Boy

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve gozdeyilmaz10 tarafından 20 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. gozdeyilmaz10

gozdeyilmaz10 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar merhaba 21 yaşındaym, boyum 1,64 cm.
    Bi 5cm istiyorum. Bende bu takıntı haline geldi. Daha önce fitness, beslenme veya her ne deneyip de sonuç alan arkadaşlar yazabilir mi lütfen

2. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    erkeklerde tam 22 23 yaşında kemik uçları kapanır boy uzaması durur ama kadınlarda durum nedir bilmiyorum, barfix demirinde asılmak sıçramak boy uzatır, ben geçen seneden 2 3 cm uzadım

3. gozdeyilmaz10

gozdeyilmaz10 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Peki bir senedir aralıksız barfix demirinde asıldın mı?

4. gozdeyilmaz10

gozdeyilmaz10 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yoksa ara verdin mi? Aralıklı mı çalıştın.

5. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Bu yaştan sonra postürünü düzeltmeye odaklanman daha mantıklı. Sırtını güçlendirecek egzersizler ve özellikle kadınlar için yoga faydalı olabilir.

6. gozdeyilmaz10

gozdeyilmaz10 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Duraşa dikkat ediyorum ztn de dediğim gibi uzamak istiyorum

7. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    aralıksız spor yapıyorum sadece ilk iki sene dövüş sporları yaptım fakat omuzum çıktığı için fitnessta barfix çok çekemiyorum sadece esneme de asılıyorum ve bir süre kalıyorum barfix yerine lat pulldown hareketini kullanıyorum, bunun yanında deadlift hareketini de yaparsan kamburluk eğri oturuş varsa onları halledersin SCHWARZXXL'ın dediği gibi duruş bozukluğunda olmaz daha dik durursun

8. American Psycho

American Psycho Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    1.64'e belli yaşta ulaşmışsındır.Boy şu yaşa kadar uzar lafını geç.Boy kişinin kendisiyle alakalı.Kendi vücuduyla.Herşey olacağına varır derler ya :D Ben 167'den 1.80 olmuştum 2 yıl içinde.Ne süt içtim ne birşey yaptım.Hayatımın en sağlıksız yıllarıydı.O yüzden bana kalırsa boy uzatmaya değil, boy-vücut tipi olayında dengeli görünmeye bak.İyi günler

9. gozdeyilmaz10

gozdeyilmaz10 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yaaa nası uzadın anlamdım :) evet dediğin gibi 16-17yasmda bu boydaydım. Sora uzamadm. Yani uzadıysam bile 1-2cm uzayıp 1,64 olmusmdur. O zmnlar takmıyodum. Yani sen genlerle alakalı mı diyosun

10. derin_aker

derin_aker Üye

Beğenileri:
    280
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul
    164 boyun var daha istiyorsun.aynı boydayız çoğu kadın benden kısa türkiyede.boyun 1 55 olsa ne yapacaktın.o kadar takıntı yaptıysan pilatesi tavsiye ederim 5 cm uzamazsın ama uzun durabilirsin.neticede yaş olarak gelişiminin sonuna gelmişsin 5 cm hayal artık.giyinişin duruşun vücudun kafa vücut orantın üst beden bacak orantın belirler uzun veya kısa duracağını.paça boyu saçının uzunluğu bile görüntüde farkettirir öyle söyliyeyim :) boyun çok ideal takıntı yapma vücuduna yatırım yap hazır yaşın gençken.vücudun güzelleştikçe, çalıştıkça bu takıntın kaybolur zaten.ama madem takıldın o zaman pilates yoga deneyebilirsin.duruşunda sıkıntı olmasa bile yoga ve pilatesten sonra çok daha iyi duruşun olur.

Balboa7 ve gozdeyilmaz10 bunu beğendi.
  11. American Psycho

American Psycho Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Çokta değil.Çünkü benim babam kılsız ben kıllıyım.Babam 1.70 ben 1.80 veya az fazlayım.Gözler vs. ela.Burda ailenin farklı bireyleriyle aynı mesela.Amcam ve dedemle.Ama boy olarak hiç uzun yok.Anne tarafımda bi en büyük dayım uzun.Diğerleri 1.65 falan :D :D Dediğim gibi herşey olacağına varıyor.Sadece bekleyip görmek gerekiyor.Ben 20 olucam aAAAaaa 22 gün kalmış şaka maka :D 16'dan bu yana ennn fazla birkaç cm uzamışımdır ki hiç dikkat etmiyorum.Takıntı haline getiriyor insan bazı şeyleri, hiç olan şeyleri.Sonra uğraşıp duruyor kendisiyle.Türkiye'de boy ortalaması kısa.Kökene görede şekil alıyor mesela.Ben göçmenim.Ten rengi, saç ve göz rengiyle alakalı.Kusura bakma.Bu aralar ne üzerine düşünürsem aşırı ayrıntıya giriyorum :/

12. gozdeyilmaz10

gozdeyilmaz10 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Söylediklerinin hepsine katılıyorum. Bende ztn ümitsiz bi şekilde sordum. 5cm hayal :(
    Neyse tşkr ederim :)

derin_aker bunu beğendi.
  13. American Psycho

American Psycho Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Önemli değil.Gereksiz düşünceyi sen soktun kafana.Sen çıkarabilirsin ;)

14. derin_aker

derin_aker Üye

Beğenileri:
    280
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul
    herkes bir dönem bir şeyine takılıyor.bende zayıflığıma takılırdım mesela hala zayıfım 5 gün spor yapıp deli gibi yememe rağmen:) dediğim gibi vücuduna yatırım yap boy falan hikaye kadınlarda önemli olan orantı vs. ki boyun çok çok ideal.

Sayfayı Paylaş