boyuma göre kilom çok az yardım.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve YumurtaBeyazı tarafından 15 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. YumurtaBeyazı

YumurtaBeyazı Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    arkadaşlar 175 boyundayım kilomsa 55.bodye başladım.yememede dikkat ediyorum.kilo almak için önerileriniz var mı? her sabah şunu yap falan tarzında kendi tecrübelerinizden .yulafı çok duyuyorum fıstık ezmesini çok duyuyorum.bildiklerinizi paylaşırsanız sevinirim

2. Courageousss

Courageousss Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Kardeşim öncelikle düzgün besleneceksin , günde en az 5-6 öğün yiyeceksin. Sabahları mesela ben 3 yumurta beyazı zeytin peynir domates yiyorum. Ayriyetten bide bi kasede süte yulaf ezmesi karıstırıp içine nar muz tarcın felan ekliyorum çok besleyici oluyor tavsiye ederim. Başlayalı 1 ay oldu normalde günde 3 öğün yerdim suan 5 yiyorum ve 65 kilodan 67 kiloya ulaştım suanda.

3. ahmet ocak

ahmet ocak Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    SİVAS
    protein alımı kadar kaliteli karbonhidrat almaya dikat etmelisin düzenli beslenmeli ve ögünlerinde esmer pirinç ,bulgur pilavı ,patatese, bakla gillerin hepsine yer vermelisin yeteri miktarda süt abartmadan kuruyemiş tükenmelisin fındık fıstık ceviz leblebi gibi ögünlerin hep aynı saate olsun metobolizmani alıştır ögün atladıgın zaman vucudun eksikligini hiseder hale gelsin

4. YumurtaBeyazı

YumurtaBeyazı Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    saol kardeşim .yulaf olayını beğendim yapıcam

5. fbirfn

fbirfn Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları: