Cellucor C4 Extreme

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve Despo tarafından 21 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 141
    65,6%
  2. Orta karar

oy sayısı 49
    22,8%
  3. Başarısız

oy sayısı 25
    11,6%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 131 üye.
  1. telly

telly Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    ürünü geçtiğimiz cumartesi aldım, dün bacak idmanım vardı 1 ölçek aldım, 15dakika sonra kafamda ve yüzümde karıncalanmalar başladı aha dedim ürün çok fena gelecek :D salona indim, ısınmaya başladım, performans aynı performans, özet olarak c4 bende patlamadı, belki kişiden kişe değişebilir diye kendimi avutuyorum, bulursam alacak kişi satacam ürünü

2. fRaNtiCBjK

fRaNtiCBjK Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    Bu urun almayi dusundugum urun henuz test etmedim ama bende ne animal pump ne bsn xplode hic biri kasinti karincalanma yapmadi fakat performansta ciddi artis yasadim pre workout kullandigimda. Ama kisiden kisiye degisir tabi

3. muratfdaan

muratfdaan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    19yaşında biri bu ürünü kullanmalınıdır

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

4. brhmcr

brhmcr Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Beta alanin toleransi dusuk olanlarda ciddi karincalanma yapiyor :) Kendimden biliyorum.. Bir muddet sonra etkisi ne yazik ki azaliyor. Ama guzel urun.

sthammer bunu beğendi.
  5. bahadirvolkan

bahadirvolkan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Elimde usa den getirdigim 30 servings acilmamis mevcut. Kullanmaktan vaz gectim isteyene satabilirim.

AbdullahKarcı ve kdrklc54 bunu beğendi.
  6. kdrklc54

kdrklc54 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    sakarya
    Özelden msj attim ben kullanmayı düşünüyorum anlasabilirsek

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. gasparado

gasparado Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    cok yuksek beklentiler icinde olmadan almistim antremanları biraz daha rahat cikarsam yeter diyordum almadan once faydasını goruyorum 6 defa kullandım antremanlarım daha kısa surede bıtmeye basladi kiloları azar azar artirabiliyorum uzunca bir suredır aynı kilolarda takılıp kalmistim tek sorun saat 6 dan sonra aldıgım her gun ki sadece 1 gun saat 3 civarı alabilme fırsatım oldu uyuyamıyorum cok ciddi uykusuzluk yapiyor

8. AbdullahKarcı

AbdullahKarcı Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Fitness Coach
    Yer:
    Ankara
    Creatin depoların boş olabilir o yuzden

9. AbdullahKarcı

AbdullahKarcı Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Fitness Coach
    Yer:
    Ankara
    İletişim kurabiliriz
    bahadirvolkan, post: 856555, member: 128735"]Elimde usa den getirdigim 30 servings acilmamis mevcut. Kullanmaktan vaz gectim isteyene satabilirim.[/quote]
    İletisim

10. Mustimusti

Mustimusti Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    63
    Dedikleri gibi o yarim yamalak yapilan son tekrar rahat cikiyor.
    Karincalanma ictikten yarim saat sonra basladi 40 dk civari surdu.
    Cift bolge calsmsdim.ikinci bolgece gecerken ilk bolgenin sonlarina dogru yoruldugumu set aralarini cok kisa tuttugumu farkettim.
    Set aralarini ayarlayinca 2.bolgedede ayni enerji devam etti...
    Hic terlemedigim kadar terledim.seri ve guzel bi ant oldu.

Ant sonundaki o bitiklik çöküş durumu olmadi.
    Bi bilgi daha ant.gec saatlerde yaparsaniz ciddi uykusuzluk yapabilir.

Son olarak tat olayina asla takilmam ama merak eden olur diye soyluyorum portakal aromalisi berbat.

11. mecnun12

mecnun12 Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    pump nasıl

12. kaka

kaka Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    bende yurtdışı bsn xplode dan sonra 60 servisliğini aldım. Çok ekstra değil ama etkisi fena değil sanırım sıcak havalarda bu tip ürünlerin etkisi azalıyor. he bide bence xplode un yaptığı o anlamsız pump yok bu üründe bu güzel çok aşırı terletti beni ne kadar gece serinde antrenman yapmış olsamda. Aslında bu ürünlerden çok bi etki beklememek lazım diye düşünüyorum ama psikolojik olarak ta bişey içmiş olmak motivasyon sağlıyo bana.

13. cang87

cang87 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    13
    Ürünü 1 aydır kullanıyorum.. Kullandıklarım arasında en çok verim aldığım pre-workout ürünü. Karıncalanma hissi yaşamadığı için ürünü beğenmeyen arkadaslar Beta Alanine toleransı yüksek olduğu için o hissi çok yaşamamaktadır ama Cellucor'un web sitesinde de yazdığı gibi karıncalanma yaşamıyorsanız ürünün işe yaramadığını düşünmeyin bence.. Ama ben etkiyi 1 ölçekte alamadım.. 2 ölçek kullanıyorum o yüzden..

Bir de USA versiyon ve TR versiyon arasında dağlar kadar fark var.. Türkiye'ye yasal yollarla giren ürünlerin içeriğini bir inceleyip karşılaştırmanızı tavsiye ederim.. Dayamışlar Beta Alanine'i gerisi fasa fiso.. Baya bir fark var o yüzden ben USA'den ve dönüşte aktarma yaptığımda İngiltere'den aldığım C4'leri kullanıyorum.. Çok daha fazla verim alıyorum bu kadar fark edeceğini tahmin etmiyordum..

Malum iş sonrası spor yapan ve sonrasında uyku problemi yaşayan arkadaslar için biraz tuzlu ama işe yarayacak bi önerim var.. Arginine AKG (Hardline) ve Creatine Nitrate (Arnold Series Cre3) alın.. Aksam antreman öncesi bu 2 ürünü kullanın.. Kafeinsiz ve Beta Alanine siz C4 etkisi alırsınız ve uyku sorunu çekmezsiniz.. Ek olarak Citruline de kullanırsanız daha güzel bir pump etkisi de alırsınız..

sinful bunu beğendi.
  14. sinful

sinful Bölüm MOD Yönetici Bölüm MOD

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba ;

Arginine ,creatine ve Citruline konbinasyonu yaptınız mı ? Yaptıysanız nasıl sonuçlar aldığınızı paylaşırsanız sevinirim.

15. mecnun12

mecnun12 Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    türkiye usa versiyon aynı içeriğe sahip
    forumun sponsor satış sitesi ve bb.com dan karşılaştırabilirsin

16. frodobagins000

frodobagins000 Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    En iyi enerji urunu almanyadan getirttim kesinlikle mukemmel

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

17. cang87

cang87 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    13
    Internet sitelerine aynı içerik bilgileri koyuluyor malesef.. ancak içerikleri aynı degil.. İnternette içerikleri değiştirmek veya istediğini koymak kadar kolay birşey yok.. Sponsor satış sitesi içerik bilgilerini nereden alıyor bilmiyorum ama USA veya EU içerikleri ile aynı gözükmektedir. Eğer sponsor siteden birileri varsa teyit edebilirler. Ancak içerikler aynı degildir. Özellikle üründe yer alan Patlayıcı Güç Karışımı, Caffeine ve Beta-Alanine oranlarında baya bir düşüş vardır ama kimse almaz diye USA içerikleri sitelere koyuyorlar.. Yani TR'den alacağınız ürünün içerik bilgileri aynı degil. İstanbul'da Bay V. mağzasında TR distribütörünün getirdiği ürünlerin üzerlerine yapıştırılan tarım bakanlığı onaylı içerikleri okumanızı tavsiye ederim. Farkı o zaman görürsünüz. Gözünüzle görmediğiniz ürünü internet sitesinde gördüğünüz basit şeylere dayanarak savunup insanları yanıltmayalım. Önümüzdeki günlerde TR içerikli ürün yapıştırmalarının yer aldığı ürünün resmini çeker siteye koymaya çalışacağım. TR, USA ve UK girişli 3 farklı C4 ü de kullanarak söylüyorum internet sitelerinde ezbere koyulan içeriklere bakarak degil.. O da tatmin etmezse 2 üründen de 1 ölçek labaratuvara yollarsan aradaki farkı açık ve net bi şekilde görebilirsin.. Fikir verebilmişimdir umarım.. Tşk
    --- Mesaj birleştirildi, 11 Eylül 2014 ---
    Evet yaptım.. C4'ün içindeki Caffeine ve Patlayıcı Güç karışımı içeriği maddeleri uykusuzluğa yol açabiliyor. O yüzden hafta içi genelde iş sonrası, aksam saatlerinde bb ye gittiğim zamanlarda bu kombinasyonu yaptım. Kullandığım Arginine AKG ürünü Taurine de içermesine rağmen, hiç bir uyku sorunu çekmedim. Hem de c4 le aşağı yukarı aynı orantıda bir verim aldım. Sadece Beta Alanine karıncalanma etkisi yaşamadım. Ama kombinasyonu tavsiye ederim. Gerek pump ve damarlanma gerekse de antreman sırasında enerji artışı açısından tavsiye ederim. İş yorgunluğunu bir kenara attırıyor resmen. (Citruline olarak Prima Force tavsiye ederim)
    Hatta antreman sırasında su yerine 1 ölçek BCAA alırsanız daha da güzel bir sonuç alabilirsiniz. Toplamda fazla ürün oluyor ama etki olarak gerçekten tavsiye edebilirim..

Yardımcı olabilmişimdir umarım.

Son düzenleme: 11 Eylül 2014
  18. alimanav

alimanav Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    1 aydır kullanıyorum,ilkbaşlarda kafanda karıncalanma yapıyor sonra azalıyor,
    doğrudur fazla çalışmanı sağlıyor,kullanmadan önce kesinlikle bir şey yememiş olman gerekiyor bir kaç saat yoksa etkisi çok azalıyor
    ayrıca içip bir 30 dk beklemen lazım,yazın beklemeden idmana başlarsan etkisi gene azalıyor,sanırım terlemeyle alakalı bişi,
    idmanı çok yoğun yapmazsan ben 19,00 gibi idman yapıyorum,uykusuzlukluk yapıyor.
    universal gh max kullandım yarım kutuda 4-5 kg verdim,bu kilo verdirtmiyor(ektomotfum 1,92 boy 85 kg
    tavsiye ederim

19. mecnun12

mecnun12 Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    Türkiyede primaforce satılan bir yer biliyor musun ?

20. Narthyard

Narthyard Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İstanbul
    Malum açık arttırma sitesinde satılıyor(s...lp..zar.com), orada görmüştüm. Bunun dışında görmedim.

mecnun12 ve cang87 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş