Bursa'da vücut geliştirme,spor salonu?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Neltharion Earth-Warder tarafından 28 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Neltharion Earth-Warder

Neltharion Earth-Warder Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar,15 yaşındayım Bursa'da oturuyorum.Foruma ilk yazıldığım zaman kilo verme amaçlı ilk konumu oluşturdum gerçi kimse cevap vermedi :confused: Hala kiloluyum ancak buraya yazdığım zaman ki halime oranla gerçekten kilo verdim ilk mesaj yazdığımda bu foruma 97 kiloydum (96.7 aslında :) ) Şu an 78.2 ve 78.5 arasındayım boyum şu an 1.70-1.73 arası bir şey 14-15 yaş aralığında 9.sınıf öğrencisi olduğumdan boyumun da gayet normal olduğunu düşünüyorum sınıfımdakilere bakılınca tabi ki.Sizce şu an ki kilom ve boyum göz önüne alındığında vücut geliştirmeye başlamalı mıyım? Evde tek başıma her gün Squat,Crunch ve Dumbell'lar ile belli hareketler yapıyorum setler halinde.Bursa civarında önerebileceğiniz vücut geliştirme salonlarını yazmanızı bekliyorum,asıl önemli olan soruma cevap verirseniz de teşekkür ederim; Vücut geliştirmeye başlamalı mıyım yoksa hala kilo vermeye devam mı etmem gerekiyor?

2. Alfonso_

Alfonso_ Üye

Beğenileri:
    343
    Ödül Puanları:
    93
    senin formuna bağlı bu durum çok yağlımısın yoksa yağ oranın düşükmü ayriyetten?Bursada nerede oturuyorsun bende bursalıyım.

3. Neltharion Earth-Warder

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Şehreküstü'nde oturuyorum Hürriyet Anadolu lisesine gidiyorum :)

Yağ oranımın düşük olduğunu sanmıyorum eskisine göre tabi ki bayağı büyük bir fark var arada arkadaşlarım tanıyamıyor beni ama hala yağ olduğunu düşünüyorum ideal kilomu hesapladığımda 66-70 arası diyor bu yüzden hala diyete devam ediyorum

4. Alfonso_

Alfonso_ Üye

Beğenileri:
    343
    Ödül Puanları:
    93
    Bende yıldırımda oturuyorum.Otomotiv A.T.L'ye gidiyorum.Bir foto atabilirsen yardım olmaya çalışırım.

5. Neltharion Earth-Warder

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Gelen kutuna bakar mısın,oradan yazdım

Sayfayı Paylaş