BSN Kombine (No-xplode-Cell Mass-Nitrix)

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve eternalsun tarafından 5 Aralık 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 40 üye.
  1. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    aslında bu üçü aynı dönemde kombine edilebilir noxplode'u diğerleri bitince kullanmasınıa gerek yok..hiç biri diğerinin yerini alamıyor zira..bsn'de aynen bunu öneriyor..
    noxplode ile nitrix belki benzer diye düşünebilirsiniz ama bu iki ürünün tasarlanış amaçları farklı..

No Mercy bunu beğendi.
  2. selcuk158

selcuk158 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    dostum no xlplode içerik olarak incelersen hem nıtrıx hemde celmass bünyesinde barındırıyor tabiki bazı farklıklar var ben kendim için böyle bir kür yaptım halada devem ediyorum çokta memnunum tabiki bu benim görüşüm

3. therion

therion Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    eternalsun,selcuk,diez çok tşk ler ilgilendiğiniz için. eternalsun sana son bı soru: antrenman harıcı gunler alım seklı nasıl? arkasında yazıyor demıssın ama ing zayıf be kardes:)
    cvbın ıcın sımdıden tşkler.

4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    firma beraber kullanın dediği için diyorum..ayrıca bu üçünü stack şeklinde de satıyorlar..yani üçünü deneyin bence çok daha iyi sonuç alacaksınızdır..

5. eternalsun

eternalsun Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    antrenman yapmadigin gunlerde 1 olcek cell mass almak gerekiyor nitrix ve xplode urunlerine tekrar baktim onlar icin herhangi bir sey yazmiyor

6. selcuk158

selcuk158 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    dostum no xplode gözünden kaçtı heralde antreman harici günlerdede bir ölçek alınız diyor eger yazılanlara harfiyen uyacak olursan no xplode antreman sonrası bir ölçek ve 1 saat sonrada protein tozu öneriyor

7. eternalsun

eternalsun Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18

selcuk uyarin icin tesekkurler ayrica therion xplode aldigin gunlerde ekstra kafein onerilmiyor bilgine

therion bunu beğendi.
  8. therion

therion Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    arkadaşlar aklıma bı konu takıldı. ben bu urunlerı netten almadım, mağazasından almak ıstedım ve tunalı(ankara) bı pasajdan aldım. ama onca para verdım acaba sahtemıdır dıye de paranoya yaptım. urunlerın 3 ununde dısında kapağı saran seffaf koruyucu vardı. urunlerden sadece nitrix ın ıcınde kapagı acınca kapagın altından cıkan koruma kartonu vardı, celmas ve noxplod da yoktu. noxp un kapagını saran o seffaf naylon dıgerlerınınkıne gore daha yapıskandı. soktukten sonra elıme yapıstı. vs vs... tabi paranoya yapılınca ıs uzayıp gıdıyor ama bu adamlara guvende olmuyor. pıyasada sahte urun cok fazla. bu aksam noxp u suyla calkayacagım bakalım patlayacakmı? he ayrıca bi ark son kullanma tarıhını elımle kazıyabıldım demıs kı ben denedım kazıyamadım.

9. eternalsun

eternalsun Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    therion madem killanacaktin sahte urun olup olmamasiyla ilgili neden bile bile o pasajdan aldin ki keske almadan once danissaydin neyse umarim sahte cikmaz

10. therion

therion Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    eternalsun hakılısında bu urunlerı netten almayıp bı dukkandan almamın tek sebebi var urunde eğer bı arıza,sahte vs cıkarsa tekrar o dukkana donup satıs yapan arkadaslarla ufak bı gorusme yapmak. dediğim gıbı kür olayına yenı basladıgım ıcın en sağlam urunler nerden alınır vs hakkında o kadar bılgım yok, işte tecrubeyle zamanla olacak şeyler bunlar.
    dediğim gıbı takıntı yaptıgım dusunulmesın sadece eğer sahte ise o satısı yapanın yanına kar kalmaması ıcın tecrubelerden faydalanmak nıyetım. yoksa kendı basıma anlayamam sahtelıgını. urunlerdekı 1. gunum bıttı. noxp beyaz ama suya karıstırınca rengı koyulasıyor. tadı bı acayıp tatlımsı acımsı bı tuhaf tadı var. ama derınlerden bı uzum tadı gelıyor. celmass ın rengı koyu grı gıbı ama suyla karıstırınca noxp un rengıne donuyor. tadı noxp u andırıyor ama daha tatlımsı. bunları neden yazıyorum? sadece karsılastırmak dogruyu bulmak. sağlıcakla kalın......

11. eternalsun

eternalsun Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    cell mass bendeki cold grappe kibrit suyu gibi tadi ki dogru bi tad no xplode ise fruit punch eskiden oksuruk surubu icerdik ya pembe onun biraz daha yumusak ve guzel olani

12. therion

therion Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    dün kürün ılk gunuydu ve aksamınada gogus ve bıceps yaptım. tabıkı daha ılk gun bı etkısını goremedım, ne enerjı olarak ne guc artısı olarak. hatta goguslerım fecı agrıyor bugun, ertesı gune bomba gıbı gırme hayalım sımıdlık suya dustu ama dediğim gıbı urun daha 1. gununden kendını bellı etmez sanırım.
    3 oguden once 3 er nıtrıx antrenmandan once nox hemen sonrasında cellmas aldım. ama eternalsun un programından esınlenerek bundan sonra bıde gece yatmadan once cellmas alayım dıyorum. aslında creatınlerın antrenman oncesı alındıklarını duymustum ama sanırım bu cellmas ın olayı ve ıslevı farklı. ing zayıf olunca orjınal sıtelerden içerik incelemekte zor oluyor.
    benim program gun asırı yanı bı gun calıs bı gun dınlen bugun dınlenme gunum selcuk ve eternalsun un tavsıyesıyle dınlenme gunumdede urun alıyorum ama zamanı kafamda oturtamadım o yuzden alım zamanları bugun ole bıraz dogaclama oldu. cunku antrenman gunlerı nox ant oncesı cellmas sonrası kullanılıyorda boş gunde ne zaman kullancagımı bılemedım.
    bırde yıne sıtede kür yapan arkadaslardan esınlenerek protegın tozu takvıyesıde yapmaya karar verdım. gercı bu 3 urunden baska almayacaktım ama napalım baslamısken tam olsun. whey takvıseyısle beraber bakalım sonuc ne olucak. kurun sonunda yazarım gelısmeyı yada gelısememeyı. saygılar.........

13. serkan1984

serkan1984 Üye

Beğenileri:
    341
    Ödül Puanları:
    73
    sitenin birinde okuduguma göre nitrixin etkisi 2 hafta sonra max düzeyine ulaşıyormuş okudugum yeri bulabilirem koyarım buraya

14. selcuk158

selcuk158 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    dostum canını sıkma hergecen gün etkisini göreceksin protein tazu alarak iyi yapmışsın onsuz olmazdı ben boş günümde öğle yemeginden önce aç karnına alıyorum yaklaşık45 dak sonrada yemek görüşmek üzere

15. therion

therion Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    bsn kürü yaptığımı zaten yukarda yazmıstım buna ek olarak proteğin tozu alacagım. yalnız aklıma takılan bı nokta var; benım ıdman saat 20 30 da bıtıyor ( bazı gunler gec gıdıyorum 22 00 de bıtıyor) hemen akabınde cellmass alıyorum yaklasık 1 saat sonrada yemek yıyorum. protegın tozunuda yemekten 1 saat sonra almayı dusunuyorum(alacak baska zaman kalmıyor). yanı anlayacagınız protegın tozu benım yatmadan once alacagım son besın olacak. işte takıldıgım noktada bu. protegın tozunu alım zamanım dusunulurse whey protegınmı almalıyım yoksa BSN nın sıntıa6 tarzında daha kompleks ve metabolızmaya yavas karısan bı protegın tozumu alayım karar veremedım. tecrubelerınızle benı yonlendırırsenız sevınırım. saygılar.......

16. Contemporary

Contemporary Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşım başlayalı herhalde bir hafta civarı oldu. Nasıl herhangi bir degişiklik veya performans artışı söz konusu mu ? Yurt dışındaki review/degerlendirme sitelerinde insanlar bir kaç günde değişikliği hissettiklerini yazıyorlar ama ben tam emin degilim.

Iyi Gunler

17. therion

therion Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    performans yonunden degısıklık oldu. zaten bıkac gun sonra kendını bellı edıyor. antrenman esnasında dırenclı guclu ve enerjk oluyorsun. daha once 10 tekrarı zor cıkarttıgın agırlıklarda 15 rahat cıkarıyorsun. ama aç karna almaya dıkkat etmek gerekıyor. karın toksa etkısı cok dusuk. hacım yonunden sımdılık cok bı degısıklık yok gıbı. ama bukadar kısa zamanda hacme gozle gorulur bı etkısının olmayacagını dusunuyorum. ılerleyen zamanlarda hacmede guzel katkılar saglıyacagını umıt edıyorum, yoksa sadece enerjı vermesı cokta önemlı değil.... ılerleyen zamanlarda surecı ve gelısımı yazacagım.

***bu arada sıte admınlerı profesyoneller vs. usttekı msjıma cvp beklıyorum (protegın tozuyla ılgılı olan)

18. selcuk158

selcuk158 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    dostum bu ürünleri kullanan biri olarak bsn synhta 6 tavsiye ederim çünkü yatmadan kompleks ürün daha uzun süreli besleyici olur

19. erkaytr

erkaytr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaslar....

ben bugun Bsn cellmass-no-xplode ve Hardlıne nutrıtıon satın aldım ve bu 3 lu ıle bırlıkte whey proteınde aldım...

bunların kombınasyonu konusunda kafamda bır kac fıkır var ama sızce ekstradan kombıne etmem gereken bır urun varmı ve bunları nasıl kombıne etmelıyım fıkır alabılırmıyım sızlerden ben BSN urunlerını ılk defa kullanıcam...

sımdıden tesekkurleerr..

20. therion

therion Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    bsn kuru yapıyorum yukarda yazmıstım buna ek olarak
    az once syntia 6 almaya gıttım ama kalmamıs bana eas whey verdı. gercı ben daha kompleks bı protegın alacaktım uzun sure besleyıcı olsun dıye ama syntia yoktu bunuda(eas) baya ovdu bende bunu aldım. ne dıosunuz bu eas whey hakkında? fıyatına gelınce kazık yemıste olabılırım 2.5kg ını 105 ytl ye aldım....

Sayfayı Paylaş