bulk yaparken kfc yenir mi ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve khedira tarafından 20 Mayıs 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. khedira

khedira Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    bulk yaparken cheatmeal olarak kfc tavsiye eder misiniz ?

2. uzay demiralp

uzay demiralp Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Şuan bulktayım , bulktaki en büyük hatam cheatmeal yapmak oldu yapmasaydım böyle bir hata şuan daha detaylı olucaktım biz instagram fenomenlerine çok kaptırıyoruz kendimizi yada nevsimize, cheatmeal'ı sadece definasyonda yani diette öneririm öyle bir hata yapma derim ama biliyorsunki bu olay kişiden kişiye değişicek birşeydir.

3. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    en önemli şey kalorilerdir 2. makro değerleri 3. besin kalitesi. besin kalitesi ne derece de dir kfc bilemem ama diğer 2si uyuyorsa bir sakınca olmaz

4. Steph

Steph Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Aşırıya kaçılmadığı sürece canının çok çektiği zamanlarda, nefsini köreltmek amaçlı yiyebilirsin ama yememek en sağlıklısı bence. Ben bir ara olayı abartıp nasılsa bulktayım düşüncesiyle bir ayda toplam 8-9 kez Burger' dan yemiştim alt göbek ve simit tarafında hafif yağlanma olmuştu o zaman anladım kalorileri temiz almamız gerektiğini.

5. Square

Square Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Ye kardeşim bişi olmaz bulkta ye ama tavsiyem yeme neden dersen definasyonda zorlancaksın aha yaz geldi hala yağ oranım bilmem kaç karın kasından eser yok boşver bulk falan parça parça olmak daha iyi clean bulk yap

6. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    tavsiye etmem. seviyosan canın istiyosa ayda bir ye. kaytarma yemeğinin pis (dirty) olması diye bir şart yok sağlıklı da olabilir. ayrıca kaytarma günü sağlıklı yemeyi tamamen bırakmaya şiddetle lkarşıyım. sağlıklı yemeği 4000 kalori alırken üzerine ne yiyebiliyorsan ye bence sıvı smothy yapmak daha verimli. sanayi gıdalar sadece bünyeye yük. yap evde mis gibi pasta gömül ya da tavuğu patatesi fırın poşetine koy kfcden bin kat lezzeti ve sağlıklı o amerikan fast food restoralardaki yağların içindeki kimyasalları düşünmeye dayanamıyorum.

7. Square

Square Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    hocam katılıyorum size ama illa arkadaşlarla biyere gidiyosun arada olur diye düşünüyorum ama gidip evde yeme imkanınız varsa hususi gidip yemeyin yani he gitmişsindir atıyorum sevgilinle falan mecbur yiceksin lahmacun pizza falan bunlara göre iyidir kfc yada duble mcchicken big mac falan protein bakımından zengin en azından

8. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    tabii sosyalleşmek önemli, bu sporda durumu çok abartırsan psikolojik hastalık sahibi olma ihtimali var. acık hayata karışıcan ama sağlıklı yaşama gönül vermişsen kfcye gitme arkadaşlarınla daha organik mekanlar bulun ya da kendine daha organik arkadaşlar bul :D

9. Square

Square Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    aman hocam kafayı sıyırırlar benim gibi sonra tavsiye etmiyorum o dereceye geliyosunki sevgilinden ayrıldığına değilde o gün antremanı kaçırdığına üzülüyosun hastalanıyosun hastalığına değil antreman yapamadığına üzülüyosun herşeyin aşırısı zararlı

ohnofor ve kaldıray bunu beğendi.
  10. Merdonaldo

Merdonaldo Üye

Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    28
    Haftada 1 gün yiyebilirsin

Sayfayı Paylaş