Canan Karatay ve protein tozları

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve nirvana007 tarafından 1 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 17 üye.
  1. Steve Austin

Steve Austin Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    73
    Bu işten milyon dolarlar kazanmak mı:))))Reklamlar bitti şimdi GERÇEKLER: Kusura bakmayın ama pek bilginiz yok belli ki,koskoca Lou Ferrigno namı değer Hulk,kariyerinden sonra fotoğraf çekilmek için bile 20 dolar isteyen bir adam haline gelmiştir,ronnie coleman ülke ülke dolaşıp posterlerini satmaya çalışmıştır,jay cutler gibi bir adam,supplement işine başvurmak zorunda kalmıştır.Kimse ama kimse bu işten çok paralar kazanacağını düşünerek bu işe başlamasın arkadaşlar,dünyada bu işten para kazanan maksımum 100 yarısması vardır bunuda sadece 10 15 tanesı cok ıyı kazanır ve eger genetık harıkası degılsenız ve cok paranız yoksa zaten o durumlara da gelemezsenız.Gerceklerı konusmak gerek.Bu işten gerçekten para kazanan dünyada bir insan vardır o da Arnold.O da bu işten değil,bu işle yaptığı vucut sayesınde oynadıgı fılmlerden aldıgı paralarla zengın olmustur.Acıkcası para kazanma umuduyla bu işe sarılırsanız 3-5 sene sonra bır yarısmaya gırer,belki kazanırsınız ama aldığını şey para değil,beş para etmez bir kupa,bir madalya ve protein tozu olur :)

onur04, Serhat59, Yaver27 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  2. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    ilyas rohat bey, velev ki ilaçlar ve protein tozları aynı mantıkla üretiliyor. sağlıklı bir insan sabah- öğle-akşam-gece-ilaç içer mi? içerse ölür. :eek:
    --- Mesaj birleştirildi, 4 Ocak 2015 ---
    kilosu 150 liradan fıstık ezmesi de satılabilir :)

3. Steve Austin

Steve Austin Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    73
    Evet 3-5 ay satar,sonra foyası ortaya çıkar,amele sümüğü gibi duvarda yapışır kalır.

Created By Loss ve Yaver27 bunu beğendi.
  4. Created By Loss

Created By Loss Üye

Beğenileri:
    2.969
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    İnternational Fitness & BB Personal Master Trainer
    Resimler bu sabah cekilmistir, suplementlerin benim icin ifade ettikleri asagidaki gibidir ;

Sic Semper Tyrannis

Ekli Dosyalar:

Yaver27 ve nirvana007 bunu beğendi.
  5. Steve Austin

Steve Austin Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    73
    Ne için böyle bir şey yaptın?Madem para verip almışsın,ihtiyacı olan birilerine verebilirdin,hiç hoş bir hareket olmamış bence.

Serhat59 bunu beğendi.
  6. Leopara

Leopara Üye

Beğenileri:
    265
    Ödül Puanları:
    73
    İçim acıdı valla atilirmi o cope

7. Created By Loss

Created By Loss Üye

Beğenileri:
    2.969
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Satirlarca yazi yazdiktan sonra ihtiyaci olan biri cumlesi tuhaf olmus sizin icin, bence kimsenin buna ihtiyaci yok ayakkabi degil ki giymiyosan birine veresin...

Sic Semper Tyrannis

Yaver27 bunu beğendi.
  8. Steve Austin

Steve Austin Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    73
    Ben protein tozu alın,gainer alın kullanın asla demem,kendim bile kullanmam,çok çok gerekmedikçe ve hep bunu savundum,ama parayla alınan bir şeyi çöpe atmanız ne dinimizce ne de ahlak kurallarınca mantıklı değil,en azından çöpün yanına koyabilirdiniz.Neyse kişi kendinden sorumludur,böyle tercih etmişssiniz.

Kontrol35 bunu beğendi.
  9. Created By Loss

Created By Loss Üye

Beğenileri:
    2.969
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Sigarayi birakirken de paketi cope atmistim onada para vermistim RABBiM onu ne kadar mantikli bulduysa bunu da o kadar bulmustur benim gonlumden gecen bu, neyse tesekkur ederim fikrinizi dile getirdiginiz icin saygi duyarim..

Sic Semper Tyrannis

Yaver27 bunu beğendi.
  10. Steve Austin

Steve Austin Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    73
    Ben teşekkür ederim,iyiyi doğruyu Allah bilir dediğiniz gibi,saygılar.

Kontrol35 ve Yaver27 bunu beğendi.
  11. nirvana007

nirvana007 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    --- Mesaj birleştirildi, 5 Ocak 2015 ---
    ''Sanki kaslara parazit yerleşmiş bulduğu fırsatta yumulup kas yiyor''çok iyidi :) sana katılıyorum.Adamlar sanki madde bağımlısı ''tozumu almalıyım tozumu almalıyım yoksa eriyip gideceğim''mantığında.Bir de şu gece uyurken kaslar aç kaldı sabah uyanır uyanmaz toza yapış muhabbeti var.Yok uyumadan önce casein al sabaha kadar beslensin kaslar.Ya bırakın da biraz dinlensin şu vücut.

Son düzenleme: 5 Ocak 2015
    doxux bunu beğendi.
  12. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    geçen gün ben de kutunun kalanını çöpe attım :) içinde 300-400 gr vardı. attığım kısma değil de, içtiğim kısma yandım :)

13. nirvana007

nirvana007 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    İçmiyorum delikanlı

14. Serhat59

Serhat59 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Peki bulk kac sene surdu?

15. ilyas.rohat

ilyas.rohat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yaver devamlı ilaç kullanan insan var eğer ilaç diyince aklına direk antibiyotik geliyorsa antibiyotikteki amaç zaten öldrmrktir ama seni değil yanlış anlama

Sent from my iPhone using Tapatalk

16. Leopara

Leopara Üye

Beğenileri:
    265
    Ödül Puanları:
    73

Bu kadini nedense hiç sevmiyorum ve hic bi dedigine inanmiyorum.Heleki telefonla dolandirildiktan sonra zekasindan dahada şüphe etmeye başladim

onur04 bunu beğendi.
  17. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    telefonla dolandırılmak onun zekasıyla alakalı değil. Allah kimsenin başına vermesin, bu dolandırıcıların telefonunu açıp da oyuna gelmeyecek insan yok. durum bilindiğinden çok daha karışık. tvye aktardıkları gibi olmuyor.

Created By Loss bunu beğendi.
  18. Leopara

Leopara Üye

Beğenileri:
    265
    Ödül Puanları:
    73
    Ararlar bi korkarsin bi dusunursun ama parayi suraya biraj diyince insan bi suphelenir disardan gorundugu gibi bence

19. Serhat59

Serhat59 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    İcme zaten onlar bu urunlerden daha zararliymis canan abla biraz da ona vurgu yapsin.

20. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    yok demek istediğim o değil. tuzağa düşürülen herkes tvye çıkıp, dolandırıcıların kendisini arayıp "kimliğin örgütün eline geçmiş, para verirsen seni kurtaracağız" dediğini söylüyor ya, o konuşmalar öyle geçmiyor işte. böyle olsa pek az kimse tuzağa düşer. ama kimse o konuşmayı net olraka kimseye anlatmıyor. belki bir ayıbı, belki bir yanlışı vardır. misal burda tanıdığımız bir öğretmen de tuzağa düştü, bi dünya para kaptırdı. adama telefon açmışlar. "senin ayça adında 6 yaşında bir kızın var, falan okulda, sarışın mavi gözlü. bugün kırmızı bir kazak giymiş, değil mi?o kızı şu an okulundan aldık, kızın elimizde, eğer vereceğim hesap numarasına 10 dakika içinde 50 bin lira yatırmazsan kızın ölür. telefonun takibimiz altında, eğer polise ya da bir başkasına mesaj çekersen, kızın ölür, okuldan çıkarsan, kızın ölür, internet üzerinden havale yap" diyorlar. sence bu öğretmen dünyanın en zeki adamı olsa ne yazar? parayı yatırdı. koşa koşa kızının okuluna gitti. kız okulda üstelik hiç ayrılmamış. ama adamın her yönden takip etmişler. bunun dışında, karısını aldatan, kocasını aldatan, bi sürü insan gördüm tuzağa düşen. evinde otururken virüs gönderip bilgisayarının webcamından resmi çeki,lip bunun karşılığında para isteyen şebekeler var. ama kimse çıkıp bunu ne polise anlatabiliyor, ne de tvye. herkes terör örgütü deyip çıkıyor işin içinden.

Sayfayı Paylaş