buda benden bir program (kendi programım)

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve tybalt88 tarafından 9 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. tybalt88

tybalt88 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    mantıklı geldi dediğin haftaya pazartesiden itibaren dediğin gibi yapıcam teşekkür ederim

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:55 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:52 ----------

valla askerlik hepimize gidenlerin dediğinden çıkınca iyi bir hayat anısı ama şuan için bu açıdan bakınca sıkıntılı :) bu mesajdan hemen vatan haini yapmazlşar umarım beni spor açısından yaptığım bir yorum bu tamamen yoksa asla oturup askerlik ile ilgili birşeyi burda tartışmam yada yorumlamam :) spor cidden bizimle ilgili sanırım rahat olursak boş dururklen şınav mekik yapabilme şansımız varken yaparmıyız yapmazmıyız bilmiyorum artık zamanı gelince görücez ama en net olan şuki seneye bu zamanda her türlü toplamış olurum :)

2. tybalt88

tybalt88 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    daha önce proteibn tozu kullanıyordum spor sonraları 60 gr falan 500 ml sütle ama artık midemi çok yormaya başladı ve bırakmak zorudna kaldım midem biraz sorunlu. haliyle yetersiz geliyo vücuduma eksikler oluyo . bir arkadaşıdma amino asit önerdi forudma araştırmalarım genelde kullanımı hem protein tozu hem bilmemne hemde amino asit şeklinde gidiyo genelde sadece aminoasit alsam sizce nasıl olur ? bir sorun olurmu yada işe yaramaz vs gibi birşey varmı? birde nasıl kullanmam gerekir spor öncesi sonrası vs gibi

3. tybalt88

tybalt88 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    askerlik bitti. ısınma süreleri bitti yeniden sproa dönüş zamanı geldi tabi boyun fıtığı var ne yazıkki. birde üstüne askerde bacağı kırdık ondan ameliyat oldum şimdi bambaşka bir program yazıyorum yakında paylaşırım.

Sayfayı Paylaş