Dün ki şınavdan sonra

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve willermiieen tarafından 17 Temmuz 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. willermiieen

willermiieen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar herkese benim bir sorum olduğu için yeni üyeyim ben dün şınav çekmeye başladım her gün 10 çekmeyi hedefliyorum ve 2 günde 1 arttırıcaktım fakat dün 10 şınav çektikten sonra akşam bir daha deneyeyim dedim fakat şınav pozisyonu aldıktan sonra kendimi aşağıya indiremedim bile. Acıyan yer ( ne koltuk altının iç tarafı nede tam göğüs tarafı ikisinin birleşiminde ön tarafta olan yer adını bilmiyorum malesef ) Neyse orası çok kötü acımaya başladı o pozisyonda kalsam bile. Nedenini bilen birisi yardımcı olabilir mi ? Korktum çok zorlamak istemedim dün. bugün kalktım yine deneyeyim dedim yine acı biraz vardı fakat 10'a yaklaşamadım bile 5'den sonra yine aynı şekilde acımaya başladı . Lütfen bilgisi olan yardımcı olabilir mi ? Şöyle aşağıda ki gibi bir görselle bölgeyi göstermek istedim...

2. Omeg4

Omeg4 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Şınav öncesi açma germe hareketlerinin yap ve ilk başta diz basit şınav çek. Hareketleri nizami yap yamuk bozuk şekilde bir şınavın faydası az olur ve sakatlık yaşayabilirsin. Ağrın geçene kadar yüklenme açma germe yap hafif hareketler yap.

willermiieen bunu beğendi.
  3. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır.

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme başlık açmaya özen gösteriniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

willermiieen bunu beğendi.
  4. willermiieen

willermiieen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Nasıl açma germe hareketleri yapmamı tavsiye edersin . Açma germe yaptıktan sonra önce diz basit şınav daha sonra normal ve nizami şekilde şınav çekmem daha iyi olur diyorsun teşekkür ederim . Hafif hareketler falan derken biraz daha açabilir misin teşekkür ederim cevabın için .
    --- Mesaj birleştirildi, 17 Temmuz 2019 ---
    Kusura bakmayın konuyu açmadan önce bakmıştım da demek ki dikkatli bakmamışım teşekkür ederim sizin de anlayışınız için .

5. Paraklit

Paraklit Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Mühendis
    Yer:
    Istanbul
    Isınma hareketleri yapmadan ISINMADAN yapmayın

Sayfayı Paylaş