Bu millet Zyzz in neyine hayran anlayamıyorum :)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Ge-Force tarafından 14 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 33 üye.
  1. viperking

viperking Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    Şöyle bir vücudu bin kez Ronnie ninkine tercih ederim.

Ahım şahım bir vücusu yok denilen adam gibi olmak için senelerini veren insanlar var. Bence hiç de küçümsenecek bir vücudu yok

2. RKO1907

RKO1907 Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    38
    Zyzzden bahsediyorsan yağ oranı %5 değil diye biliyorum. 7 idi sanırım.

3. boyka06

boyka06 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    yağ oranı yıl içinde değişir ama son formu 100kg %10bfdi

4. L-big

L-big Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Kardeşim adamın vücüdü güzel şekilli steroid kullandıgını kabul eden bir arkadaş bu herifin before after ini gordukten sonra atıldım bu işe o kadar cılızlıktan nasıl bu hale geldiğini şaşkın olarak izledim ve başarılı çok yakışıklı olmasada bir videoda sokakta çıplak gezerken bir çok kız fotograf cekınmek ıcın can atıyodu estetik bir vücüt tabi zevkler tartısılmaz gidip jay cutleride begenebılırısın o ayrı

5. theworlds2

theworlds2 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    Laf açılmışken ben de bir şeyler karalayayım.
    Bu Zyzz seven kişilerin çoğu ergen. İsterse 25 yaşında bile olsunlar ergen kafalarından çıkamamışlar. Üstteki videoyu da izledim. Şu videon da her şey açıkça anlaşılıyor. Fight Clubdaki Tyler Durden karakterine özenmiş herhalde arkadaş :) Kendine güveni varmış, kimseyi ezmezmiş, pozitif enerji yayarmış bırakın bu işleri yahu :) Bence Zyzz'nin şu videosunu izleyen biri bile Zyzz'nin ne kadar ezik bir insan olduğunu anlar. Tek vücudu güzel başka da bir halta yaramayan kişilik fakiri bir insan olduğu anlaşılıyor.
    Vücudunu elinden alın pısırık biri olup çıkacaktır :) Kendine güveni olan birisi böyle olmaz.
    Zyzznin idol olarak kafanızda yer etmesi aslında sizinde kişiliğiniz hakkında yorum yapılmasını sağlıyor. Kendinize güvenmiyorsunuz değil mi ? :)

k.b. bunu beğendi.
  6. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Yorumlarimizi yazarken uslup konusuna dikkat edelim ve sen ben kavgasina donmeyelim.Sonucta zevkler ve renkler tartisilmaz. Herkes ayni tarz sevmek zorunda degil. Bu konuya lutfen dikkat edelim.

7. RKO1907

RKO1907 Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    38
    anlıyorum

8. panzerkampfwagentiger

panzerkampfwagentiger Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    28
    isteyen istediği kişiyi ilham almakta özgürdür. herkes işine baksın böylece tartışma çıkmayacaktır. başkalarına eleştirmeden önce kendinize bir sorun BEN KİMİM diye

9. L-big

L-big Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    haklısın kardeşim ergen demissinde sende yaşım 15 diye bağırmışsın tartışmaya gerek yok sen o açlıktan çıkan packlerini saymaya devam et

neverbackdown. ve mercan_dede bunu beğendi.
  10. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    çok komik yahu adam sporcu olarak tanınmış elbetteki vücudu onun en önemli sermayesi düzgün bir vücudu olan yaşam standartı yüksek olan zaten kızlarla sevgili olur diskoda dans eder vs ayrıca adam röportajında bu kadar çılgın değilim demiş zaten bu videoları insanları eğlendirmek için yapmış yani gerçek hayatta hiçbir işe yaramayıp buraya gelip ergensiniz ergenlikten kurtulamamışsınız demek doğru değil bende çok başarılı bir insan değilim ama gelipde burada insanlara laf sokarak egomu tatmin etmem ayıptır yahu sanırsın arkadaş şirkette ceo steve jobs bill gates :)

11. Master_Blaster

Master_Blaster Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Benim rap müzik sevmemle konunun alakası nedir açıklarmısın ?

Son düzenleyen: Moderatör: 29 Ekim 2014
  12. mercan_dede

mercan_dede Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    33
    Bu tartışma zyzz konusunda uzun uzun yapıldı zaten :)

Ayrıca mesajlarda buda vücud mu biriside ehh işte biraz çalışmış gibi yorumlar gördüm.. Bir kere bu adam yorum yapabilmeniz için ondan iyi olmalısınız 20 cm kolla zargana modeller gelmiş adama yorum yapıyor bu adam ölümünün üzerinden 2,3 yıl geçmensine rahmen hala yeni neslin peşinden gittiği bir adam ve steroid kullandığını kabul eden nadir sporculardan özellikle bu forumda naturallim diyip milleti salak yerine koyan bir çok arkadaştan birisi değil zyzz bir lakap isim değil bir yaşam tarzı onun zaten sözlerinde de diyor herkesin içinde bir zyzz vardır diye. Seversin sevmezsin o ayrı fakat çamur atmak kötü bir şey adamın bu spora verdiği çaba emek ortada sigara içiyor mu ? evet ! alkol kullanıyor mu ? görmedim ama olabilir ! uyuştucu kullanıyor mu ? Görmedim ama olabilir.. Var sayalım ki oldu ?? Kime ne ? İnsanlar düşünebilen canlılar olduğu için varlıklar arasında en yüceleri olarak kabul edilir zararlı yada zararsız kavramını kendimizde tarttabiliriz ve birinin kötü değil iyi yanlarını örnek alın kötüleri kendisine kalsın ama kalkıpta öyle böyleee derseniz o iftira olur.

ZYZZ bir efsanedir VE SONSUZA KADAR ÖYLE KALACAKTIR.

Son düzenleme: 29 Ekim 2014
    AkınGLr34, L-big, alvel ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  13. 3mr3

3mr3 Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi

neverbackdown. ve mercan_dede bunu beğendi.
  14. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    İsteyen istediğini örnek alır sizi ilgilendirmiyor.Ayrıca birini örnek almak ve beğenmek çok ayrı şeyler.Buradaki başta konu sahibi olmak üzere bazı kişilere uzun uzun yazacak çok şey varda gerek yok.

Balboa7 ve mercan_dede bunu beğendi.
  15. Ge-Force

Ge-Force Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    38

zyzzzz.JPG

Abi o pembe dar pantolonda nedir allah aşkına :D :D ..

Master_Blaster bunu beğendi.
  16. mercan_dede

mercan_dede Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    33
    Şimdi öncelikle kimsenin avukkatı vs. değilim ama tek karşı olduğum şey insanları din,dil,ırk,mezhep,yaş vb. unsurlardan doalyı ayrıştırma..
    Aziz o yaşalarda muhtemelen 14,16 arasındaydı hangi birimiz örneğin ben 30 yaşındayım o yaşlardaki halime bakıp çok güldüğüm oluyor
    şuan yanına bile yaklaşmayacağım şeyleri yapmış ve giymişim keza oda öyle sen kaç yaşındasın ? bilmiyorum ama 14,16 yaşlarındayken
    olan fotoğraflarını bizimle paylaşırmısın ? eminol ortaya pembe pantolon nedir ya eleştirisinden daha fazlası çıkacaktır.. Aynı zamanda pembe
    dünya üzerinde ekol haline gelmiş bir renk ve hayatın her noktasında var fotoğrafları özellikle paylaştım örneğin Elvis yada leonardo d. giyince
    ünlü ooo çok yakışmış ?? ama halktan biri yada farklı biri kullanınca '' Abi o pembe dar pantolonda nedir allah aşkına '' mı oluyor ????

İnsanları ayrıştırmayı bırakın lütfen ve insanları eleştirmeden önce bazı gerçeklerle yüzleşip kendimizi eleştirerek başlayalım bazı zikredeceğimiz söz yada yazılara.

Tekrar söylüyorum ; BU ADAMA AZİZ'E LAF EDECEK YADA EDEN KİŞİLERİN BB YÜKSELİŞ DÖNEMLERİNİ ÇOK MERAK EDİYORUM.
    Günde yediğiniz 4 yumurta 3 ayda bir aldığınız protein tozları ve spor salonlarına fotoğraf çekilmek için gittiğiniz sporu kız düşürmek için yaptığınız
    sporun sadece 3 aydan ( haziran,temmuz,ağustos) ibaret olduğunu sandığınız dan o kadar eminim ki tüm yapılan bu yorumlar benim bu yazdıklarımı işaret
    ediyor emin olabilirsiniz.

Ekli Dosyalar:

neverbackdown. bunu beğendi.
  17. AkınGLr34

AkınGLr34 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Sporcu
    Yer:
    İstanbul
    Zyzz'ninde dediği gibi tek verebiliceğim cevap; haters gonna hate-Kıskananlar çatlasın :))

18. mrtyler2

mrtyler2 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kırşehir
    Zyzz'in bodye hiç bir katkısı yok diyorsunuz ama 66 sayfalık bir eğitim kitabı yazmış birisi.Ayrıca o dürüst birisiydi steroid kullandığını söylüyordu , belki şimdi bir çok natural dediğiniz adam bunu yapmıyor

19. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    bizim apaçilerden bi farkı yok demiş bir arkadaş tartışmaya girmeden sadece şunu diycem keşke bizim apaçilerde ota kovaya kubara uyuşturuculara ,jiletlere köşe başındaki direge dayanıp sallamak için aldıkları gümüş zincirlere verecekleri parayla spora gidip suplement alsalardı ozmn kmse saclarına giyimlerine aldırmazdı :)

mercan_dede, Balboa7 ve neverbackdown. bunu beğendi.
  20. Master_Blaster

Master_Blaster Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    zyzzzz.JPG
    Bu resmi görünceki halim.. TEMSİLİ VİDEO :) ..

Sayfayı Paylaş