç olarak bunu kullanabilirsin mesela.

5. hukukcu

hukukcu Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Yalisporda falan dumbelllar pahalı oluyor ancak mesela ben internetten alıyorum örneğin 5 kilo iki tane dambil 16 lira falan

Sent from my SM-N7500Q using Tapatalk

abseto bunu beğendi.
  6. mrtxd

mrtxd Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    kardeşim bende internetten aldım günde 1 tl bile atsan 10 günde alırsın dambılını 1 tane alsan kardır :)

Sayfayı Paylaş