Bu beslenme ile çok yağlanır mıyım yardım

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve bena efsanesi tarafından 3 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. bena efsanesi

bena efsanesi Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Evet beyler 4 aydır BB yapıyorum ve beslenme programımı artık gerçek bir düzene sokmaya karar verdim. şu an çok ağır çalışmıyorum. aslında kendime göre fazlasıyla ağır antrenman yapıyorum ancak kaldırdığım kilolar genele göre hafif kalıyor. (40 kg bench) bu sebeple hem gelişmek, hem büyümek, hemde ağırlıklarımı arttırmak adına eksiksiz bir beslenme programı yapmak istiyorum. (supllement kullanmadan)
    fakat bunu yaparken çok yağlanmamak istiyorum. düşündüğüm program ise şöyle

Uyanır uyanmaz: 2 kaşık pekmez

kahvaltı: 4 yumurta beyazı, 2 yumurta sarısı, 50-100 gr arası lor peyniri, 10 zeytin, domates, biber, salatalık, 2 dilim kepeklı ekmek, fıstık ezmesi(yerine bazen bal), 1 bardak taze sıkılmış meyve suyu

kahvaltıdan sonra spora gideceğim.

spor çıkışı: 1 muz ve ton balıklı sandvich

öğle yemeği: 200-300 gr arası et veya tavuk, 300 gr esmer pirinç veya makarna

ara öğün: 20 fındık, 20 badem, 1 kase yoğurt

akşam yemeği: 200-300 gr arası et tavuk, 300 gr pilav veya makarna, 1 tabak sebze yemeği.

yatmadan: 50-100 gr arası lor peyniri, 1 bardak süt.

sizce program nasıl. bunu uygularsam yağlanmadan kilo alıp güçlenebilir miyim? yağlanmamaktan kastım göbeğin çıkmaması değse vücutta biraz yağlanma olmasından şikayet etmem.

2. yasinaspir

yasinaspir Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Kas yapmak için kilo almak lazim kilo almak için kcal fazlasi almak lazim ve doğru makrolar ile. Kilo başına 2 gr protein al yağ kilon kadar al gram olarak karbonhidrat ise geri kalan kalori miktarini tamamlayacak. Internetten arastr myfitnesspal programini kullan yediklerini yaz. Önemli olan protein tabiki ama sen 300 400 gr tavuk yiyecen iki öğün 400 gr tavuk yesen zaten180 gr protein eder azalt proteini karbonhidratida kilo başına 5 6 gr kadar almaya bak kas yapcam diyorsan.

3. Barbell Training

Barbell Training Üye

Beğenileri:
    394
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Izmir
    Bu program ile yaglanmamak icin ince hesap yapmak gerekiyor. Hespladin kac kalori cikti programin? Senin kilonu koruman icin kac kalori alman gerekiyormus? Bunlari yazarsan yorum yapilabilir.

Aksi taktirde bisey demek zor cerez tuketimin cok. Yatmadan once yiyorsun. Pilav khi yuksek. Kaliteli bir beslenme.ama.senin ihtiyacin kac kalori cikti? Bu program.kac kalori?

Soru bu.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yasinaspir bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş