Boy uzar mı?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve jesspink43 tarafından 27 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. jesspink43

jesspink43 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    16 yaşındayım boyum 1.65 spora başlamak istiyorum fakat boyumun uzamamasından korkuyorum genetik falanda etkili bide ailedekiler kısa olunca kötü durur mu ne yapmalıyım aranızda boyu kısa olan var mı :)

2. Twain

Twain Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    3
    Dostum bende 17 yaşındayım 1.66 boyum var 16 yaşında ilk başladığımdan bu yana bariz şekilde 2 3 cm uzadım.Yaklaşık 20 gün önce boy uzatma programlarına da kafamı taktım erkeklerin 21 e kadar yolu varmış boy uzatma hareketleriyle ve sağlıklı beslenme uyku ile 5 6 cm gibi uzama imkanımız var. Ben bir hoca değilim ama mantık olarak squat gibi hareketler baskı yapacağından kemiklerin erken sertleşmesini kapanmasını sağlayabilir.Ama aletli hareketler de ne olabilir ki, üstüne baskı yok bir şey yok, görüyorsun sporcuları 1.83 1.80 nasıl oluyorlar ki? Boy uzamasına bir etki olmuyor, yani bana olmadı sana tavsiyem boy uzatma hareketleride yap internette baya var bacak açma omurga açma falan :D yaşın tam dostum pişman olabilirsin sonra geç başladım diye :D iyi günler

3. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

BodyForumTR Kullanım Kılavuzu - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş