BSN NO-Xplode

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve Rpac tarafından 3 Ocak 2009 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok Başarılı

oy sayısı 487
    59,3%
  2. Orta Seviyede Başarılı

oy sayısı 265
    32,3%
  3. Başarısız

oy sayısı 69
    8,4%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 553 üye.
  1. noahsystem

noahsystem Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    Daha önce assault denedim geçenlerde no-xplode aldım 10 gündür falan kullanıyorum amerika versiyonu değil ab versiyonu olandan
    Öncelikle ab versiyonu içerik olarak gerçekten vasat fakat yine de umudum vardı işe yarar biraz diye düşündüm fakat assault bundan 5 kat daha iyi abartmıyorum
    Assault
    Pump:9/10
    Damarlanma:9/10
    Güç artışı:8/10
    Konsantrasyon:8/10

No-xplode 2.0 ab versiyonu
    Pump:6/10
    Damarlanma:9/10
    Güç artışı:3/10
    Konsantrasyon:5/10

Bunu alacağınıza assault veya c4 tavsite ediyorum c4 denemedim fakat içerik olarak bundan daha iyi hatta fiyat performans olarak on pwo bile daha iyidir bundan. Amerika versiyonu denemedim fakat içerik olarak gerçekten zengin işe yarayacağını düşünüyorum amerika versiyonu bulursanız alın.

metinav bunu beğendi.
  2. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    C4 kullaniyorum güç olarak tek geçerim gerçekten güç artışını hissettiriyor. Pump ve focus olarak kesinlikle no xplode derim (bu yüzde 3 kez kullandım) içlerinden en vasat gördüğüm granade 50 calibre.
    No xplode 3.0 çıkmış ama türkiyede satılmıyor kesinlikle denenmesi gerekir

3. ReLax35

ReLax35 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Nox ilk sefer 13-14 gram bıraktım ama fazla bişi hissetmedim bir dahakine 2 ölçek bırakıcam bakalım varmı bişi.ama baya terledim antremanda.

4. L-big

L-big Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    no-xplode 2.0 kullanıyorum yaklaşık olarak 4 haftadır aldıgımda psikolojik mi bilmem ama sanki kalbim bütün vücüdum hızlanıyor bi anda patlayasım geliyor içtikten 45 dk arası bide kaşınma yapmıştı il vucudumda şimdi ise gözümde kanlanma kaşınma yaptı sizce bırakmalımıyım yoksa azaltmalımıyım ?

5. galip35

galip35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir, Turkey
    Selamlar herkeze 1 olcek nox u idmandan 20 dkika once L carnitin (1g) ile aliyorum ve antreamn esnasinda x tend bcaa iciyorum sizce yanlis bir durum varmi?? Simdiden tesekkur ederim

6. noahsystem

noahsystem Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    sorun yok olması gereken gibi kullanıyorun

7. Stone6868

Stone6868 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Beyler ürünü bugün ilk kez kullandım. Ne kadar suyla içmek gerek. Tadi cok cok kötü geldi ve midemi bulandirdi. Karışık meyveli olanından var.
    --- Mesaj birleştirildi, 19 Haziran 2015 ---
    Beyler ürünü bugün ilk kez kullandım. Ne kadar suyla içmek gerek. Tadi cok cok kötü geldi ve midemi bulandirdi. Karışık meyveli olanından var.

8. desperados

desperados Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    pc operatör
    Yer:
    istanbul
    Her Supplement her bünyede tki edecek diye bir şey yok ama İngiliz Avrupa üretimi olan beş para etmez. Bunun yerine Creatine ile kombo olarak 30 dakika aralıklarla ON Pre-workout Platinum kullanıyorum bomba oluyor. :)

BounGiorno bunu beğendi.
  9. metinav

metinav Üye

Beğenileri:
    471
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Lojistik
    Yer:
    Kocaeli
    Ben şu an mp assault kullanıyorum.Öncesinde xplod avrupa versiyonu kullanmıştım.Aradaki hissettiğim farklar şöyle : xplod daha hazırlama aşamasında karıştırıcıda nitrik oksit üretiyor gaz çıkışı çok yüksek.Assaultta böyle bir şey olmuyor.Güç artışı ikisinde de yaşamadım.Ama sanki motivasyon yönünden assault daha iyi.Damarlanma ve pump olayında xplod önde bana göre.Assaultta içindeki aspartik asitten olabilir bilmiyorum biraz libido artışı oluyor galiba...Tad konusunda assault daha yenir yutulur.Ben xplodu 3 ölçek alıyordum.Assaultu da 2 ölçek alıyorum.Kafeine bağışıklığım olduğundan ancak etkisini hissediyorum.Herhangi bir zararı yok sadece boyun ve ellerde karıncalanma biraz daha fazla oluyor.Hararet ve yüz kızarıklığı artıyor.Zerre kadar güç artışı yok ne ağırlık arttırabiliyorum ne de bisiklette normalden fazla çalışmamı sağlıyor ikisi de.Ben memnun kalmadım iki üründe yaramaz.Diğerlerini denemeye devam edicem bittikçe...

10. Gecce

Gecce Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    Supplementer.comda çok övmüşler diye denemelik aldım ve dün ilk antremanımda kullandım. Yemekten en az 2 saat sonra diyor fakat iftardan sonra o kadar vakit kalmadığı için 45 dk sonra kullandım. Antreman sırasında bir güç artışı hissetmedim. Kreatin + Lkarnitin kullandığım antremanlarım çok daha verimli ve ağır geçiyor. Ramazandan sonra 2 saat sonra alıp birde öyle yorum yaparız artık.

Bu arada kahvekolik olmamın etkisi var mı bilmiyorum ama ramazanla birlikte 14 gündür kahvede içmiyorum. Herkes uykusuzluk yapıyor diye yazmış ama aksine ben çok daha derin uyudum. Halbuki sabahlarız artık diyordum :)

11. martinez49

martinez49 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    bsn noxplode ile ilgili bende birşeyler yazmak istedim. ilk versiyonunu kullanmıştım Allahım bu ne demiştim mükemmel bir psikoloji antrenmana yoğunlaşma dayanıklılık damarlanma ellerimin beynimin karıncalanması. sonraki kutularda aynısını yakalayamadım sebebine gelince ürünün abd versiyonunun yasal yollarla T.C. Sınırları içerisine girememesi. ingiltere versiyonunda sadece damarlanmayı görebildim onun dışında olumlu bişeyler hissedemedim.

12. Birpol

Birpol Üye

Beğenileri:
    393
    Ödül Puanları:
    73
    Bsn noxplode bende kullandım çok etkili değildi.
    Hardline nox5 çok iyi diyorlar deneyen arkadaşlar varsa yorum yapabilirlermi

Sent from my iPhone using Tapatalk

achilles0 bunu beğendi.
  13. Gecce

Gecce Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    Durum bende de aynı. Her türlü kullandım. Tık yok. Vay enerji tavan yapıyormuşta faso fiso bunlar. %10 taş çatlasın %20 etki ancak.

achilles0 bunu beğendi.
  14. Doğukan-stajyer

Doğukan-stajyer Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Abartmayın harbiden abartmayın bu ürünü Spora başlar başlamaz kullanıcı yorumlarının etkisi üzerini ilk günden bunu aldım Bir tek faydasını görmedim üstelik 2 hafta sonra 2 ölçeğe çıkardım yinede faydasını göremedim üstelik kilom 58 yaş16

15. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    Bu ürünlet kisiden kisiye gore degisir 94 kg oldugum zamanlarda bile cok iyi eyki etmisti bende ac karnina kullanmak etkiyi dahada artirir 4 farkli urun kullanmis biri olarak bence en iyisi no xplode

16. Doğukan-stajyer

Doğukan-stajyer Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Haklısın Galiba bana hiçbir pre workout ürünü fayda etmiyor şuanda grenade 50 calibre kullanıyorum onunda bir faydasını görmedim.

17. AtknUludag

AtknUludag Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yazılım
    Yer:
    İstanbul
    Bende etkisi iyiydi. Hatta geceleri uyuyamıyordum. Eskiden kol kası damarlarım gözükmezdi. Kan pompalama hızını arttırdığından kol damarlarım büyüdü şuan daha belli oluyor. Tabi ki kişiden kişiye değişir :)
    Yeşil çay bile benim kalp çarpma hızını arttırıyor mesela :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

18. achilles0

achilles0 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    16 yasındayım kullansam bi sıkıntı olurmu yanında amix anabolic masster dymatize bca ve hardline glutamin kullanıcma

19. Gecce

Gecce Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    Tek verim aldığım ürün prolab24'ün ürünü oldu. Onda da 2 poşet denemelik ürün göndermişlerdi aldığım ürünün yanında. 2 gecede de inanılmaz uykusuzluk ve enerji fazlalığı oldu.

20. maietnigri

maietnigri Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    hiç gerek yok.

Sayfayı Paylaş