Daha irileşmek istemiyorum

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Ratatuie tarafından 8 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 22 üye.
  1. skull

skull Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    38
    3 aydaki bu sürede zaten doğru düzgün bir şey olmaz; olan da fazla geliyor imdat diyorsan bence bu spor sana göre değil.Daha sıkılaştırıcı sporlara fitness,pilates vb yönelmeni tavsiye ederim.Ya da sabir ağırlık çok tekrarar kendini vurarak çalışacaksın.Onun içinde salona gidip para verme bence.Al 3-5 dumbell evde çalış.

2. Tormentorius

Tormentorius Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    0
    ratatuie kendisine göre iyi bir vucut yaptığını belirtmiş, herkesin kendi kriterleri vardır sonuç olarak ve o istediği vücuda ulaşmış. sadece kullandığı "iri" kelimesine neden takılıyorsunuz anlamadım.. ratatuie'nin sorusu açık ve ortada, gerisine takılmak boş.

Bluediver bunu beğendi.
  3. Bluediver

Bluediver Üye

Beğenileri:
    276
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ISTANBUL/BURSA
    AA yok iri dedi ya illa dalga geçilecek. Hadi bu daha başlamayıpta, çok şişmek istemiyorum diyenlerle dalga geçilmesi normal ama, bu arkadaş istediğime ulaştım daha fazla yapmak istemiyorum diyor. Bu kadar dalga geçilecek ne var ben anlamadım. Ve bence bu kadar yeter diyebilmek önemli birşey, itiraf edelim, aramızda bu kadar yeter diyebilen çok az istedikçe daha fazlasını istiyoruz. Size göre iri birisi 100kiloda, define bir vucut kollar50cm , 135 cm omuz olabilir. Sizinle aynı hedefe yönelmemiş olanlarla dalga geçmek pek yakışmamış açıkcası.

Kötü Çocuq ve Tormentorius bunu beğendi.
  4. MUSTAFA ÖREN

MUSTAFA ÖREN Üye

Beğenileri:
    186
    Ödül Puanları:
    0
    ne yaptın ratatuie sen dev gibi olmuşsun böyle kendinle dalga geçirmek hoşuna mı gidiyor ? kaç kilo başladın kaç kilo oldun 3 ayda yağlanmadıysan yarım kg kas falan mı yaptın ne kadar yapabileceksin ki zaten böyle şeyleri burada sormadan önce salonlardaki hocalarınıza sorun sonra onların dediği tatmin etmezse burada yazın senin vücudunda ne trapez var ne sırt var hepsi dümdüz insanoğlunda olması gerektiğinden bile az kaslıyken çok irileştim demek ne kadar mantıklı geliyor sana.

5. siyahkuşak

siyahkuşak Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    omuz çalışmalarını yanlış yaparsan trapeze vurdurursun...trapezin alıp başını gitmesi omuzunun gelişmediğini gösterir...attığın resimlerde de ben trapez de göremedim.....:)

6. mrgrowth

mrgrowth Yeni Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    akademisyen
    herkesin tercihlerine saygı duymak lazım.şuanki halinizle kalmak istiyorsanız beslenmede ve antremanda düzeninizi bozmadan kendinizi kasmadan devam edersiniz.daha fazla gelişme veya gerileme yaşamamış olursunuz

7. Ratatuie

Ratatuie Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Tamam arkadaşlar adam gibi cevap verenlere teşekkürler haklısınız abarttım istesemde irileşemem kendimi bişey sanıyorum dahada mesaj atmıyorum bu başlığa cevap veren arkadaşlara teşekkürler.

8. nerfbod

nerfbod Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    ayar vermeye çok meraklı bir millet olduk. insanlar söyleyecekleri yapıcı birşey yoksa neden ille de cevap verme ihtiyacı hissediyor anlamak zor. bence foruma hemen küsme.

9. brk_izmir

brk_izmir Yeni Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    gerçekten her soruya böyle cevap veriliyorsa bende bisi yazmayım foruma , adam bi soru sormuş ************

Son düzenleyen: Moderatör: 9 Haziran 2010
  10. erdinç

erdinç Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    3, ay çalışmıssın bu vücut yeter diyosan salonu bırak evde şnav çek

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:05 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:46 ----------

yukardaki 1-2 mesajı okumadan bunu yazdım ama doğruda yazdım ratatuie arkadaş bence seni,n vg birlikte bu alınganlığınıda aşman gerekir sözlerimi yanlış anlamaman umuduyla belirteyimki spor sadece vg fit vücut hahaha huhuhu diiki bi karakter inşaasıdır aynı zamanda gelişme sadece vücutta olmaz her zaman insanların seni pohpohlamasını bekliyemessin sen sağlam duracaksın ben fotolarımı koyduğumda bana koldan başka bişi yok dediler ama ben biliyodumki iyiydimdim sadece bazı bölgeler geri kalmıştı sende böyle düşün bide vg zor spordur arkadaşım gerçekten zordur insanların amacının senle kafa bulmak olduğunu sakın düşünme bu sporda 15 gün çalıştım bu bana yeter diye bişi olmaz bu spopra gönül vermiş insanlara haksızlık edersin fit vücutta istiyosan aeorobik kardiyo türü çalışmalar yap barfiks şnav seni istediğin sonuca ulaştırır

11. Eqo

Eqo Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Sen kendini irileşiyor sanıyorsundur ama irileşmek(hacim kazanmak) o kadar kolay bir şey değildir. 3-4 yıl çalışanlar irileşme kıvamına yeni yeni geçmiş oluyorlar. İlk başta bende vücudumun omuz başlarının gittikce şişmeye, irileşmeye başladığını hissetmiştim ve çok iri olacağım diye korkmuştum. Böyle birşey yok sen devam et. Hacim kazanma kıvamı için önünde yıllar var.

Sayfayı Paylaş