Cheat Meal sistemi - Diyet bozma sistemi

Konusu 'Çeşitli Makaleler' forumundadır ve John399 tarafından 19 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 60 üye.
  1. gorkem12

gorkem12 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İstanbul
    En assagi 1 ayda 1 ya yaparim ya yapmam 1 pizza ile sinirlidir bu az once 1 orta boy pizza goturdum ayaklarimi uzatip gozlerimi kapatip yavas yavas yedim ama herkeste olan o his sanki karnim direk yaglanmis gibi bitiriyor beni

2. hasim301

hasim301 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    beyler 3 tane kıymalı içli köfte ile 100 gram damak çikolata yedim öğlen 10 gündür diyetteyim hedefime daha 25 kilo var,normalde ayda bir yapmayı düşünüyordum,direk yağlanırmı vucut sanki öyle hissediyorum

3. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    yok be dostum bir şey olmaz o kadardan..

4. Franquez

Franquez Üye

Beğenileri:
    353
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    BURSA
    dostum kalori kalori kalori onemlı ıstersen 500 gram cerez ye 2500 kalori başka bişey yeme gene kılo almazsın sunu anlayın artık:)

octeniskrup ve stefan35 bunu beğendi.
  5. berbes

berbes Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Her hafta bir gün cheat meal, her 1 ayın sonunda da 1 gün free meal yapıyorum..Cheat ve free meal yaptığım haftalarda da zayıflamaya devam edebiliyorum..Cheat meal i karbonhidratı biraz yükselterek yapıyorum ve tek öğün yapıyorum..Mesela tavuk göğsünü sade yemek yerine, tam tahıllı lavaş ekmeğine koyarak üstünede sos dökerek yiyorum..Free meal gününde,intermittent fasting uyguluyorum sabah 8:00 da 1 porsiyon su böreği yiyorum, öğle14:00 da KFC Extreme menü yiyorum ve ondan sonra 16 saat aç kalıyorum ( yediklerimi sindirebilmek adına bu süre gerekli )..Ayırca akşam saat 20:00 gibide 1 saatlik bir antreman yapıyorum..Hiçbir şekilde kilo falan almıyorum..Her ay bu rutin ile devam ediyorum..Kilo veremediğim tek bir hafta olmadı..

6. HsynTR

HsynTR Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kayseri
    Valla bugün cheat meal im var anneme kısır yaptırmayı planlıyorum sizce nasıl bir cheat meal? Clean bulka uygunmudur :)

ILGIN BOZTEPE bunu beğendi.
  7. Andromedax

Andromedax Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar ayda 1 haftada 1 bu kişiye göre değişebilir ama cheat mealda yapılan en büyük yanlış baklavalar dondurmalar çikolatalar sen 1 hafta spor yap sonra bir öğün bas şekeri olmaz gidin hergün 1 hamburger yiyin (yemeyin tabiki ama olayı anlayın diye diyorum) şeker yemeyin pizza hamburger yersin karb pr alınır içinden yağ olur çok ama şekerin verdiği zararı hiçbirşey vermez vücudu geliştiren en önemli hormon testesterondur eğer steroid kullanmıyorsanız vücudunuz haftada 40-50 mg arası testesteron üretir bu sporcu düzeyi beslenme ile değişir ama doğal yollarla ahım şahım oynamalar olmaz yani sizi büyüten kas gelişimini en artıran hormon ne testesteron ve şeker testesteron üretimini kesiyor baltalıyor arkadaşlar zaten zar zor ürettiğimiz testesteronu şeker yerseniz düşürürsünüz buda direk gelişimi baltalar gidin haftada 1 şeker yiceğinize hafta 3 hamburger yiyin daha iyi şeker kadar baltalamaz. ben şeker yemiyorum beslenme programım dışında arkadaşım pizzamı yiyor ısırıyorum hamburgermi var ısırıyorum evde artmış yağlı bir yemek var tadına bakıyorum ama şeker yemiyorum.

8. Emreyesildagy09

Emreyesildagy09 Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Oslo
    bnim cheat meal anlıyısım çiğköfte veya dondurma baklava felan sevdiğim şeyleri yiyorum 2 haftada 1 yapıyorum

9. supersamo48

supersamo48 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar ben cheat say yapıyordum haftada 1 ve nerdeyse 5k kalori alıyorum. Noemal günlük kalori alımım 1.2 k kalori. Sizce yağ yakımını baltalıyor muyum??

Sayfayı Paylaş