Bu Resimdeki Fit mi oluyor yoksa Body Builder'mı?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Xaxas tarafından 26 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 29 üye.
  1. Kötü Çocuq

Kötü Çocuq Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    0
    Adam(Nick) Fitness model.Ama Body-Classic yapmış.Çünkü her profesyonel Fitnessçı zaten Hacim kazanır.Direk Fitness yapanlar zayıflamak için yapar.Hacim kazanmadan böyle olunmaz.

2. mertcanaytar

mertcanaytar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kesinlikle katılıyorum sık antrenmanlarla bu vücut yapılabilir 2 senede filan

3. black001

black001 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kardeşim sana tavsiyem:
    ince bir bel-geniş parçalı bir omuz :))

4. Fυякαη Acαя

Fυякαη Acαя Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Kemerburgaz
    Şu verdiğin Linkteki İlk resme bi bak . O vücud 5 Yıllıksa Yazık. Ciddiyim Yazık.
    2 yıllık skıkı bi çalışma ile belki bunu geçersin.. ben daha 11 aylık sporcuyum ama bir yılda gösterdiqim gelişmeye bakarak senye böyle olcaqıma inanıyorum. Yağ konusunda deqiL Hacim konusunda tabi . o kadar yaqsız olmam imkansız herhalde :D

5. Kötü Çocuq

Kötü Çocuq Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    0

Kendi ağzınla imkansız diyorsun sonra öyle olacağım diyorsun.Maksat onun gibi olmak.Onun gibi estetik olmak.Yani onun gibi bir vücuda sahip olmak.İyi 2 sene sonra bana pm atıp hatırlatmanı istiyorum foruma fotolarını koyarsın hep beraber bakarız Nick Auger ile aynı olabilmişmisin diye.Ha bu arada ben bu vücudu 2 yılda değil 9 ayda yaparım var mı itirazınız?Ama tabiki böyle 76 cm belim olmaz,omuzlar böyle olmaz,göğüsler böyle olmaz,karın böyle olmaz,biceps böyle olmaz...Senin dediğin buna benzer.Oluyorsan 2 yılda olacaksın,olamıyorsan 2 yılda yapılıyor demeyeceksin.Ben 5 yıl diye birşey söylemedim.5 yılda bile böyle bir vücut yapan kaç kişi var dedim.Nick i övmüyorumda.Ama bu spor için en az 3 yıl harcanması taraftarıyım.10 ay 2 yıl vs değil.3 yıl harcarım sonrasında bakarım.2 yılda yapabilirim diyemem.Ayrıca ilk zamanlar aldığın gelişimi sonra alabileceğini sanmamalısın.

jimraynor bunu beğendi.
  6. van_damme34

van_damme34 Yeni Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    güzel vucut body yapmış bi vucut fitnees ı da okadar kolay sanmasınlar fitnees yaparakta gayet belirgin kaslara sahip olunabiliyor.

7. çokopirens

çokopirens Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    imkansızı yağları ve suyu atmak için kullanmış. ilacını kullanırsan onu yaparsın. Sen boşver hiç uğraşma. az az çalış yorma kendini antremanda. nasılsa 35 40 yaşından önce olamazsın böyle :D

insanlar kendi vücutlarına ve anatomilerine bakıp, herkesi kendileri gibi sanmamalı

8. Kötü Çocuq

Kötü Çocuq Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    0
    Yanlış konuşuyorsun yanlış konuştuğununda farkına yıllar sonra varacaksın.Ayrıca forum ortamında kimin anatomisinin kimden iyi olduğunu tartışmak çok yanlış bunu bilemezsin.Bu dediğim 3 yıl 5 yılı ben kendime bakarak söylemiyorum.Ayrıca burada egolarımızı çarpıştırıp benim anatomim senden iyi şunun bundan iyi diyecek halim yok.Bence eğer bu adam gibi 2 yılda olunur deniliyorsa herşeyiyle 2 yılda olurum denmeli.Şu olmazsa olurum denmemeli.Yoksa olmaz.190 boy 76 cm bel yapacak kaç kişi var?Madem bu kadar basit hadi 2 yılda yapın diyorum sahne sizin.Öyle kışkırtıcı şekilde sende genetik yoksa,40 yaşında yaparsın diyip alaycı konuşmalar sana birşeyler kazandırmayacak.SANA bir kaç link vereyim.Bu kadar kolaysa 2 yılda böyle vücut.Herkes yapar.Ama yapamıyorlar onu demeye getiriyorum.Ama bunu anlamamakta ısrar ediyorsunuz.Ha bu arada ben iğneydi,su atıcıydı bu tür hileli yöntemlerden bahsetmiyorum.Al o zaman synthol bas.Sağlıklı bir gelişimden bahsediyorum.

Al sana 5 yıllık bir vücut.Gördüğün gibi yapamamış.
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/1-85cm-86-kg-soguk-t17575.html

Ayaz 2002 de başladı:
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/ayaz-ve-resimler-t3682.html

Bak sonra bu kadar kolay mı zormu karar ver.Öyle 40 yaşında yaparsın diyip dalga geçmekle olmuyor.Ayrıca 5 yılda yapılacak diye birşey söylemedim.Sadece 2 yılda yapılamıyacağını söyledim.Bu sporda iyi bir verim açısından en az 3 yıl geçirilmeli.Bu V.G sporuna olan saygımdan ötürü bir tutum.En az 3 yıl.Böyle harika vücutları küçümsememek için en az 3 yıl diyorum.Çünkü 2 yılda yaparım usta gibi amiyane tabirlerle karşı tarafı küçümsemek çok yanlış bir durum.Kolaysa yap demekten başka birşey gelmiyor dilimden.

9. çokopirens

çokopirens Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    ooof oof...

ilk linkteki arkadaş yapamamış yada yapmamış. zaten bütün yorumlarda herkes öyle diyor

ayazın resimlere gelince, kendisi zaten belirtmiş fazla yapmak istemiyorum diye

neyse ben tartışmak istemiyorum bu konuyu, kim kaç yılda yaparsa yapsın bana ne ya

10. Kötü Çocuq

Kötü Çocuq Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    0
    Evet bende onu diyorum illa 5 yılda yapılır demiyorum ama 2 yılda yapılır demek Nick Auger e haksızlık.Sabahtan beri bunu söylemek istiyorum.2 yılda yapılır demek herkes yapar demek.Al 5 yılda yapamamışlar diyorum.Birileri yapamıyor demekki 2 yılda böyle bir vücudu.Ayrıca senin altında okuduğun yorumları merak etme ben çok önceleri okudum kafanı yorma o konuda.Bilinçsizce önüne servis etmedim linkleri.Ortaya laf atıp sonra çoluk çocukla konuşur gibi sen 40 yaşında yap diyip dalga geçip devamında kendin tartışma çıkardığın halde tartışmak istemiyorum demek yani kelime bulamıyorum şuan sana.Neyse bende uzatmayayım zaten kim kimin ne demek istediğini kimin doğru konuştuğunu anladı.Burada birşeyler söylersen cvbının alırsın.Hele dalga geçer gibi(buna birşey geçer gibi denir argo) söylersen daha şiddetli cvblar alırsın.Bir dahakine dalga geçeceksen pm yoluyla yap oradan tartış.Karşında 15 yaşında çocuk yok senin.Herkesin fikirlerine saygı göstereceksin.2 yılda yapılacakğını savunuyor olabilirsin ama siz 35-40 yaşında yaparsınız artık diyerek kimseyi aşağılayamazsn.Üstüne kimsenin genetiğine hakaret edemezsin.

Son düzenleme: 1 Temmuz 2010
  11. çokopirens

çokopirens Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    tartışmak istemiyorum. 2.5 sene sonra burda olursan, bende bi aksilik olmazsa, maddi durumda el vermeye devam ederse, gelicem bu topike. O resimdeki Nick midir nedir, elemanıda çağır yanına, ikinize de yutturucam bu topiği :)

12. Kötü Çocuq

Kötü Çocuq Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    0
    Şimdiki fotolarını öncelikle uygun bölüme açıp koymanı rica ediyorum.Öncesinde 4 yıldır spor yapıyorsan olmaz.Sonrasında ise 2.5 yıl sonraki fotolarını o konuya zamanı geldiğinde koyarsın.Aksilik vs fark etmez sonuçta 2.5 senede yapılır dediysen yapacaksın.Maddi durumunda ilgilendirmez beni.Bekliyor olacağım.Aynı yağsız vücudu ve 76 cm beli senden bekliyor olacağım.Tekrar altını çiziyorm hacim kazanmışsın 20 kg yağ olmaz.Bu kadar iyi bir vücut olacak 2.5 sene sonra.

13. çokopirens

çokopirens Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    maddi durumum tabiki ilgilendirir. Param olmazsa nasıl devam edicem. Hatta param biterse yardım etmen gerekir ki iddia sonuçlansın...

photoshop denilen bir olay var. Ek olarak pürüzsüz ve ipeksi bir cildim olacağınıda garanti ederim sana :)

fotoğrafları da en kısa zamanda çektirip koyucam

14. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    çokopirens,

Bence konu başından beri saçmalıyorsun. Narsizminin kurbanı olmuşsun. Kötü Çocuq sende çok gerçekçisin tebrik ederim.

Kötü Çocuq bunu beğendi.
  15. kobecanberk

kobecanberk Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Boy

Shoulder press chest press boy uzamasını etkilermi

16. sofa

sofa Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Bu adam dünya fitness şampiyonu :)

17. moqqlass

moqqlass Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    2 yıla yaparım diyenlere bi sözüm var :D

sen bu kolu görüyormusun ustaa :) arnoldunkine cok yakın sırt paramparça adam sırf gögüs baklavadan ibaret degil . adam komple bitirmiş olayı şuanda koruyordur eminim 7 8 yılını vermiştir :) 2 yıla yaparım diyenler durmak yok yola devam..

18. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Karşılıklı tartışma olmasın!
    Lütfen Herkes Kuralları okusun ve yaptırımlarına razı olsun..

ayrıca başlık konu dışına taşındı..!

19. Melih_91

Melih_91 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İstanbul
    Mükemmel bir vücud yapmış bu adam.Ama bana kalırsa bu vücudu yapmak için bir altyapı olması lazım.Yani adam spor ile haşir-neşirdir,profosyonel olarak 2 yıl daha verir,böyle bir vücud yapar diye düşünüyorum.Aksi takdirde bira göbekli bir adam için böyle vücud zor:D

Ama dikkatli bakılırsa fitness çoçuğu olduğunu belli ediyor.Ne biliyim bir coleman ile kıyaslandığında biraz sönük kalır.

20. ŞAD

ŞAD Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Şad
    Yer:
    Irmağın kıyısında
    Sağlam bir vücuda sahip olabilmek için düzenli bir şekilde çalışarak ve beslenmeye dikkat ederek en az 4-5 sene gerekir.(Bazı şırınga manyakları gibi değişik yöntemlere başvurmazsanız.)

Sayfayı Paylaş