brhmcr suplement kombinasyonu

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve brhmcr tarafından 31 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Ben zaten uzun süre spor yapmış beslenmesi düzgün zamanında bol bol kafein tüketmiş insanların pre-workout ürünlerini kullanmasını gereksiz buluyorum. Bena da jack3d dışında etki eden olmadı. O da 2 3 ant karıncalanmayı geçemedi ve içeriği değişti yenisi nasıl meçhul. Şu anda craze kullanıyorum 2 ölçeğe kadar çıkardım çok hafif bi nabız yükseltiyo başka da bi işe yaramadı

1 kişi bunu beğeniyor.
  2. dungean

dungean Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Beef Amino'yu ne zaman kullanıyorsunuz? Memnun musunuz ürünün performansından?

3. brhmcr

brhmcr Guest

Gun icinde zamanim olmadigindan (yemek yemekten zaman kalmiyor). Idman sonrasi kullaniyorum 4-6 tablet.

Tabi performans konusu anlama konusunda sikinti var boyle bir kombinasyonda ancak amacim kirmizi et acigini kapatmak oyle olunca hayatimdan memnunum.

4. dungean

dungean Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Bir şey daha soracağım, haplar çiğneyerek kullanılabilir gibi mi? :) Hap yutma sıkıntım var da, o yüzden soruyorum. Ya da sizden rica etsem, hapın fotoğrafını çekip, foruma koyabilir misiniz?

5. brhmcr

brhmcr Guest

https://www.google.com/imgres?start...sp=46&ved=1t:429,r:41,s:300,i:127&tx=52&ty=69

Alttaki acik kahve kircilli olan. kokusu cok agir cignenebilecegini sanmiyorum ama su tablet kirma makineleri is gorur.

6. thekinger

thekinger Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    Omega3 hapını almandaki temel amaç nedir? yağ yakımına yardımcı olmasımı? ve nezaman almak en uygundur.

7. brhmcr

brhmcr Guest

Yag yakimina yardimi vs icin almiyorum.Vucudumuzda omega 3-6-9 dengesi bozuluyor ve bu dengeyi korumak lazim.

Normal insanlarin bile 1000mg EPA-DHA almasi oneriliyor gunluk hayatta.

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/bal-k-ya-omega-3-t60768.html?t=60768

Konuda yorumumda mevcut.

8. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    Kimse buna dikkat etmiyor. Aslında sadece sporcular değil normal bireylerinde alması lazım. Omega 3 dolaylı yoldan yağ yakımı sağlıyor vücudun anabolik seviyesini yükseltiyor , rahat bir uyku sağlıyor gerçekten çok faydalı. Tek sorunu pahallı olması siz oturduğunuz konumdan dolayı şanslısınız. :D

Omega 6 fazlalığı vücutta sivilce yapabiliyor zaten gıdalarda bol bol omega 6-9 bollugu var omega alırken sadece O-3 alınmasını tavsiye ederim. (Bu yaziyi okuyup ozenip alanlar olacaktır yazayım dedim.)

1 kişi bunu beğeniyor.
  9. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    O zaman buna bir cevapta Türkiyedeki en iyi ürün Solgar 950mg thums:

10. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    Evet içeriği çok iyi. EPA 500, DHA 378 görünüyor. Bu şekilde günde 1 tablet yeter fakaat, internette yanlış görmediysem 50 kapsülü 60 lira olduğu yazıyor. 60 liraya somon stoklar haftada 2-3 kere tuketirim daha mantıklı olur. Yurtdışı supplement alışverişi yasaklanmadan önce bende now foods omega3 alıyordum çok uygun fiyata. Keşke stok yapsaymışım. :(

11. brhmcr

brhmcr Guest

Bugün dymatize glutamine aldım.Biliyorum heryerde yazıyorum glutamine in oral supplementasyonunun recovery üzerine olumlu etkileri daha açıklanmadı. Ancak bağışıklık sistemi üzerindeki etkileri tartışılmaz. Bu kış soğuklarında Polonya'da ciddi dikkat etmem gerekiyor.

12. brhmcr

brhmcr Guest

Bugün zamanım yok ama en kısa zamanda hesaplayıp döneyim ama çok birşey tutmaz.

13. brhmcr

brhmcr Guest

Serious mass 169 pln
    Dymatize glutamine 129.90

Toplam :1020 pln = > 536 lira.

Ancak unutulmamali vitaminler (200 tab) DHEA 200 tab, glutamine ( 1 kg, Amino beef 400 tab olunca bir cok urun 3-4 aylik hatta daha fazla.

Gecikme icin kusura bakma Efekan.

14. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Polonya'ya sırf supplement almak için gelebilirim. Cidden uçak parasıyla filan aynı paraya gelir bide tatil yapmış oluruz :)

15. brhmcr

brhmcr Guest

Daha dun Mehmetanil ile konustuk, normal zamanda biletler gidis donus 500 lira civari. Promosyonle ben gecen yaz 200 liraya git gel aldim.

Yani 2 pre workout alsaniz bilet bedavaya gelir :)

Gelmek isteyen olursa agirlayabilirim :)

Supplement konusunu zaten hallederiz.

16. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Evet aynen öyle. Bende bi süredir düşünüyorum Almanya'ya gitmeyeli oldu gitmişken bi Polonya ve Çek göriyim diye.
    Hatta ailem Pragdaydı bir kaç hafta önce Wroclaw'a yakın sanırım. Gelmiş olsam uğrardım sanada :) Ayrıca teşekkür ederim nazik teklifin için umarım görüşme tanışma fırsatımız olur:)

17. hasanateş

hasanateş Üye

Beğenileri:
    565
    Ödül Puanları:
    103
    Pln açılımı nedir? polonya para birimi zloti değilmiydi? gümrükte sorun çıkıyormu? Eğer gümrükte sorun çıkmıyorsa polonyalı arkadaşlarım var onlardan gelirlerken isteyebilirim.

18. brhmcr

brhmcr Guest

Pln - Zlothy

Gumrukte neden sikinti ciksin, tutup her urunden 3 er tane gecirmedikce.

Ben gecen sene forumdan bir arkadasa 4-5 parca urun getirdim.Sikintida olmadi.

Sonucta kisisel kullanim icin alabilirsiniz, fisiyle birlikte sikinti yok.

19. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    Kafamda öle bir düşünce var brhmcr. Hem seni hemde küçük elifi görmüş oluruz:p

kratos1 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş