Creatin/Kullandığınız Marka/Tavsiye

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve ALPEREN tarafından 9 Haziran 2005 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. ceteris

ceteris Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu sporu yıllarca kesintiye uğratarak da olsa yaptım. amino ve ilk başladığımda gainer dışında hiç bir supplement kullanmadım.
    şimdi güç artışı için creatin kullanmak istiyorum, bir yandan da yağ kırıcı almak istiyorum fakat bu ikisi aynı anda kullanılamıyor herhalde. ne yapmalıyım? önce creatinle başlasam sonra yağ kırmak için diğerine geçsem çok güçten düşer miyim?

2. tufan73

tufan73 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar Creatide son cikan urun CREA GENIG aldim kullaniyorum fena degil arastirmanizi isterim Weider da bu urunun patentini aldi cikardi suan avrupada piyasada bilgilerinizi de paylasirsaniz sevinirim

3. Talat Ozan Toptan

Talat Ozan Toptan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    antrenör...
    Yer:
    İstanbul
    Ultimate fena diil...Bi kere bulgaristandan bi creatin g4tirmişlerdi güseldi...Ne kadar daha pdura halindeyse okadar ii oluyor bence...

4. tolga10

tolga10 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle slm herkese. arkadaşlar weider pure creatin kullanıcam arkadasımdan aldım ama tarihi geçmiş sanırım... üstünde aynen L.411432 MHD 24.11.2005 yazıor..kullansam acaba bi zararını yada faydasını gorurmuyum..? yardımcı olursanız çok sevinirim..

5. Titus

Titus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kreatin bozulduğu zaman bir işe yaramaz zararı da olmaz diye düşünüyorum , vücut kullanamaz...

Kreatine yeni başlıyacaklar ve eski kullananlar için benim de tavsiyem kreatin etil ester olıcaktır... Yurtdışından getirtilebilir sadece ..

6. ALPEREN

ALPEREN Özel Üye

Beğenileri:
    470
    Ödül Puanları:
    0
    Ben artık içeriğinde sadece creatin olan ürünleri kullanmıyorum. Cellmass, vassive gibi kompleks creatin ürünlerini kullanıyorum. İlerde kre-alkaly denemeyi düşünüyorum...

Son düzenleme: 26 Mayıs 2008
  7. castorpollux

castorpollux Üye

Beğenileri:
    411
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    eas'ın bcaa'sı gnc'de satılıyor, creatinide mevcut diye hatırlıyorum...

8. playertwo

playertwo Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Edirne
    arkadaşlar 20 gündür prolab creatine ürününü kullanıyorum ilk aldığımda tadı normal creatine lere oranla biraz değişik geldi tuzlu gibiydi sanki , bu günlerde de acayip bir performans artışı görüyorum kendimde, ürüne steroid karıştırdıklarından şüphelkenmekteyim bu gibi deneyimleri olan aqrkadaşların yorumlarını bekliyorum.

ürün bu : http://images.netrition.com/images/i...pg/87-0702.jpg

9. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    zaten creatinin ana görevlerinden biri güç artışı :)

10. Bjj

Bjj Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Istanbul
    Ben Cell tech'den cok memnun kaldim. Beni ucurdu resmen. Ama yukleme sonrasi,veya bir hafta ara sonrasi inanilmaz bir guc dusu oldu bende. Buda moralimi fena bozdu :(

Arkadaslar,Creatine ara verdikten sonra,sizde'de ayni sorun oldumu acaba? Yani Creatine ara verdikten sonra,guc dususu yasadinizmi ?

Sayfayı Paylaş