Bu millet Zyzz in neyine hayran anlayamıyorum :)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Ge-Force tarafından 14 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 33 üye.
  1. snapro

snapro Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    jegf seidin vücudu çok çok daha iyi Zyzz vücudunu örnek alın ama kişiliğini örnek almayın kendisi sporcu gibi yaşamıyordu sürekli partiler içkiler esrarlar vs vs

2. emreozgun479

emreozgun479 Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Ayda bir izlerim videolarını ve ağlamaklı olurum yüzmeyi bıraktıktan sonra bidaha spor yapıcağımı sanmıyordum ama bu adam beni tekrar ilhamlandıran adamdır
    R.I.P brah!

3. hercules13

hercules13 Üye

Beğenileri:
    267
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Bu sporu yapan kişiler olarak bir süre sonra takıntılı hale geliyoruz. Şunu yapmalıyım, şunu yapmamalıyım, uyumam lazım, antrenmanım var vs vs. Bir süre sonra güncel hayattan kopuyoruz. Spor bizim için araç değil amaç haline geliyor. Ben de sporu amaç haline getirmiş biriyim ki bu da insanları korkutuyor. Zyzz'i ünlü yapan şey işte bu nokta, hayatı mutlu olmak için yaşıyor. Vücut onun hayatında bir araç, özgüvenini ortaya koymasında bir parça. Bunun yanında vücudu belki men physique yarışmacısı seviyesinde olmayabilir ama bir çok fitness modelden de yarışmacıdan da daha estetik olduğu net.

dogukank bunu beğendi.
  4. lordeng

lordeng Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    pantolonun renginemi taktın sen dinlediğin arabesk rap parçalarına bak ilk önce onları söyleyenlere bak sonra gel laf et..

neverbackdown. bunu beğendi.
  5. Master_Blaster

Master_Blaster Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Senin niye zoruna gitti onu anlamadım ? Zyzz le akraba filanmısınız .

6. WadeFB

WadeFB Üye

Beğenileri:
    252
    Ödül Puanları:
    53
    ooo butun haters lar burda toplanmis :D

7. LoWzeR

LoWzeR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Hatay
    genç yaşta steroid ten öldüğü için bu kadar fame oldu

8. KidCudi

KidCudi Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Mars
    Zyzz neden bu kadar ünlü ?
    - Aşırı Troll olması. (Vidyolarında zaten görürsünüz.)
    - Dövmeleri. (Veni Vidi Vici vs.)
    - 4 yıllık mükemmel ve hızlı gelişimi.
    -Shuffle dansı. (Bu dans Avustralya'da çok meşhurdur.)
    -Kendine has sözleri. (Haters gonna hate-Come at me bro-U mirin bro ?-Fuark.)

Önemli Not: Zyzz ölmeseydi bu kadar ünlü olmazdı ve yahut Zyzz öldüğü için bu kadar ünlü oldu sözlerinize katılmıyorum.
    -Öncelikle Zyzz nası ünlü oldu buna gelelim. Zyzz 2010 yılında yayınladığı Zyzz - The Return of the King vidyosuyla meşhur olmuştur. Hatta demiştiniz ya Zyzz öldüğü için ünlü olmuştu diye alın size kanıt. (Link aşağıda.)
    http://i.hizliresim.com/5k2005.png
    *Gördüğünüz gibi üstteki görüntü Zyzz ölmeden önce (15 temmuz 2011) alınmış bi görüntüdür. İzlenme sayısı tam 1,018,629 milyon.Yani Zyzz ölmeden öncede ünlüydü özellikle Avustralya'nın en ünlü BB'cisiydi. Ve Zyzz yukardaki vidyo sayesinde 2010 yılında altın çağını yaşamıştır. 2011'de Avustralya ve Amerika'da tanınmaya başlamıştır. Hatta 2011 yazında artık kendi supplementlerini satmaya başlamıştır.

Zyzz saçını neden apaçi gibi yapardı ve neden apaçi gibi dans ederdi ?
    - Zyzz bildiğiniz gibi Avustralya Sidney'de yaşıyordu. Ve Zyzz'in saç modeli Avustralya ve Asya ülkelerinde çok meşhurdu. Zyzz'de Anime (Final Fantasy oyunu) hayranı olduğu için bu saç modelini benimsemiştir. Zyzz'in yaptığı dansın adı Shuffle Dance'dır. Bu dans Avustralya'da oldukça ünlüdür.

Gelelim Steroid meselesine.
    - Zyzz'in BB'ye başladıktan sonraki ilk senesi doğaldır. Bunu Bodybuildingforum,Springme ve Steroid forum gibi sitelerde yazmıştır.
    - Zyzz steroid kullanmaya karşı değildir ve hiç gizlememiştir. (Linkler aşağıda.)

- Zyzz 2010 yılının sonunda çok tehlikeli bir yağ yakıcı olan DNP kullanmaya başlamıştır. Ve DNP onun ölümüne zemin hazırlamıştır. Farketmişsinizdir belki Zyzz 2010'da genç gözükürken 2011'de çok yaşlı gözükmüştür. Bunu çoğu kişi DNP'ye bağlar. (Link aşağıda.)
    https://www.facebook.com/4001490900...0.1438681269./883247355060652/?type=3&theater

** Ben 2013'ten beri Zyzz hayranıyım, Zyzz hakkında 2 yıldır araştırma yapıyorum. Güncel gelişmeleri takip ediyorum. Saygılar.**

*Hepinizin bildiği gibi yarın Zyzz'in ölüm yıldönümü olan 5 ağustos. Ve yarın kardeşi tarafından Zyzz & Chestbrah : The Legacy Continues vidyosu yayınlanıcak. Kardeşinin dediğine göre Zyzz: The Legacy vidyosundan dahi daha güzel olucak bu video.:D Küçük not: Bu arada Zyzz'in hepimizin bildiği o motivasyon konuşması Ocak 2011'de çekilmiş.

Yeni Zyzz vidyosunda neler olucak ? (Zyzz & Chestbrah : The Legacy Continues)
    Zyzz- the return of the KING
    Zyzz: The Aesthetics Strike Back
    Zyzz - The Legacy
    Zyzz - The Revolution
    Chestbrah & Zyzz: Aesthetics Never Die

vidyolarından görülmemiş görüntüler, Zyzz'in kendi telefonundan çekmiş olduğu özel görüntüler, Zyzz'in şuana kadarki en estetik görüntüleri, Zyzz'in öldüğü yer olan THAİLAND'de çekmiş olduğu görüntüler İLK DEFA bu vidyoda yayınlanıcak. Ayrıca üstte belirttiğim görüntüler eski görüntülere göre çok daha iyi kalitede olucak. Vidyo 16-22 dakika aralığında olucak.

*Yakında bu forumda Zyzz platformu açmayı düşünüyorum.:D*

Son düzenleyen: Moderatör: 4 Ağustos 2015
    WadeFB ve BounGiorno bunu beğendi.
  9. emreozgun479

emreozgun479 Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    yarın videosu geliyor dediign gibi çok heyecanlıyım
    keşke ölmeseydi tanışmak isterdim zyzz ile ama ölmeseydi videolarını izler miydim bulur muydum bilemiyorum

10. KidCudi

KidCudi Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Mars
    Yeni Zyzz vidyosunda neler olucak ? (Zyzz & Chestbrah : The Legacy Continues)
    Zyzz- the return of the KING
    Zyzz: The Aesthetics Strike Back
    Zyzz - The Legacy
    Zyzz - The Revolution
    Chestbrah & Zyzz: Aesthetics Never Die

vidyolarından görülmemiş görüntüler, Zyzz'in kendi telefonundan çekmiş olduğu özel görüntüler, Zyzz'in şuana kadarki en estetik görüntüleri, Zyzz'in öldüğü yer olan THAİLAND'de çekmiş olduğu görüntüler İLK DEFA bu vidyoda yayınlanıcak. Ayrıca üstte belirttiğim görüntüler eski görüntülere göre çok daha iyi kalitede olucak. Vidyo 16-22 dakika aralığında olucak.

Küçük not: Bu arada Zyzz'in hepimizin bildiği o motivasyon konuşması Ocak 2011'de çekilmiş.

emreozgun479 bunu beğendi.
  11. emreozgun479

emreozgun479 Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    gece 00.00 da direk geliyor mu tam saat belli mi ?

KidCudi bunu beğendi.
  12. KidCudi

KidCudi Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Mars
    Tam olarak bilemiyorum. Ama yarın mutlaka gelicek rahat ol.:D