BSN NO-Xplode

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve Rpac tarafından 3 Ocak 2009 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok Başarılı

oy sayısı 487
    59,3%
  2. Orta Seviyede Başarılı

oy sayısı 265
    32,3%
  3. Başarısız

oy sayısı 69
    8,4%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 553 üye.
  1. QeLogS

QeLogS Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Selamlar,

Dün ilk denememi yaptım ve abartmaksızın pump etkisini son haddine kadar hissettim. Ek olarak yanında 1 adet muz da yerseniz antrenmanda halay çekmek için arkadaş arayabilirsiniz.

Majesticool ve mehmet2576 bunu beğendi.
  2. dontyouloveme

dontyouloveme Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    18
    Antrenmandan 1,5 saat öncesi her şeyi yemiş olman lazım. Böyle abuk subuk muz falan antrenman esnasında mideni çalıştırır ve seni güçsüz yapar, büyüme hormonunu %50 düşürürsün böyle abuk subuk şeyler deneme.

3. QeLogS

QeLogS Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    :) muz yemenin "abuk sabuk" tarafı neresi? Ayrıca yedim de gittim demedim zaten, yarım saat - 45 dakika önce ürünü kullanıp gidiyorsun, yani metabolizmayı çalıştıracak bir durum yok. İyi niyetli yorumun için teşekkür ederim ancak her şey o kadar da abuk sabuk değil.

4. dontyouloveme

dontyouloveme Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    18
    Dostum 45 dk önce kullanmak bu üründen %20 verim alıyorsun demektir. Öyle muz falan enerji vermez muz en fazla sana 5 dk lık enerji verir sonra seni halsiz yapar. Antrenmandan 2-3 saat önce güzel bulgurunu yemiş ol daha iyi sonuçlar alacaksın. Pre workout alacaksan en fazla 20 dk önce al dostum.

5. cihankaraaslan

cihankaraaslan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Mrb arkadaslar umarim hemen goreniniz olur hizli cevap alabilirim sabah antremana gidecegim...sabah ac karnina almakta sakinca var midir? Uyanip wheyimi ictikten yarim saat sonra bu urunu kullansam spora gitsem mesela...baska zamanim yok ta malesef

6. dontyouloveme

dontyouloveme Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    18
    Whey içmene gerek yok, aç karnına ürünü al daha iyi etki eder. Yapabilirsin kardeş.

7. cihankaraaslan

cihankaraaslan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Tesekkurler cvp icin

8. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    Bsn no xplode 3.0 cıkmıs tr de yok galiba

9. dontyouloveme

dontyouloveme Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    18
    malesef yok

10. savas_yok

savas_yok Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Acı yok rocky
    Yer:
    izmir
    Arkadaslar bundan 1 sene once bu urunu kullandim son olarak c4 btrdm bi hfta ara vrsm xplode spris ettm made in uk yaziyor bu ingltere trkce yrde de de mensei abd yaziyor iki olcek attm etki yok ama satici mensei abd dio ama

11. dontyouloveme

dontyouloveme Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    18
    Dostum malesef ülkemizdeki bütün noxplodelar ingiltere ürünü ve bunların etkisi azaltılmış oluyor pek bir işe yaramıyor. Bir daha alırken ingiltere üretimlisini istemediğini söyle. İçeriği ABD yapımına göre çok cılız.

12. savas_yok

savas_yok Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Acı yok rocky
    Yer:
    izmir
    İçerik aynı ama dostum ya birde onu da geçtim made in uk yazıyor bu tamam ıngıltere ama türkçe kısımdaki menşeide abd yazıyor hangisi dogru anlayamadım.Aldıgım firma türkçesi önemlidir dedi içerikleri hem aynıdır ıstersen analiz yaptır filan dedi.Ozaman ben c4 e ara verip mi başlasam buna

13. grandor

grandor Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Marmaris
    No xplode yi yeni aldım elimde nitrotech ve mega shot var bunları nasıl kombine ediyim yardım ederseniz sevinirim
    --- Mesaj birleştirildi, 20 Nisan 2015 ---
    No xplode yi yeni aldım elimde nitrotech ve mega shot var bunları nasıl kombine ediyim yardım ederseniz sevinirim

14. asrin78

asrin78 Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MUHASEBE
    Yer:
    İSTANBUL
    3 ünü aynı anda kullanmışlığım var
    nitrotech whey 1 ölçek sabah kalkar kalmaz ve ant sonrası 1 ölçek
    megashot
    1/3 ant öncesi 5 dk önce
    1/3 ant sonrası 5dk sonra
    1/3 gece yatarken
    nox ant öncesi 15 dk önce

15. metinav

metinav Üye

Beğenileri:
    471
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Lojistik
    Yer:
    Kocaeli
    Sipariş verdik bakalım övüldüğü kadar var mı.Önceden hemo rage ve nox 5 kullanmıştım...Hemo rage iyiydi diğerinin enerji namına faydasını görmemiştim...Aslında şimdiye kadar pek ihtiyaç duymuyordum ama artık takviye güç enerji gerekiyor.Kahve ve aspirin yetmez oldu...Bulsaydım efedrin kullanacaktım ama no-xplode'yi deneyelim bakalım nasılmış...Benim kafeine toleransım yüksek yetmezse ekstradan kahve içerim...

16. metinav

metinav Üye

Beğenileri:
    471
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Lojistik
    Yer:
    Kocaeli
    Bugün sipariş geldi.Firmayı aradım sordum bu hangi versiyon diye.Bildiğiniz gibi Amerika ve uk versiyonu var.Türkiyeye içindeki yasaklı maddelerden dolayı Amerikan versiyonu sokulmuyormuş.Dolayısıyla piyasada resmi olarak satılan hep uk versiyonu...İçeriği biraz daha düşük ve değişikmiş...Neyse akşam 18 de bir buçuk ölçek suyla karıştırıp içtim 10 dakika sonra ellerimde ve yüzümde hafif karıncalanma oldu.Güç artışı hissetmedim...Yemeği yedim çok yorgundum yattım uyudum 2 saat :) Tekrar kalktım saat 21 de bir buçuk ölçek içtim yine...Biraz çalışıcam bakalım bir etkisi olacak mı :) Ha bu arada ben normalde günde 2 büyük kupa şekersiz türk kahvesi içen adamım...Fincan değil kupayla içerim yanına da aspirin...Kafein eşiğim yüksektir...

17. metinav

metinav Üye

Beğenileri:
    471
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Lojistik
    Yer:
    Kocaeli
    Bugün işten geldim çok yorgundum ama eliptik bisikletle çalışmam da gerekiyordu.Üç ölçek suya karıştırıp içtim midem açlıktan gurulduyordu..Yemek yemedim ama bir muzu mideye indirdim bomboş mideyle çalışmak olmazdı.Başladım çalışmaya değişiklik yoktu ama performansımda ama 75 dakika koştum 800 kalori harcadım...Belki dört ölçekde içsem herhangi bir etki hissetmeyeceğim...Kafeini zaten hiç hissetmiyorum.Sadece ellerde ve alında biraz karıncalanma oluyor o da hemen geçiyor...Bende uykuya mani olmadı...Sizi bilmem...

18. metinav

metinav Üye

Beğenileri:
    471
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Lojistik
    Yer:
    Kocaeli
    Evet son noktayı koyuyorum...Kardiyo yaparak uzun süre yorulmadan sabit performansta gitmek isteyenler için iyi...Ama patlayıcı kuvvet ve güç artışı arayanlar uzak dursun zerre kadar faydası ve bu yönde etkisi yok...Bana bu lazımdı ama bulamadım...Üstelik 3-3,5 ölçek kullandığım oldu en fazla hafif karıncalanma yaptı o kadar...Ne ter ne bir şey...Kalbimde nabzımda dahi değişiklik yok...Kimse mazeret bulmasın açken de tokken de denedim etki aynı değişen bir şey yok...Orijinal Amerikan versiyonu belki böyle değildir, ama türkiyede satılan uk versiyonu bence tamamen gereksiz...Hemo rage dahi buna beş basar...Diğerlerini bilmem denemedim...

19. EHY

EHY Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    13
    Pump etkisi olarak fena değil ama bendede 2.5 ölçeğe kadar çıkmama rağmen o eski nox lar gibi konsantrasyon ve antrenman yapma isteğindeki artış yaşanmadı. Eski noxu akşam 6 dan sonra içtiğimde gece yatakta döner durur uyuyamazdım bile şimdikinde öyle bir etkide yok. 2 ay önce aldığım yeni seri assault bile güç ve focus olarak daha iyi etki ediyordu.

20. furkan4114

furkan4114 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kocaeli
    bende dün ilk denememi yaptım aslında şahsen abartıldıgını düşünüyorum halbuki beklentiyide cok düşürmüştüm ama şu varki üsttede arkadasın dediği gibi güç artışından ziyade uzun vadeli işe yarıyor yani kardiyo gibi ama şunu diyebilirim ki gece uyku sorunum olmadı ama sabaha daha enerjık uyandım diyebilirim.

Sayfayı Paylaş