Calisma programim hakkinda yardim

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve h0nda tarafından 29 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. h0nda

h0nda Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Spor salonuna kaydoldum daha oncede 3 ay yapip birakmak zorunda kalmstm smdi tekrar basladm hoca direk 2 bolgeyle basladi bi dolu bi bos yapiyoruz gunleri.yani ilk gun gogus hareket-on kol 3 hareket. diger gun omuz 4 hareket arka kol 3 hareket. Diger gunde sirt kanat bacak caliscaz dedi o da muhtemelen sirt kanat 4 bacak 3 hareket olcaktir. Butun hareketleri 3×12 yapiyoruz pek icime sinmedi gibi ilk zamanlara gore. Sizin dusunceniz nedir

2. AnTiCoRe

AnTiCoRe Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Diş Hekimi
    Programın resmini çekip burada paylaşırsan daha rahat yardım alabilirsin bu konuda.

3. h0nda

h0nda Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Henuz program yazmadi ilk gun sormsym her geldgnde farkli yapcaz dedi

4. sercan48720057

sercan48720057 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    Kardesim bu programi kim yazdiysa antrenör üm diye sizi yiyor vucudun yarisindan fazlasi sırt-bacak sen git bunu ayni gune koy birde her bolgeyi haftada sadece 1 gun calis zaten beslenme programi yazmamistir onuda hic dusunme ayip dogrusu forumdaki hazir programlardan birini kullan bence yada ozelden bir program yazabilirim spor gecmisine gore.

5. h0nda

h0nda Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Aynen oyle beslenme programida yazmadi surekli ilgileniyor hoca ilk zamanlar dye sanirim farkli bsey yapamiyorm ilgisi azalsin baska bi program yapmayi dusunuyorm

Sayfayı Paylaş