Ciddi Anlamda Fitness Body yapan bayan arkadaşlar ?

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve Bussraa tarafından 27 Şubat 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. ozgdru

ozgdru Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Anlamadigim beden egitim fak. Mezunu bu hocalar .Once kilo verip zayiflayip sonra yuksek agirliklarla calismaliymisim oyle diyor. 3 kg aldim ama daha once bu kilomdayken olmayan pantolarlar oluyor .kiloya fazla takilmamak gerekiyor bunu anladm artik.Ben yuksek agirlik calismaya devam edeyim

2. Kingmeto

Kingmeto Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    8
    Kiloya takilma sen aynada kendine bak yag orani olc dusun Mr.Olimpialar 140 kilo yag orani %4 Obez biri 140 kilo yag orani%45 hangisi daha iyi gorunuyor?

3. sailormoon

sailormoon Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Merhabalar öncelikle sizi çok iyi anlıyorum ben 5 yıldır aralıksız bu işin içindeyim elimden geldiğince sizinle bilgimi paylaşmak istiyorum bende hepimiz gibi kusursuz olarak doğmamıştım çok eskiden epeyce kiloluydum ve bu beni rahatsız ediyordu sizin gibi 7 yıl önce kaslanırım diye ağırlıkla hiç bir şekilde çalışmıyordum deli gibi koşar aerobik yapardım kilo verince ince olacağımı düşünürdüm bir gün gerçekten çok istediğim bi elbise bana olmayınca oturup düşünmeye karar verdim pek çok kitap okudum eğitim aldım bu işi çok iyi bilen insanlar ile tanıştım 2 sene içinde ciddi derecede kilo verdim ilk verdiğim kiloyu ben sizinle paylaşayım 78 den 51 e düştüm boyum 1.68 daha sonra halen mutlu değildim benim istediğim gibi değildi ve beni fitnessa başlatan yaptığım araştırmalar ve tanıdığım deneyimli hocalarım hepsini seviyorum deneyimli bi Hocam ile çok ciddi çalıştım pek çok suplement kullandım emin değilim kullanıyormusunuz bilmiyorum ama bu işi 5 yıldır çok ciddi düzeyde yapıyorum puan Bulkun her evresini yaptım definasyonunda Kısacası Şuan ilk 51 olduğum kilomdan çok daha ince kaslı ama şekilli ve 66 kiloyum insanlara asla inandıramazsınız 66 kilo olduğumu ama bu işin içindekiler tahmin ederler yani size söylenen spora başlarsan kaslanırsın evet doğru ama bu sizi kalınlaştırmaz korkmayın daha şekilli sert bi vücudunuz olacak neden korkuyorsunuz kilonuz artacak ama metabolizmanız tavan yapacak günde ben 3000 aşkın kalorı alıyorum çok fazla yediği halde ince kalan insanları bi düşünün sebebi tam olarak Budur işte eskiden ben 1000 bile almazdım anında kilo alırdım şuan1 hafta az yersem kilom aşağı anında düşüyor ve ben çok mutluyum testesteron hakkında size bilgi vereyim piyasada ekstra olarak evet var ki bunu kullanmanıza gerek yok profesyonel bi spor yapmıyorsanız testesteron kısacası erkeklik hormonu büyüme ve gelişme sağlar ama tavsiye etmiyorum bayanlar için fazla sadece isolate ile başlayın bu işe mp isolate kullandığımın en iyisidir Türkiye’de biraz pahalı ama değer tat ve değer olarak gördüğümün en iyisi bi ileri seviye de animal whey isolate ile devam edin korkmayın ağır çalışmaktan 100 kilo hiç birşey dediğiniz şişkinliğe ulaşmak için bu şekilde sağlam çalışıp çok fazla iyi beslenmeniz lazım buda yıllarınızı yıllarınızı alır clean Bulkla 2 yıl da istediğin vücuda sahip olursun güven bana birde ekstra olarak birisi yazmış onuda yanıtlayayım spor yapan ve ağır çalışan kişilerin kaslarında su daha fazla depolanır bu yüzden tartıda ağır gözükür bu geçici bi çeşit ödem bu yüzden spordan sonra tartılmak önerilmez önce tartılmalısınız ve sadece haftada bir hergün değil1 günde kilo verilmediği gibi kilo alımıda kolay ve bir günlük iş değildir kaslar ağır ama az yer kaplar yağlar hafif ama çok yer kaplar umarım motive edici olmuştur merak ettiğiniz olursa yanıtlamaya çalışırım sağlıkla ve sporla kalın

serkanyilmazbass, orlando0632 ve deniz77 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş