Bulka devam mi definasyon mu?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Melihh54 tarafından 15 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Melihh54

Melihh54 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaslar telefon kamerasi iyi olsada fotograf atabilseydim keske. Boyum 170, kilo 78-81 arasi gidip geliyor. Yag oranim agirsaglam ölcümüne göre %19 küsür. Spora baslamam süre olarak 1,5 yil civari olsada pandemiydi, ara vermek zorunda kaldigim zamanlar falan ortalama 1 yil düzgün antrenman yapabildim. Güc olarak gelisimimden memnunum. En azindan kendi salonumdaki diger insanlara oranla. Desteksiz 100x6 bench 35-35x10 dumbell incline bench press vs. atabiliyorum. Ama vucut olarak henuz istedigim seviyede degilim. Bunda yag oraninin etkisi buyuk mudur? Yag oranini guzel bir seviyeye cektigimde daha buyuk durma ihtimalim var mi? Günlük 170gram protein altina dusmuyorum sizce birkac ay daha bulka mi devam etmeliyim iyi bir definasyon mu yapmaliyim?

2. alperkrt17

alperkrt17 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Yüzde 19 yağ oranı çok fazla hocam 15e kadar bulk yapılır diye biliyorum bence bir definasyona girin.

3. KaanScaletta

KaanScaletta Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    o tür siteler sadece yaş boy kilo ya göre yağ oranı söylediğinden doğru değil göbek yapmadıysanız kütle koymaya devam edin karbonhidratdan kısmanızı öneririm çünkü 1.70 boya 81 kilo fazla

42-cm-kol-istiyorum bunu beğendi.
  4. 42-cm-kol-istiyorum

42-cm-kol-istiyorum Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    8
    aslında göbekle falan alakası yok tercih meselesi sen 90 da da definasyon yapabilirsin ama yağları eritmen çok zor olur, Vede yağ oranınızı makinede ölçtürün internetten değil mesela adamın beli define ama çok kalın (93 küsür beli olup adonisi bile gözüken arkadaşım) var

Son düzenleme: 18 Ekim 2020
  5. Skinnyfat

Skinnyfat Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    Makinelerdeki ölçümler de çok güvenli değil eğer su tankına girip ölçüm yaptırmıyorsanız.

42-cm-kol-istiyorum bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş