D.wolf ' tan kareler.............

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve D.Wolf tarafından 4 Haziran 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 19 üye.
  1. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    arkadaslar şu aralar fotograf çektirmeye müsait olmadıgımdan, 4 ay önceki bir triceps pozumu atıyorum buraya...zaten o zamandan buraya daha define oldum , ama sonucta size bir fikir sunar en azından ben yalancı durumuna düşmemiş olurum....

2. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    bu da biceps şimdi daha iyi karşılaştırma yapabilirsiniz umarım...

3. fehmican

fehmican Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    bence de bicepslerin gayet güzel hatta en güzel bölgelerin göğüs biceps,omuza daha fazla hacim katmak için naçizane bir tavsiyem olacak:

göğüs biceps çalışmasından hemen sonra sırt girersen omuzu dinlendirmiş olursun çünkü yoğun incline gününün arkasından omuz girersen omuzun dinlendirmesini zorlaştırmış olanbilirsin...diye düşünüyorum.

D.Wolf bunu beğendi.
  4. djburakgs

djburakgs Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul-Üsküdar
    dwolf gerçekten güzel vücut... özellikle göğüs bölgen gayet iyi görünüor. başarılarınn devamını dilerimm...

D.Wolf bunu beğendi.
  5. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    önerini dikkate alacagım, teşekkür ederim..ben omuzda cok tekrar çalışmadan verim alamayan birisiyim...o yüzden cok yorycy birgün oluyor omuz antrenmanları benim için...bu yüzden haklısın aslında...birde birleşik(compund) setler gelişim için birebir benim üzerimde....o ayrı bir yorgunluk katıyor antrenmanıma , am herşeye ragmen onlar olmadan ben antrenman yaptım demem o gün...

6. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    göğüs bölgem küçüklükten kalma zaten..sonradan çalışarak cok az geliştirmişimdir bu bölgemi...iyi dileklerin için ayrı teşekkür ederim, sağol...

7. goktug120

goktug120 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    gercekten guzel bı vıcut :) bu ıse cok yenı amator olarak basladıgımdan fazla yorum yapamıcam ama gogus bolgesı cıdden barız bellı we heralde en cok dıkkat ceken bolgen oldugunu dusunuyorum...bence vucuttakı en onemlı yerlerden bırı..cok basarılı :)

D.Wolf bunu beğendi.
  8. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    eyvallah, göğüs için agır kilolara gerek yok aslnda eger makinede çalışmıyorsan...mesela dumbellarda cokta aşırı agır çalışmaya gerek yok, yedire yedire çalşmak en dogrusu..
    örneğin; ben 80-90 pound luk dumbellarla 6-7 tekrar cıkarmama ragmen genellikle 60 poundlarla yedire yedire yavaş yaparım....daha verimli oluyor....gelişim daha hızlı oluyr...

9. okankut

okankut Üye

Beğenileri:
    312
    Ödül Puanları:
    73
    çalışma ve beslenme programın nasıl peki..genelde herkes gögüste özellikle presslerde ağır çalışır ama senin sistemin farklı set araları da fazla dinlenmiyorsun herhalde

10. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    çalışma ve beslenme düzenimi daha önceki sayfalara yazdım...benim verim alış yöntemim böyle, ben daha cok verim alıyorum...evet dedigin gibi araları kısa tutuyorum..45 sn fln...

11. okankut

okankut Üye

Beğenileri:
    312
    Ödül Puanları:
    73
    kusura bakma es geçmişim..günde yanlış okumadıysam 30 a yakın yumurta beyazı yiyorsun..bu beslenme düzenini sürdürmek cidden sabır ister..ileride daha iyi olacağın aşikar.

12. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    evet günde net olarak 30 yiyorum..rekorum 36 yumurta...
    yumurta yerken mutlaka müzik dinlerim ve yumurtaya asla bakmam:)...bu bir yöntem oldu artık benim için...ben cok doğal beslendigim için , belki abes gelecek size , ama vitamin içsem bile vücuduma yarıyor..aslında en dogrusu 2 yıl supplementsiz çalışmak...sonra inanılmaz gelişebilrsin supplementlerle ve daha ilerideki yapacagın mantıklı kürlerle....

13. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    üyenin kendi isteği üzerine kilitlenmiştir..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş