Cellucor C4 Extreme

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve Despo tarafından 21 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 141
    65,6%
  2. Orta karar

oy sayısı 49
    22,8%
  3. Başarısız

oy sayısı 25
    11,6%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 131 üye.
  1. Tolgahantt

Tolgahantt Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğretim üyesi
    Yer:
    Türkiye
    Hiç yorulmadıysan demek yeterince iyi çalışmamışsındır maalesef kardeşim.Steroid bile alsan son set bitmen gerek.Hani daha öyle bi madde yok dünyada değerli kardeşim yorgunluk hissettirmeyecek.Supplement etkisi %15dir çok çok.+Katılırım nox bende de etkiliydi.Kolay gelsin tüm spor severlere.

2. Mustafavcuu

Mustafavcuu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    hani diyosun ya yeterince iyi çalışmamışsındır diye, onla hiç bir alakası yok. sen moralini motivasyonunu yüksek tutarsan sana artı güç bile sağlar, hiç bir yorgunluk belirtiside göstermez. her insanda aynı olucak diye bir kural yok.

3. Tolgahantt

Tolgahantt Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğretim üyesi
    Yer:
    Türkiye
    Hücre yapısına bakılırsa aynıdır her insanda.Antreman şiddeti diye bişey var.Onu iyi ayarlamalı o zaman.Kolay gelsin.Noxla makina kırmaya ve yorulmamaya devam...

4. maietnigri

maietnigri Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    nuslectech nitrotech whey, xtend bcaa'nın yanına c4'ü ekleyeceğim.
    bu üçlünün yanına bir de kreatin mono alsam nasıl olur dersiniz arkadaşlar? 3'lü de iyi ama kreatinin su tutma özelliğinden faydalanmak istiyorum.

5. denixex

denixex Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    hocam be
    hocam bence ekstradan kreatine gerek yok zaten nitro ve c4 te var kreatin yeterli olcaktır

6. maietnigri

maietnigri Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    Sanirim öylesi daha iyi olacak dostum. C4'ü 30 servis alıp, ekstra kreatine aktarilacak para, multivitamine ayrılabilir.
    teşekkürler.

7. denixex

denixex Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    aynen solgar vm75 yada vm2000 alabilirsiniz

maietnigri bunu beğendi.
  8. maietnigri

maietnigri Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    O urunler hakkinda herhangi bir bilgim yok dostum. Fiyat ve performans dengesine dair bir okuma yapayim. Aklimda optimen var ama bulmak pek mumkun olmuyor ulkemizde.

9. denixex

denixex Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    7 ile biten site ve bu sitenin sponsor olduğu sitede vardı bi ara hocam optimen ben 1 kutu kullanmıştım

10. ahmoyit

ahmoyit Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaslar merhabalar oncelikle. Ben bugun gittim bu urunu aldim ve ilk defa kullandim. Karpuzlusunu aldim ve tadi oldukca iyiydi. Karpuzlu sakiz gibiydi :D bide sunu soyliyim benim hayatimda neredeyse hic kafein yok. Kahve desen 2 3 haftada bir arkadaslarla kafede oldugu kadar. Cay desen hafrada 3 4 gun sabahlari 1 bardak. Ictim urunu tabikide ac karna yemekten 2 saatkadar sonra. Ictim ve beklemeye basladim. Bekledikce midem biraz yanar gibi oldu. Su ictim nerden baksaniz 500 ml bir sise kadar. Kafein esigim dusuk oldugu icin sanirim 20.dakikadan sonra bi yanma geldi vucuda. Basim zonk zonk oldu. Dedim herhalde cikmaliyim spora. Ciktim isindim basladim. Performans olarak beni sasirtti diyebilirim. Bekledigimden iyiydi. Hayatimin en hard idmanini yaptim. Hemde suana kadarko en fazla.agirliklarimla. Tabi bunlar benim acimdam gorusler. Idman sonrasi yuzum kipkirmiziydi. Basimda boynumda kolumda damarlarim fiskircak gibiydi ve hosuma gitmedi degil :D yani anlicaginiz bence iyi bir urun. Tar performan vs olarak. Indirimden aldogim.icin fiyatida fena degildi. Eger benim gibi hayatinizda kafein azsa ve merak ediyosaniz kesinlikle kullanin. Pisman olmazsiniz :)

11. maietnigri

maietnigri Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    Ürün, işlevselliğine dair klasik işaretleri göstermiş dostum. :) tabii, henüz ilk günden radikal bir performans artışı sağlamayacağı da aşikar. O kısmı psikolojik de olabilir.
    Iyi çalışmalar dilerim hocam.

12. ahmoyit

ahmoyit Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Sagolasin dostum :) evet bence ise yarar bi urun. Performans olarak bilmiyorum belkide psikolojik. Ama her iki turlude iyi bir idman cikarttirdi bana. Ve istedigim buydu yani :)

13. maietnigri

maietnigri Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    Sonuç itibariyle, psikolojik etki dahi olsa, bir noktada fayda sağlıyor sporcuya :) Ürünü fikirlerine güvendigim 2-3 arkadaşım önermişti. 1 hafta içinde alicam ben de.
    Kullandıkça ürün hakkında görüşlerini yazarsan seviniriz dostum.
    iyi günlerde kullan :)

14. ahmoyit

ahmoyit Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Tabikide yazarim dostum. Sanada iyi sporlar tesekkur ederim yorumlarin icin :)

15. leonidaas

leonidaas Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    bu pre workout ürünlerin içindeki kreatin ben de dahil çok kişininin kafasını karıştırıyor gördüğüm kadarıyla.bi bilen büyüğümüz güzel bir açıklama yapsa keşke bu ürünlerle birlikte kreatin kullanımıyla ilgili.

16. denixex

denixex Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    bende yeni kullanmaya başladım 1.5 ölçek alıyorum etki göstersin diye aç karnına ama bi etkisini göremedim daha ya neden ki :(

17. kuruvaSan23

kuruvaSan23 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    c4 süz antreman yapamıyorum her antremanda 1 ölçek alıyorum. bu aralar yag yakmak için lcarnatine alıyorum onun enerjisi bile c4 olmadan yetmiyor bana. karıncalanmayı bazen yapıyor bazen yapmıyor bazen cok zinde hissettiriyor bazen orta karar ama içmedigim zamandaki isteksizlik ve soguma hissi için olmassa olmazım
    --- Mesaj birleştirildi, 2 Mart 2015 ---
    c4 süz antreman yapamıyorum her antremanda 1 ölçek alıyorum. bu aralar yag yakmak için lcarnatine alıyorum onun enerjisi bile c4 olmadan yetmiyor bana. karıncalanmayı bazen yapıyor bazen yapmıyor bazen cok zinde hissettiriyor bazen orta karar ama içmedigim zamandaki isteksizlik ve soguma hissi için olmassa olmazım:)

18. denixex

denixex Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    2 ölçek almama rağmen pek bir değişiklik olmadı bende ya :(

19. maietnigri

maietnigri Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    2 ölcekte olumsuz bi fiziksel etki olmadıysa, 3 ölçek çak dostum. Bi sure oyle dene.
    3 te derman olmazsa bilki c4 sana yaramıyor dostum. Zaten bu tarz urünler, herkeste aynı etkiyi yaratmiyor.

20. denixex

denixex Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    3 ölçek deniycem hocam zaten az kaldı bitmek üzere c4 , dediğiniz gibi bana etki göstermedi ürün bir daha nox tarzı ürünler almayı düşünmüyorum c4 işe yaramadıysa diğerleri hiç yaramaz bence
    --- Mesaj birleştirildi, 2 Mart 2015 ---
    3 ölçek deniycem hocam zaten az kaldı bitmek üzere c4 , dediğiniz gibi bana etki göstermedi ürün bir daha nox tarzı ürünler almayı düşünmüyorum c4 işe yaramadıysa diğerleri hiç yaramaz bence

Son düzenleme: 2 Mart 2015

Sayfayı Paylaş