BSN CellMass

Konusu 'Kreatinler' forumundadır ve Rpac tarafından 6 Ocak 2009 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 117
    66,1%
  2. Orta Karar

oy sayısı 55
    31,1%
  3. Başarısız

oy sayısı 5
    2,8%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 101 üye.
  1. ProoF

ProoF Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar Cell - Mass'ı Hocam Antremandan 45 dk Once Soguk Suyla İçiceksin Dedi.Ve Sadece Antreman Gunlerinde Kullanılıyormus Galiba.

Bu Ürünü XPRO WHEY COMPLEX VE XPRO GLUTAMİNE ile birlikte Nasıl Kullanabilirim ?

2. deist190

deist190 Yeni Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Havalimanı
    Yer:
    Ankara
    bu kreatini kombine yapmadan tek başına da kullansak bir sorun teşkil eder mi?! Yani ben direkt olarak tek başına kreatin kullanıp başka hiçbir ürüne-supplemente para verecek durumda değilim çünkü...

3. alice#

alice# Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaşlar bilen biri cevaplayabilirse çok makbule geçicek antrenmandan sonra cellmassı proteinin içine atıpmı karıştırıyosunuz yoksa ayrı ayrımı içiyosunuz bi forumda aralarında yarım saat olsun gibi bişey okumuştum bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen.

4. Supernatural984

Supernatural984 Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    MArmaris
    Arkadaşlar antremanın son hareketine geçerken üzüm suyunu alıyorum, son hareket son setlerde cell massı almaya başlıyorum, antreman bittikten sonra protein tozunu alıyorum...çok uygun beslenme dinlenme ile birde üstüne cell mass açıkçası ilaç gibi, öyle ki öğlen saatlerinde idman yapmış olmama karşın akşam tekrar sanki depolar full hissediyorum, yani bir antreman daha yaparım o derece yani ( tabi ki dinlenmeyi tercih ediyorum ) . artık antremanlarım çok daha sert ve motive geçiyor, ( ürünü sadece antremandan sonra kullanıyorum ) antremandan önce gaspari amino 8000 ( 5 adet ) ( taurin içeridiği için extradan nox ürünü almıyorum ve yeterli geliyor ) mass gainer ( 45 gr ), antreman ortasında gaspari bcaa 3 adet ( yarım porsiyon alma sebebim antreman sonunda musletech in bcaa içeriyor olması) son harekete geçinde üzüm suyu ( 100 ml ), son setlerde cellmass, ve hepsi bitince musletech hard pro ( 10 dk ya dağıtarak içiyorum )

Bacak antremanlarım şiddetli geçtiği için 15 dk kardiyo yapıyorum ( yapmazsam 5 gün yürüyemem :) ), antreman sonrası diğer programımdan farklı olarak extradan 3 bcaa daha alıyorum.

Şu ana kadar kendimi çok iyi hissediyorum bunda cell massın katkısını hissediyorum. Hissetmeyen arkadaşlarımın da yetersiz karb ve prtein alımı( beslenme ) ve yetersiz dinlenmeye bağlı olduğunu düşünüyorum. Bu ürün tek başına etkili olamaz

5. Karaca

Karaca Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    cellmass ı antrenmandan hemen sonra bos mideye alıyosun 20-30 dk. sonrada protein iciyorsun

6. grandor

grandor Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Marmaris
    Peki bir sorum olacaktı abilerim.. Cell mass ın Weider Pure Creatin Olarak Farkı ney acaba

7. D.Y

D.Y Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    73
    Ben eylulfr nox. nitrix-cell mass-protein tozu (belki amino asit)ZMA ve para olursa testesteron ve gh booster eklemeyi dusunuyorum sizce bu kombinasyon hacim icin idealmi ve cell mass da bulunan kreatin ethyl ester monohydrate kadar etkilimidir?

8. ferdityson

ferdityson Üye

Beğenileri:
    436
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Sizce bsn mi muscletech mi cell mass olarak?

9. kayahanonur

kayahanonur Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar bu ürünü On Serious Mass ile kombine etmeyi düşünüyorum, aynı zamanda kilo almalıyım bi sıkıntı yoktur değil mi.
    Boy:188
    Kilo:80

10. ferdityson

ferdityson Üye

Beğenileri:
    436
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Serious mass kilo aldırıcı zaten şu önemli nokta sağlam antreman yapmazsan, gereksiz zamanda tüketirsen sana göbek olarak dönebilir

11. ferdityson

ferdityson Üye

Beğenileri:
    436
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar bu cell-mass'ı şekerli içecekle tüketen var mı? mantıklı mı?

12. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    zaten içinde insülin yükseltici maddeler var,gerek yok bence böyle birşeye.

ferdityson bunu beğendi.
  13. ferdityson

ferdityson Üye

Beğenileri:
    436
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Bende öyle düşündüm bir an kafam karıştı teşekkürler dostum

AngryHun bunu beğendi.
  14. ferdityson

ferdityson Üye

Beğenileri:
    436
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Bu ürünü GNC mağzasından aldım yalnız içerisinde çok ufak topaklanma var ne düşünüyorsunuz amerikadan bize bayat ürünlerimi gönderiyorlar?

15. mrmete1903

mrmete1903 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Forumda yeniyim ve hemn konu başlığı açmak istemedim...6-7aydır düzenli olarak bu sporu yapıyorumm.. Elimde :
    1-)jack3D-2)optimum gold whey-3)bsn aminox- 4)bsn cellmass ve 5)optımum casein var
    bu 5 ürünü nasıl bi kombinasyon ile kullanmalıyım.. Boyum 1.75 kilom 68.. Amacım kilo alıp hacim kazanmak..

16. akekilli

akekilli Üye

Beğenileri:
    167
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Istanbul
    100% üzüm suyu ve vişne ile kombine ediyorum antreman sonrası. Gece yatarken ya da gece uyandığımda sadece su ile birer ölçek.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:38 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:36 ----------

Topaklanma olmaması lazım. Yalnız iyi karıştırsan da bardağın sonunda creatin kalıyor biraz. onu da az su katıp bardağın dibinde çalkalayıp içiyorum.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:40 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:38 ----------

Cellmass çok iyi içim olarak lezzetli. Citrulin PF ve glutamin katkısının daha iyi olduğunu düşünüyorum.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:42 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:40 ----------

Bence Syntha-6 ile kombine et. 2 ölçekle nesquik çilekli veya çikolata ile karıştırıp muz ekleyebilirsin kalori ihtiyacı için.

ferdityson bunu beğendi.
  17. ferdityson

ferdityson Üye

Beğenileri:
    436
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Cell mass kullanmaya başladım antreaman sonrası sabah kalkınca geçenlerde gece saat4 gibi kalktım midem yanıyordu cell mass götürdüm sabah kalkıncada protein süper oldu diyebilirim

18. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    en büyük boyu şuanda 100 tl
    denemeye değer gibi

19. ferdityson

ferdityson Üye

Beğenileri:
    436
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    birdahaki sefere antreman öncesi xplode sonrası cell-mass olarak kombine edicem sonuç iyi olucak gibi

20. Ünkut

Ünkut Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    53
    dostum parani bunlara harcama dogru besinlere harca.. söylediign bütün ürünler gereksiz ve paran cöpe gidecektir.. bana göre ise yarar supplementlar sadece creatin monohydrat ve whey protein dir ki whey protein bile bence o kadar gerekli degil paran yoksa tavuk gögsü yada yumurta akida isini görür..

Sayfayı Paylaş