BSN Kombine (No-xplode-Cell Mass-Nitrix)

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve eternalsun tarafından 5 Aralık 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 40 üye.
  1. okankut

okankut Üye

Beğenileri:
    312
    Ödül Puanları:
    73
    therion anlaşılan aldığın ürünler sahte çıkmadı..hem hacim artışından hem de ant. performansından bu sonuca varabiliriz..sanırım tunalıda bi pasajdan almıştın bu ürünleri..bende aynı yere uğramayı düşünüyorum..bakalım fiyatları ne kadar

2. therion

therion Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    evet okankut tunalının basındakı ıkı buyuk pasajdan bırınden aldımda pasajın ısmını hatırlayamadım. ürünler sahte cıkmadı ama aldıgım yerde pahalı satıyor. yanı ben bı daha alsam ordan alırmıyım? zor...

3. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    bsn kullanımında damar genişlemesi kalıcı yani ürün kullanımından sonrada damar genişliği o şekilde kalıyor mu kalıyorsa sakıncalı mı

4. ozzers

ozzers Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    gitti gidiyordaki kaçaklardan sakın alma !'!'!'!'!'

5. justorcun

justorcun Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    su anda bu 3 ürün ve optimum %100 whey proteinim var..
    tüm yazılanları okudum ve kendime bir kullanım şekli cıkartmak istiyorum..
    sanırım bu supp.lerin hepsi ac karnına alınıyor.. ve yemeklerden 30-40 dk once alınması gerek..
    off günlerde nitrix ve protein tozunu kullanmak mantıklı galiba?

6. eternalsun

eternalsun Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    justorcun bsn suplarin recomended use larini mutlaka oku off gunlerde kullanman gereken miktarlar yaziyor ve kullanirsan tabikide daha cok verim alirsin ozellikle nitrix :) kolay gelsin

7. justorcun

justorcun Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ok eternalsun saolasın.. ramazan'dan sonra baslayacağım sanırım kür'e. kullanım seklim hemen hemen seninle aynı olacak. benim tek eksik yanım 3 ogun yiyorum ve aksam ogunum yok sayılır.. yemek olayını düzene sokmam gerek..

8. eternalsun

eternalsun Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    bana sorarsan aksam ogununu atlama en azindan ton balikli salata, yesil salata , tavuklu salata yiyebilirsin bunlari yapmaya cok useniyorsan 4 adet haslanmis yumurta beyazi kokusuz lorla karistir icine kimyon kuru kekik ve cok az tuzla karistirip yiyebilirsin

9. cbaran

cbaran Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selamlar

Bende bu cure e başlamayı düşünüorum ancak Nitrix Noxplode ve Cellmass 3lüsü yerine Noexplode Cellmass ikilisi ve yanalarına protein tozu ile belki birde aminoasit katmayı düşünüorum.Nitrix in Noxplode ve Cellmass e oranla fiyatına bakınca onun yerine Protein ve amino asit takviyesi daha mantıklı geldi bana.
    Fikirleriniz nelerdir acaba?hangisi daha faydalı olur??

10. tabutt

tabutt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaşlarım ve hocalarım bu ürünle ilgili tüm topiclere yazdım neredeyse ama hiç kimse cevap yazmadı bsn NO-XPLODE kullanmaya başladım ama sahteliğiyle ilgili şüphelerim var kapağın altında ekstra folyo yoktu tadı üzümlü gibi acayip acımı tatlımı anlaşılmıyo suyla kolay karışıyo patlatma işini anlamadım shakerim yok şişede denedim doldurup çalkaladım ama öle bişi olmadı sadece karıştırırken kolayı bardağa hızlıca koyduğumuz gibi oluyo hafif bi köpürme rengi suya karıştırınca direk koyulaşıyo normali bumudur hayır sever bi arkadaş cevap verirse sevinirim

bide ilk karıştırmaya başladığımda yine tıpkı kolada olduğu gibi pıssssss diye ses çıkıyo köpürürken :)) komik oldu biraz dimi

Son düzenleyen: Moderatör: 10 Eylül 2008
  11. ozzers

ozzers Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53

nereden aldın ?

ve kutunun yan tarafında cem3 yazıyormu

12. tabutt

tabutt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    hayır yazmıyo öle bişi yazmasımı gerekiyodu

yazıyomuş şimdi gördüm evet yazıyo yazanmı orjinal yazmayanmı

Son düzenleyen: Moderatör: 10 Eylül 2008
  13. tabutt

tabutt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ozzers hazır online ken bi cevap yazsan bende rahatlasam

14. ozzers

ozzers Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    kusura bakma görmedim sorunu .,
    önce sakıin ol:) cem3 sormamın sebebi artık kalktıgı yani bi nevi yasaklandı diye biliyorum yanlış anlatım yapmak istemem bu sadece bi arkadaşımın bana söylemesi idi

kalkti derken no-xplode içeriği için konusuyorum
    dozaj sorunu oldugu ve bu dozajın karaciğerde toksik birikimine yol açtığını söylemişti
    hatta formda bunu konuşmuştuk gibi hatırlıyorum

bu sebebten bsn artık dozaj degişimi ve tabikide isim değisimi yaptı o donem kullandıgı yani cok övündüğü olayı değiştirdi
    yeni ismi AVPT (Advanced Volumizing & Performance Technology)
    oldu

yani senin aldıgın onların ellerınde kalan urunlerı dış pazara doğu ülkelerıne ucuzdan vermeleri yada bi şekilde el altından cıkması
    istersen yabancı sitelerden bakabilirsin avpt dir artık

Son düzenleme: 11 Eylül 2008
  15. chosen one

chosen one Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben bir arkadaşa 360 tabletlik nitrix getirttim. şimdi illa bunları böyle kür şeklindemi kullanmak gerekiyor. Ben yüksek dozda protein+normal dozların biraz üstünde amino kullanımı+ornithine takviyesi ve ghmax eşliğinde kullanmayı düşünüyorum. Yani nitrix i illa diğer ikisiyle beraber mi kullanmak gerekiyor?

16. tabutt

tabutt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    anladım peki oazzers bırakıyımmı bunu kullanmayı ne diyosun hafiften etkileri başladı gibi daha ağır antrenman ve pump etkisi hafiften orataya çıkıyo valla bayada güzel oluyo ne dersiniz deneyimli arkadaşlardanda yorum bekliyorum bırakmalımıyım????

17. ozzers

ozzers Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    şeçim senin,sağlık senin.

18. tabutt

tabutt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ben şimdi bırakıyımmı bu ürünü ne dersin aslında etkisinide hafiften görmeye başladım pump etkisi ayrıca daha sert çalışabiliyorum tabi çok aşırı değil daha bi hafta olmadı ama ozzers ne diyosun devam etmelimiyim deneyimli arkadaşlar ve hocalardanda yorumlar gelirse sevinirim

19. ozzers

ozzers Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    tabutt kardeşim senin bunu kullanırken ne hissettıgını bılemem malum yerlerdeki ürünler cok kez konusuldu burada ama malesef bu sporu yapan kısıtlı ımkanlara sahıp arkadaslarımızın mecburen(türkiyede) yoneldıgı bır suplement herkez ısterki gönül rahatlıgı ıle kımseye sormadan kullansın
    yukarıda da dedıgım gıbı seçim sana kalmış maden etkisini görüyorum dıyorsun kullan
    şu an yaptıgın anlamsız kendı saglıgın için başkalarına danısıyorsun
    bıraz arastırsan formu biraz mantık kursan telaşlanmana gerek kalmaz sağlıklı bir şekilde karar verirsin >almadan önce<

düşün koskoca firma belki kendi dalında dewrim yapan bır urun cıkarmış her tarafa reklam vermış benım urunumun ıcınde bu madde var en iyisi savundugu olayın arkasında koskoca bır fırma ve mılyonlarca dolarlık yatırım var
    ve bır bakıyorsun hoop gururla ovundugu olayı bı anda sılıyor ve ince ayarlamalarla yeni bır ısımle dewam edıyor .. sence !!?

istersen bu soruyu baska yerlerde defalarca sorma artık
    umarım yardımcı olmuşumdur ...

20. mankiw

mankiw Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ben bsn nitrix, all star nox insentysini birlikte kullandım, all starı sadece antremn günlerinde kullnadım nitrixide hergün, tabi bunn yanında optimum porten tozu kullandm, ilk önceleri baya bi etkisni gördüm kollarm o kadar sert oluyorduki acaip kasılıyordu, damarlarda görünmeye başladı , fakat bıraktıktan sonra 1.5 ay sora filen eski halime geri döndüm :) bence bu ürünler yazdan önce plajda daha bi fit görünmek için kullanılmalı , sezonluk gibi :) tabi bu bnm düşüncem

Sayfayı Paylaş