cinnet gecirmemek elde degil

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve sivasli tarafından 5 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 19 üye.
  1. kerwan

kerwan Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    seni tebrik ediyorum , doğru olanı yapmışsın , bir babanın aklına ilk , ben burda olay çıkarsam eşim çocuklarım ne olur sorusu gelmelidir. benimde 2 çocuğum var hepimizinkini allah bağışlasın. evlenmeden önceki hayatımı bir ben bilirim ne kavgalar ne karakollar, ama işte seninde dediğin gibi çocuk olunca insan mecburen duruluyor. her işte bir hayır vardır diyerek kendini yatıştır bence , yolun açık olsun.

sivasli bunu beğendi.
  2. enwer-34

enwer-34 Üye

Beğenileri:
    280
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    havaalaninda isci
    Yer:
    İstanbul
    sivaslı önce gecmıs olsun senın astıgın yolları bende ıkı gün önce geldım aynı olay benımde basımdan gectı tabı bıraz farklı olarak cocukların arkada oturma koltukları yok gıremezsın dedı bana 20 euroyu verınce ne koltuk ne vıze bakmadılar bıle cıddı dıyorum bulgara geldım polıs bana soruyor expresmı normalmı expres 5 euro kahve parası pasaportlara bakmıyorlar bıle ıkı metre sonra gümrük kontrol ac bagajhı dıyor bagajı acsam yandık sordum corba ıctınmı dıye anladı cakal elını uzatıyor ıcerıye 5 euroda ona hadı bana eyvallah bulgardan geldım anlayacagın sakın hız lımıtını asma her yer polıs dolu otobanın bır ufagı olan duble yolları 60 km ıle sınırlandırmıslar 150 km yaklasık öyle gıttım bulgardan gelırsen sakın hız sınırını asma

3. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    bulgar zaten belli rusvetciler ama koltuklar yok diye kim para istedi onu anlamadim.sirplarmi yoksa baska devletmi.almanya ve austurya olmayacagi kesin,buralarda rusvet gecmez.macar polisininde alacagi sanmam,burdan sonraki devletlerdir kesin

4. cexenes

cexenes Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    bende babayım haklısın, anlamak istemiyene dert anlatmak aynı dili konuşurken bile zor...

5. YSF-JOSEPH

YSF-JOSEPH Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    2600 km ya off yazık valla bunun yol çilesi uykusuzluğu bi tarafdan maddi olayı bir taraftan

6. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    valla aynen oyle az yol degil-sevine sevine yola cikiyosun.ve adinin biri giciklik olsun diye seni ceviriyor.cok berbat bi durum..ama hayirlisi bundada bir hayir vardir dedik ve uzerine gidip cok takmiyorum.yarin aksam 21.00 gibi tekrar yola cikiyorum.insallah bu sefer turkiyeye kadar direk guzelce gideriz

7. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    geçmiş olsun sivaslı önemli olan sağsalim gelmen.

sivasli bunu beğendi.
  8. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    biraz one besmele cekip arabanin bagajini doldurdum.hadi hayirlisi

9. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Bu sefer sorun cıkmaz ins...

sivasli bunu beğendi.
  10. cusco*

cusco* Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Haydi hayırlı yolculuklar sivasli yollarda dikkatli ol aklımızında bir tarafı sende sağ salim geldiğinde buraya yaz bari de içimiz rahatlasin :)

sivasli bunu beğendi.
  11. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    bu forumun bu yonunu seviyorum.arada bir tartisma falan ciksada bir aile gibiyiz.hepinizi seviyorum arkadaslar

bonatschi, saydam ve xlygan bunu beğendi.
  12. ferdiakpinar

ferdiakpinar Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    İstanbul Avcılar
    Ben konuya biraz geç katıldım ama bunlar maalesef böyle.Ezelden beri Türklere bi kuyruk acısı bi çekememezlik var.Al sırp gümrürünü vur bulgar gümrüğüne.
    Geçen sene Kurban Bayramında bende Kapıkulede başımdan geçen bi olayı paylaşmak istiyorum.Türk tarafını geçtikten sonra saat 19:00 ciavrı gibiydi bulgar gümrüğüne geldik önümüzde 5-6 araba ama hiç haraketlilik yok dedim heralde bilgisayarlar aya da sistem arızalı .O şekilde 30-40 dakika bekledik derken gümrük görevlileri geldi pasaportları almaya başladırlar:N'oluya ya derken öğrendim ki yedi de vardiyası bitenler işi diğerlerinee teslim etmeden kapıyı kapatıp gitmişler.Diğerleride çay kahve derken 30 dakka geç geldiler.Bizde onların keyfini bekledik .Alın size avrupa gümrüğü

2shae bunu beğendi.
  13. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Bu kadar basit ülkeleri Avrupa Birliği'ne alıyolar bir yerlerini kaldırıyorlar kendilerini bizden üstün görüyorlar. Bir kere kayak tatiline Bulgaristan'a gittim bir daha ayağımı atmam o ülkeye.

Sayfayı Paylaş