D.wolf ' tan kareler.............

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve D.Wolf tarafından 4 Haziran 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 19 üye.
  1. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    d.wolf esas sen uslubuna dikkat et,senden daha sert kayalar var bu sitede!!!

burda uslubda bir sorun yok,eger sorun varsa senin baskalari icin daha once yaptigin yorumlarda sorun var!!!

basliginin kapanmasini istemiyorsan,kendini tan gosteren resim veya video koy!!!

2. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    birincisi bana kimse 12 yaşındaki cocukmuşum gibi bir yazı yazamaz ve ben başta özellikle vurguladım bilinçli eleştirilere açıgım die...kendi konum acıldıından beri yok hangi salon, neresi gibi...ben bu fotoları yorum amaclı koydum, üye salonlar diye bir çatı altına açmadım konuyu herhalde....ayrıca benden sert kayalar var ben bunu inkar edemem..kendimi gösterme gibi bir cabam mı oldugu anlaşıldı, onu zaten hiç anlayamadım.. anlaşılan bazılarına yaptıgım sert yorumlar sizlerin canını sıkmış, ama her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır ... ben nasıl sizlerin yorumlarına dikkat etmiyorsam , ki o yorumlar sizlerin görüşlerinizi belirtir, bende böyle yapıyorum, bazılarında gerçektende hakkını verdim...neyse off topic olmaya gerek yok.. yapılacaksa yorum yapılsın, yoksa böyle konuları tartışmak istemiyorum....

3. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Seninle facebook'ta süregelen bir diyaloğumuz var, düşüncelerime değer veren, öğrenmeye açık ve mütevazı bir insan profili çiziyorsun.
    Ancak burada tuhaf bir tavır içindesin, sana bu yaşından sonra incelik öğretecek değilim.
    Ancak saygı gösterdiğin birine, "gene yanlış", "yok öyle değil böyle"
    demen bence gerçekten pek olgun ve insanda sempati uyandıran davranışlar değil.
    Burada insanlar rahatsız olduysa, ki Ayaz'ı görmesem bile anladığım kadarıyla benim gibi önemsiz şeylere kafa takmayan, rahat yapıda birisi, rahatsız edici bir tutum sezmiş.

Ben açık sözlüyüm, bu yorumları hiç yapmaya da bilirdim, ama bu forum sadece spora dair konuştuğumuz bir yer değil, samimi bir ortam olmasına ben kendi adıma özen gösteriyorum.

Kesip atan tavırların bende iyi bir izlenim uyandırmadı, ve bunu söylemek zorundayım sana yaptığım övgülerden pişman oldum.

Burak Kalkavan'ı o henüz 17 yaşındayken tanıdım, senin boyunda ve en azından 90-91 kilodaydı, senin buradak insanlara verdiğin kendinden anlamsız emin havalardan o kadar uzaktı ki.

1.78 boyunda 80-81 kiloda nedir bu şişinmen, inan rahatsızlık duydum, iyisin ama o kadarda iyi değilsin, yeteneğe saygım sonsuz, ama sen kabından taşar gibisin, gene de sen bilirsin, benim fikrim bu kadar.

4. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    karasan abi, ne diyeyim, yani ben bicepste en kötü bölgem diyecegim yerdir herhalde..ondan insan birdenbire şaşırıyor..ve öyle yorum yapma ihtiyacı duyuyor, ve hayır yine yanlış gibi tabirlerinde kötü anlaşılacagını hiç tahmin etmemiştim..neyse o bir kenara....ayrıca ben ahlak sınırını hiçbir zaman aşmadım, aşmam da buralara hep mütevazi kişiligimle geldim ve sanıldıgından cok daha sessiz ve içine kapanık bir insanım...evet biraz sinirliyim, insanlar farklı içgüdülerle yorum yapıyor...isterlerse başlıgımı kilitlesinler, o da sorun değil....ben cevremde böyle tanınmıyorum..sanal ortamda kişilik belirlemekte bir o kadar dogru değil benim görüşümce...ama siz nasıl düşünüyorsanız , öyle aklında kalayım karasan abi...benim her zaman size olan tutumum zaten farklıydı...ama neyse konu burda kapansın artık...olay farklı boyutlara girmeye başladı...ben hiçbir zaman insanların yüzüne yalan şeyler söyleyemem, içimden geleni asla içimde saklamam...

Son düzenleme: 5 Haziran 2008
  5. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    bu sırt pozu eksik kalmıştı, onu da koyayım...birde eski bir fotom var onu da koydum her nekadar görüntü kalitesi düşük olsada...

6. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Ben kendini ifadeden kaçan birisi değilim, insanlar konuşa konuşa anlaşır demişler, anlaşamayanlar kendini ifade edemeyenler ya da ifade etmeye üşenenlerdir.
    Olay sana karşı girişilen sanal bir linç değil.
    Burada çok gösterişli fizikler oldu, Hakan79 mesela başlığı nedeniyle eleştirildi.
    "Ben fiziğime güveniyorum, ya sen?"
    Ben ise ona kızmadım, espirili ve belki bir miktar ukalaca bir başlıktı, ama doğruydu, adam fiziğine güveniyordu.

Kimse kendine olan inancına birşey diyemez, çevrendeki insanların beğenisi bizimle paylaşabilirsin, ama pek yapıcı cevaplar vermediğin ortada.
    Triceps olayına gelince, ısrarla biceps pozları verip, bir tane triceps pozu koymayıp, daha sonra bicepsine gelen yoruma anlam veremeneni asıl ben anlamadım.
    Eğilerek verdiğin biceps pozuna baktığımda, o bicepsin neresi rezalet? (sen rezalet olduğunu söylüyorsun)
    Biraz öz eleştiri yapman gerekiyor Orhan, buralara mütevazı kişiliğimle geldim lafı beni gerçekten güldürdü.
    Nererlere geldin sen?
    Güzel bir gelişme sağlamışsın, ama buralara mütevazı kişiliğimle geldim lafı, İbrahim Tatlıses'ten çıkmış, kendiyle çelişen bir laf öbeği gibi.

Kendini düzgün ifade edersen burada kimse üstüne gelmez, ben hiç gelmem, bu forumdaki en iyi fizikli adamları daima destekledim, sana da moral, bilgi ve motivasyon vermeye dünden razıydım, ama iğneyi kendine batır, ya da ne istiyorsan onu yap, benimkisi bir arkadaş nasihatı.
    T

7. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    D.Wolf yasitlarinin cok buyuk bir kismindan acik ara ondesin, sen de bunun farkindasin, biz de farkindayiz. Bunu onaylatmak icin de resim koymaya ihtiyacin yok, soyle bir sokga cikip dolansan yeter. Resimleri elestiri almak icin koydugunu varsayiyoyuruz biz de bu sebeple.
    Elestiriyi dogru/hakli bulmayabilirsin en dogal hakkin, ama neden katilmadigini soylemenin bin turlu yolu var. Sana birseyin nasil soylenecegini ogretmek kimsenin haddine degil, artik olgunlugu kendi kendine gostermen gereken bir yastasin. Yeni uyelerin mesajlarini bu isten anlamama ihtimalleri yuksek diye kaale almadiginin farkindayim, ama saygi duyulan, bu forumda emegi gecmis kisilerin de en azindan otobuste yer verdigin teyzeye/amcaya gosterdigin nezaket kadar nezaketi hakettigini dusunuyorum. Her diyalogu kisiligine yapilmis bir saldiri/tehdit olarak algilama, hayatin mucadele etmekle gecer ama asil mucadeleyi kendinle yapiyor olursun. Nasihat vermek benim de haddime degil, sadece empati duydugum icin fikirlerimi paylasmak istedim. Ustune gelinmenin ve kendini arzuladigin sekilde ifade edememenin sIkintisi sadece ustundeki, biraz rahat birak kendini, hem senin icin hem forum icin daha iyi olacak sonucu.

Koydugun resimlerden memnun degilsen, lutfen mevcutlari kaldir memnun olduklarini koy (ya da adminlerden rica et, onlar koysunlar) Gunes isigi problemini de soyunma odasinda belki halledebilirsin. Belki salonun cephesiyle farklidir. Sonucta arka planda aletlerin olup olmamasi bir sey farkettirmiyor.

Resimlere gelince, Karasan'in gozlem yetenegi zaten tartisilmaz. Triceps pozu koyarsan seni mutlu eden biz de mutlu olacagiz.

Karasan ve D.Wolf bunu beğendi.
  8. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    öncelikle beni anlayan bir yazı sundugunuz için ayrı bir teşekkür etmek daha istedim....olmadı artık yeni fotolar cektiririm dediginiz gibi soyunma odasında...inşallah onlar iyi ve kaliteli bir görüntü çizer:)...

RoMaNS bunu beğendi.
  9. ghosttr

ghosttr Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    izmir
    -ten rengi farklı çıkmıştır buna ışık hatası derim
    -şimdiye kadar hiç bir fotoğraf makinasının iyi bölgeyi kötü, kötü bölgeyi iyi gösterdiğini görmedim!
    -yanlış poz vermeninde fotograf makinasıyla ilgili oldugunu düşünmüyorum
    -buraya resim koyanlar hem pohpohlayıcı hemde acıtıcı eleştiri geleceğini önceden sezemiyorlarmı??
    -ayrıca her insanda az da olsa kibir vardır . ve kendine göre motivasyonu vardır, ama başkasının dışarıdan farklı düşünebileceğini malesef :( idrak edemez.
    -ve burası sinirli insanların değil vg cilerin forumu, sinir problemi olanlar bunu başka forumda haletmeli

ayrıca zaten sayfanın en üstünde gereken yazıyor

Üye Fotoları Bu bölüme kendi resimlerini ekle ve yardimci olalim. Elestiriye hayir diyorsaniz lütfen resimlerinizi eklemeyin!

10. RoMaNS

RoMaNS Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tebrik ederim kardeşim güzeL vücudun var .. Bende Evde V.g çaLışıyorum , Tabi bazı grupLarını çaLıştırmak neredeyse imkansız oLuyor bu şartLar aLtında , Nerden nasıL başLıyacağımı biLemiyorum , bir danışmana ihtiyacım var açıkcası :)

11. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    ben konu uzamasın diyorum, ama arkadas yine yorum yapmaktan kendini alıkoyamamış...

12. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    tabi , ne demek aklına takılanlar ö.m yoluyla veya konuyla alakalı ise buraya da yazabilirsin...elimden geldigince yardımcı olurum sana...

13. ghosttr

ghosttr Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    izmir
    1-özür dilerim konu uzamasın dediğin yeri görmemişim varsa tabi
    2-ben senin arkadaşın değilim aramızda en az 15 sene var

hadini bil

ben hadimi bilerek konuştum

14. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    o zaman sizde aranızda 15 yaş fark olan bir insana abi gibi yaklaşıp bazılarının yaklaştıgı gibi nasihat verin, konuyu dillendireceginize!!!!!!!

15. ghosttr

ghosttr Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    izmir
    SÖZ KİŞİNİN AYNASIDIR! Hayatında başarılar diliyorum. Benim yazdıklarım zaten birer nasihattı ama anlamamışsın!

16. petsy

petsy Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    28
    tebrikler güzel bir vucut.calışma rutinin nasıl.nasıl çalısırsın biraz bahsedermisin.

17. KD

KD Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    dostum, genel olarak cok iyi bir vucut. naturel calismana ayrica saygi duydum.. ama ufak bir elestiri yapmak istiyorum. gobek deliginin etrafindaki killari alirsan cok daha guzel goruneceksin.
    ha bu arada trapezlerede biraz daha yuklensen tam super :) iyi calismalar saglikli yillar diliyorum..

D.Wolf bunu beğendi.
  18. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    göğüs :
    incline dumbell press 12-10-10-8 ve barbell bench press 4x10 şeklinde birleşik setler halinde yapılır...
    dumbell flat fly 4x10
    incline dumbell fly 3x10
    dips 4xmax

biceps:
    incline dumbell curl 3x10 ve standing dumbell curl 3x10 birleşik setler haline yapılır
    hammer curl(biraz egik acıda olsa ii olur)..12-10-8

omuz:
    military press 3x10 ve dumbell lateral raise 3x12 birleşik setler halinde yapılır..
    arnold press(makinada) 12-10-10
    barbell front raise 3x10
    shrunk 4xmax

triceps:
    oturarak, egik acıyla, triceps extension 12-10-10
    push down ama lat pulldown da yapacaksınız yani kanat hareketndeki aletle yapacaksınız 12-10-10-8 şeklinde
    bench dips 3xmax(üzerine max agırlık konulmalı)

sırt;
    chin up ve lat pull down 3x10 olacak şekilde birleik setler halinde yapılır..
    close grip pulldown 12-10-10-8
    wide chin up 3xmax
    barbell rowing (ters tutuş) 12-10-10

bacak:
    leg press 3x12
    leg extension 4x10
    calf 4xmax
    sınırsız mide...

19. petsy

petsy Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    28
    haftada 3 gunmu çalısıyosun.

20. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    hayır petsy, o sadece programımın acıklaması....döngü halinde devam ediyor..normalde haftada 5 gün çalışırım, vize ve final dönemlerinde 3-4 defa çalışırım...benim için göğüs ve omuz haftada 2 kez çalışılmış olmalı...o yüzden diğer 2 yi böyle tamamlamış olduk..:)...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş