Boy Uzatma (Değişik Teknik)

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Cruciare tarafından 10 Haziran 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 47 üye.
  1. arnold_junior_

arnold_junior_ Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    felisleo ben bunu aldım ve dedigin gibi etkisi yok gibi ama diger ilac ile birliktemi etkili dersin
    bu siteden bakamıyorum cunku ingilizce yok:(

o ek ilac hakkında bilgin varmı?

2. felisleo

felisleo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ya genelde meraktır ya :) ben ne kadar almayın desem de siz alırsınız... ama arkadaslar yabancı satış sitlerinde bu ürünün fiyatı 20-40 dolar arasıdır.. google dan arastırabilirsiniz bunu. bu da ürünün türkiyeye aslında cok düsük bir fiyatla girdigini gösterir. ürün yeni oldugu için 160-180 milyona kakalanmaya calısılıyor. 1 sene sonra bunu tahminimce 50 milyona falan bulmak mümkündür :) zaten 35 yas altı için etkiliymiş güyaa :) ama ben bi halta yaramaz diyorum.. yabancı forum sitelerinden biraz baktım.. 'give my money back' diyenler oldukca fazla :)

3. arnold_junior_

arnold_junior_ Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    satogrowth hakkında ne düşünoyorsun?
    bu konuda bi bilgin varmı belki onun etkisi daha yuksektir

4. pokeharun

pokeharun Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    harun
    Yer:
    bursa
    arkdaşlar satagrowth fiytasko bi ürün satıcıyla görüştüm ve çok tutarsız şeyler söylüyordu almanızı tavsiye etmem bu ayak tabanına takılan ürünü de kullanmaktayım ama eek bi yararını henüz göremedim gibi ..arnold junıor işallah sana da bana da ve diğer arkadaşlara da bi etkisi olur

5. coder

coder Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Yazılımcı
    Yer:
    istanbul
    hepsi para tuzağı anlaşılan.

6. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Arkadaşlar; bize mevcut boyumuzu benimsemek düşüyor; boşverin boyu. Çünkü boşvermek zorundayız; çünkü bu yaştan sonra imkansız gerçekten.

7. ozleyis

ozleyis Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    0
    j arnold 180 183 boy profesyonel sporcu degilsen tam ideal erkek boyu. hem vücudu kolay yaparsın benim 180 olsa....

8. ulasmen

ulasmen Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    veteriner fakültesi öğrencisi
    babam 180 ben 176 yım mesela arkadaslarım hep babalarından uzun ama ben kısayım boy cevresel faktorlerden cok etkilenir annem cocukken cok sut ıctıgımı soluo ama yemek az yermişim zaten yasım 17 normalde bir sure daha uzardım ama bb yapıorum agır squat calısıorum bu yuzden epifiz kapanmıstır die dusunuom cunku bb ye baslayalı 1 yıl oldu 1cm uzamamısım bile cok az uzamısım 06 cm falan boyumu hıc kafama takmıom bi arkadasım var 180 cocuk surekli boy uzatma urunleri falan filan alıo bb ye baslttım boyum kısa kalcak die bıraktı bence bu sekilde davrandıgı ıcın uzaklastım ondan cunku komplexli insanları sevmem ben heryonumle kendimle barısık bi insanım bence en guzeli bu eksik bulmak kolay hem kendinizde hemde baskasında en guzeli bir bahcede 99tane cirkin cicke 1 tane guzel cicek varsa o bahcedeki 1 guzel cicgi gormeliyiz

9. ixlas

ixlas Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kardes aldigin gunden bugune kadar ne gibi degisiklikler oldu yaza bilirmisin,

10. pokeharun

pokeharun Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    harun
    Yer:
    bursa
    tabi yazarım,
    öncelikle ben bu ürünün pek bi işe yarıcağı düşüncesiyle almadım sadece son bi çare olarak deneyip görmek istedim böyle şeylerin para tuzağı olduğunu biliyorum ancak yinede denedim çünkü boy meselesi benim için çok önemli hormon bile almayı düşündüm..

bu ürünü ocak başında almıştım ilk bi ay çok düzenli kullandım hergün ayağımdaydı ancak diğer aylar pek de düzenli kullanmaya fırsatım olmadı sınavlar dersler filan derken ayağımda bütün gün durduğunda çok acı verdiği için bazı günler hiç kullanmadıığım oldu.(gün ortasında topluluk arasında bi süre durup çıkarmaya yerim olmadığı için mecbur ayakta kalyıodu akşama kadar ) ilk aydan sonra çok düzensiz kullandım..
    yaşım 20 ama sakal bıyık pek fazla yok kemik yaşımda genç gelişmeye müsait ancak gün itibariyle de senin soruna karşılık vermek için şimdi ölçündüm ve üzülerek söylüyorum ki hala 1.73 üm :( :(

bi süre gh max da kullandım ancak şu an kullanmıyorum düzensiz olarakda hafif ağırlık çalışıp mekik şınav çekiyorum mayıs ayı gibi suplementler la beraber sporu düzenli yapmaya başlıcam o ayak tabanınıda düzenli kullanmaya çalışıcam..
    şu an için bi etkisi yok eğer olursa hemen buraya yazarım..

açıkcası bence bu ürün bi işe yaramaz ama eğer işin içinde boy uzaması varsa yinede bi denemekten zarar çıkmaz eğer ki boy senin için bi takıntı halindeyse tabiki! çünkü bende işe yaramayan ürün belki sende bi etkisi olabilir kişiden kişiye göre değişebilir.boy senin için çok da sorun deilse bence alma ancak birkaç cm için nelerimi vermezdim diyenlerdensen belki alıp denemekte fayda olabilir..
    bende şu an için işe yaramayan bu ürün belki sende daha iyi farklı sonuçlar verebilir
    umarım bi yardımım olmuştur..

11. ixlas

ixlas Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben de boyumla sorunu olanlardanim(hatta birinciyim de diye bilirim) ve bende boyumun uzamasi icin ne gibi yontem,uygulama vs. varsa hepsini deneyip de neticeni degistirebilmeyin umutlarindayim,yani cok istiyrum 3-4 sm da olsa uzansam ne mutlu bana/ ve yillardir ben ne yapim,nasil beslenim gibi suplementler alim diyerek hep heyal etdim uzunboylu olmagi... ve bu ayaga takilan tabani da gordum ve boy uzamasina dair isittiyim her konuya merak edib de onun hakda oyrenmeye basladigim kimi simdi de senin aldigin bu urunun ne gubu faydalari olabilir diye merak etmisdim
    ve nasil kullanildigini da bilirmissin bence ve uzanmadim diyosun ben yine de umutlaniyorum cunki sen onu tam manasiyla kullanmamissin sen oyle yazmissin ve diyrumki bunu basla asil sekilde kullanmaya ve bizlerde yaranmis bu karanlik noktalara son koymus olak
    ve sen daha hangi boy uzatma yontemlerini kullandin yazarmisin lutfen

12. pokeharun

pokeharun Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    harun
    Yer:
    bursa
    benim boy 1.73 ortaokulda sınıfta en uzun boyluydum ortabirin sonunda nasılsam hala aynı boydayım hiç boyatmadım deli olucam :(
    köse deilim ancak sakal olayıda tam olarak çıkmadı genç gösteriyorum bi kaç doktora gittim görenler 17 18 diyor kemik yaşı da gençmiş.. hala son olarak ufak bi boy atıcağıma inanıyorum..:( lisede omuzumda bi ufak aşınma gibi bi durum olmuştu çok zorlanmıştı bi hafta kendime gelememiştim omzum çok arımıştı kemik kısmı ve daha sonrada o bölgedeki kemik yapısı hareket halinde kütleyip ses yapıyodu, ben diyorum ki sanırım vücut boya harcıcağı kalsiyumu zamanında oraya kullandı oyüzden bidaha uzamadım :( bu dorumudur bilmiyorum bilgili arkdaşlar cevap verirlerse seviniirm.

babam benden az kısa annem de babmla aynı sayılır ablam var oda annem babamdan uzun olsa da benden yine az kısa( neredeyse benle aynı )
    ben en son bi endokrin uzmanıyla görüşmüştüm bana uzamazsın bu yaştan sonra demğişti bende sinir olmuştum,gittiğim başka doktorlar ise hala az da olsa uzayabilceğimi sölediler hepsi farklı bişi diyor.

bu yaz benimle neredeyse aynı fizike sahip aynı yaştaki bi arkdaşım tam 8 cm boy attı nasıl oldu bilmiyorum ama bende uzayabiliirm..

bu ürnün kuılllanımında 15 er dakka sabah ve akşam kullanmak yeterli oluyordu sanırım ama ben ilk ay hiç ayağımdan çıkarmadım desem yeri var :) tabi diğer aylar bacağımda kocaman iz olduğu için artık acı vermeye başladı, düzenli kullanamamaya başladım ama yinede hemen hemen 3 günde bi kullandım ama artık düzenli kullanmaya çalışıcam..
    bu sitede bu ürünü kullanan başka arkdaşlar da var junior arkdaşımız mesela oda uzun süredir bu ürünü kullanıyordu hatırlıyorum benden sonra oda bu ürünü almıştı aynı şekilde salvadore_xp de uzun süredir kullanoyor.onlarda umarım yorumlarını yazarlar.
    ben bu aydan sonra sporu düzenli yapmaya başlıyorum unıvrsal gh max , Weider Ultra Amino 3050 ve Calcium Formula adındaki bi vitamin hapını günlük 3lü kombine şekilde kullanmayı düşünüyorum.bu ürünleri kullanım amacım vücudun kas olarak ve belki işe yararsa boy uzaması baabında gelişmesini sağlamak.
    1.ürün gh salgısını arttırıyor,2. ürün kas için gerekli amino desteği için 3. ürün ise kemiklerin gelişmesi için gerekli iyi dengelenmiş vitamin ve minaral içeriğini barındırıyor.
    şimdi bu ünleri 3 lü kullanmamın yararı zararı nasıl olabilir onları araştırmaya çalışıyorum acaba bu 3 ünü kullanmak vücuda çok yük bindirir mi uygun olur mu bilgisi olan arkdaşlar yazarsa ayrıca sevinirim..
    ürünlerin linklerini de veriyim

http://********************/ProductDetail.aspx?CategoryId=17&ProductId=80

http://********************/ProductDetail.aspx?CategoryId=5&ProductId=148

http://www.vitaminburada.com/urun.aspx?pid=99&r=jk4MgKTrDHErUc6/bSBCSi0K5TMWOZGp&i=6

13. ixlas

ixlas Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    pokeharun ilgin icin sana cok-cok tessekur,boyum 1.73 diyosun,cok normal(ve yine de senin uzamani dilerim).. ben 1.70 olum bana yeter ama ne yapim 1.60 a zorla catiyorum ve bu durum dediyim gibi beni cokdan rahatsiz ediyor bu konuda cok dusunmusum,dusunuyorum ve dusunucem de galiba
    bu yolda da internetde arasdirmalarim bitmiyo ki bitmiyo>hep arasdiriyorum nasil yapim ..ve en merak etdigim de suki boy uzamasi icin olan butun isleri yapibda bi netice elde eden oldumu bunu gorende kendime guvenim artiyo ve arasdirmalara ve bildiyim usullari becerdigim kadar yapmaya calisiyorum/ dediyim gibi usullar cok boy uzatmak icin.(bu arada "kemik yas? da gencmis" ne demek?) evet doktorlarin biri uzarsin digeri uzamassin vs gibi derler // bundan baska boy uzamasi icin olan usullar hakda da farkli fikirler mevcut,mesela bunu yap boy uzamasi icindir diyen de var ama yapma boy uzamasinda bi yarari olmucak soyleyen de var

14. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Boyu uzatmanın iki yolu var: Epifizler kapanmadıysa genotropin, epifizler kapanmışsa İlizarov operasyonudur. Harci sato vs.. hiçbir şekilde uzamak mümkün değil. Pilates yaparak kendini 2-3 cm uzun gösterebilirsin. Bizzat denedim. İşe yarıyor. Aam egzersizleri bırakırsan 3-4 günde eski boyuna dönüyorsun. Sana tavsiyem: ben de 2-3 yıl çok taktım. Ama artık takmayı bıraktım. Çünkü diğer türlü uzamanın yolu yok.

ixlas bunu beğendi.
  15. pokeharun

pokeharun Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    harun
    Yer:
    bursa
    kemik yaşının genç olması kemik uçlarında bulunan uzamayaı sağlıyan epifiz kıkırdakların henüz özelliğini yitirmemesi..
    boyun 1.60 , yaşın kaç ve ailendeki diğer üyelerin boyları nasıl,belki sende hormon problemi olmuş olabilir :(
    benim o arkadaş ne mi yaptı ?
    hiç spor yapmadı,çok düzensiz beslendi ,içki içti,hep fast food tarzı ürünlerle beslendi, aynı şekilde uyku sistemide çok düzensizdi hep geç yatar erken kalkardı..
    buna karşılık biz ne yaptık her yaz her sabah 6 da kalkıp jimnastik hareketleri yaptık,hemen sonrasında 8km yol koştuk,dönüşte ise göle gidip yüzdük geldik kahvaltımızı en iyi,faydalı sağlıklı besinlerle yaptık,düzenli yattık düzenli kalktık,uzarız diye basketi sevmediğim halde 1 sene basket bile oynadım ama yok yok yok!
    adalet mi bu o arkadaşım için boyun hiçbi önemi yok ancak bizim için çok önemli ..
    bu uzama olayında genetik faktörlerin çok etkisi var gerçekten..

ixlas bunu beğendi.
  16. ixlas

ixlas Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    genotropin nasil oluyo(operasyon mu? cok blgi olmadigi icin cok sorular soruyorum)
    pilates nedir ? detayli anlata bilirmisin yada ozelime yazarmisin//link vere bilirmisin...
    salvodor xp sende ayak tabanini almissin sen de mi faydasini gormedin

kac ay kullandin?
    boy uzadimi?

pokeharun "kemik yasinin genc olmasini: anladim ..ben epifiz kikirdaklarinin ozelligini itirib-itirmedigini nasil oyrene bilirim?doktora mi gitmeliyim?(endokrin uzmaniyla mi?)
    yas 20 oldu 5 aydi ki 21e gecmisim babam ve annem de kisaboylular(genetik aktorun burda guclu olduguna dair de cok okumusum sadece yeni boy uzatma usulunu gorunce hemen meraklanmaya basliyorum)ayak tabanini ben yadimda diyil ama 1 sitede okumusdum---bunu 30 yasa kadar olan insanlarda da etkisi oluyomus ve onun icinde bununla cok ilgileniyorum ve 7- okurken 3 ile kadar zayifligimla alakali olarak doktora gitdim(anlamazdim sanirim hormon problemiymis) benim asil sorum suki bu ayak tabani boyu uzatarmi ya yok/kullanan arkadaslardan cvb bekliyorum ilginiz icin cok sag olun

17. areskomando

areskomando Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar dikkat

beyler biraz mantıklı olun.benim boyum da 1.90 .bu yıl 2.lige cıkmak için cok calısıorm basketbolda.sizce o hormon salgılatran kimi madem hormon salgılatıyor ve 5 yıl kullanabilirsiniz diolar o zmn insanın soledikleri rakamdan daha fazla uzamaları gerekir.o zmn hep tak ayagına durmadan uza :D bole bişe olması imkansız.yasınız eger 19 unu biraz gectiyse artık uzamayı ruyanızda gorursunuz.ha uzarsınız ama en fazla 1-2 cm.sakın paralarınızı bole seylere yatırmayın !!!! zaten her insan boyunun uzuasaını ister.sizced bu boyunu uzatmak neden bu kadar ucuz ??? nie kimi bu kadar ucuz.k.bakmasınlar o bou uzatma ameliyatları bile hadi torpil bulup yaptırmaya kalksan en az 20 milyarı gozden cıkarın arkadaslar!!!kulupte bi arkadas var guard.boyu 1.75 di.hasta olmadıgı ve zorunlu ameliyat olmayacagı için ameliyat yapmadılar.fakat torpil buldu.20 milyarı gitti.dizine bi alet taktılar.su an da da boyu 185 daha da uzamıor.bole tuzaklara dusmeyin

Son düzenleme: 14 Haziran 2008
    salvadore_xp bunu beğendi.
  18. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Çok acılı ve riskli bir yöntemmiş ilizarov. Arkadaşının şuanki durumu nedir; sağlık durumu nasıl? İçeride bir nesne kalması gerekiyor ve onu ömür boyu taşımak zorunda. İnş hareket kısıtlanması olmaz ve hayatına kaldığı yerden devam eder.

19. rockymehmet

rockymehmet Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Kastamonu
    slm boy uzaması

slm arkadaşlar size boy uzaması ile ilgili bişey soracaktım cevap verirseniz sevinirim.
    vücut ölçülerimi yazıyorum .
    hergün düzenli olarak sabah 7.30 da 8 km yürüyorum ve yürüyüş bandındaki fitness aletlerini çalışıyorum evde şınav mekik damdıl çalışıyorum..
    kahvaltıda süt ve süt ürünleri yiyorum gece yatarken süt içiyorum.
    benim boyum 185 üstü ve 190 olurmu acaba bilgisi olan varsa yazsın ölçülerimi veriyorum
    boy : 1,83 84 arası
    kilo : 87kg
    gögüs : 102
    omuz : 115
    bel : 100
    kol :32 şişik : 34

yardımcı olursanız memnun olurum...

20. C4FER

C4FER Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Boy sorunum var yardım lütfen :S

Mrb arkadslar 20 yaşındayım boyum 164cm..bu yaşıma kadar hiç sorun etmemiştim boyumu ama, keşke daha küçükken sorun etseymiştim belki daha kolay olurdu..

Neyse arkadaşlar polislik sınavına giricem önümüzdeki sene ve çok istiyorum polisliği.. yaklaşık önümde 9-10 ay zaman var ve 3 santim uzamam lazım minimum 167 olmam lazım..

3 ay önce yoko denedim ama düzensiz hayatım yüzünden tam kullanılması gerektiği gibi kullanamadım,gerçi kullansam da bişey değişir miydi bilmiyorum da neyse..

Bu yaşta uzamam için ne tavsiye edersiniz odamda barfiks çekiyorum,bi de oxandrolone die bi steroid buldum onun faydasının olabileceğini düşünüyorum... sizler de fikirlerinizle yardımcı olursanız çok sevinirim..

Sayfayı Paylaş