Bodybuilding.com formundaki supplement stack ler

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve berbes tarafından 28 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. küçük kemik

küçük kemik Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    berbes, yeminle bu grubun supplement uzmanı olacaksın..herkesten farklı olarak hepsini kullanarak tecrübelerin olacak..Lütfen buraya yaz ve herkesle olumlu olumsuz yaşadıklarını paylaş..bu şekilde yeni başlayanların veya caf caflı reklamlara atlayalara engel olacağını düşünüyorum..

yolun açık, kariğerin sağlam olsun...

bu arada idman programını ve yediklerini de arada paylaşırsan sevinirim..bir de "before" - "after" resimlerini eklersen herkes supplement ne kadar etkili görüntüleyebilir..

kolay gelsin

KK

berbes bunu beğendi.
  2. berbes

berbes Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    :)..Evet küçük kemik..Herkesin kullandığı hdyroxcut-lipo vs gibi çok fazla reklamı olan ürünleri kullanmak istemiyorum..Eminim bunlardan iyileride vardır..Sonuçta bu supplementleri kullanarak karaciğer için risk alıyoruz..Bu nedenle ben çok fazla araştırırım hem vücuda etkileri hemde başarı yüzdeleri hakkında..
    Genelde top seller ürünleri değilde insanların kullanıpta sonuç aldığı kıyıda köşede kalmış hakettiği yeri bulamamış ürünleri arayıp bulup çıkarıp kullanıyorum..
    Mesela yağ yakmak adına Driven Sports Lean Extreme-Man Vaporize-Man Scorch kombinesi neredeyse herkes tarafından çok tavsiye ediliyor..
    Aslında sleepy de bunları baya bir inceliyor oda görmüştür..
    Ölçü beslenme kullanım miktarları vs gibi durumları günlük olarak yazıcam..Yağ yakıcı kombinasyonum gelmek üzere 2 gün önce siparişi verdim 0.5 kg lik bir paket haftasonu elimde olur..Resim olayına gelince..aslında bu konuda biraz geri duruyorum bunun nedenine gelince benim vucudumda gençlik zamanında yaptırdığım yaklaşık 17 adet dövme var bunun garip muhabbetlerinin yapılıp konunun gereksiz şekilde uzayacağı endişesi var :) ondan dolayı resim koymuyorum..
    Bana kalırsa cafcaflı renkli kutulu bol reklamlı ürünler yerine araştırıp ülkemizde adı sanı duyulmamış ama bu işin merkezi olan amerikada bir çok insan tarafından bilinen ve kullanılan ürünleri tercih etmekte fayda var..

3. küçük kemik

küçük kemik Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    berbes, "Bana kalırsa cafcaflı renkli kutulu bol reklamlı ürünler yerine araştırıp ülkemizde adı sanı duyulmamış ama bu işin merkezi olan amerikada bir çok insan tarafından bilinen ve kullanılan ürünleri tercih etmekte fayda var.. " sözünün arkasındayım..

4. sleepy

sleepy Üye

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    0
    MAN Scorch ile ilgili güzel şeyler okudum. Yukarıdaki kombineyi biliyorum az çok.

Ama benim gördüklerimde Vaporize yoktu.

Bu aralar Controlled LABS REDuction AM-PM ürünü çok konuşuluyor.

Bir de Gaspari Cytolean V2 geldi sanırım.

Yakında onunla ilgili yorumlar da gelir.

5. berbes

berbes Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Aslında Lean Extreme-Scorch kombinesi konuşuluyor..Ama birçok kişinin yağ yakma programlarında sesamin olduğunu tespit ettim..Bende Vaporize ı sesamin için ekledim..Daha sonra değişik bir sitede scorch - vaporize ikilisinin müthiş bir etki yaptığını okudum bu yüzden vaporize ı da ekledim..aslında scvation sesamin eklicektim ama sonradan aynı firmanın iki ürününü kullanmak daha mantıklı geldi..Daha önce birçok yağ yakıcı kullandım..Hdyroxcut-Biotest Hot-rox-Lipo 6-Animal cuts( halen kullanıyorum 1 haftası kaldı bitmesine) ama buna rağmen çok farklı bir etki hissetmedim..Genelde bu ürünlerde kafein olduğu için enerji verdiğini biliyorum ama ben günde 7-8 bardak koyu şekersiz kahve içerim belki ondan bana aman aman bir etkisi olmamıştır..O yüzden lean-scorch-vaporize kombinesi bana diğerlerinden farklı geldi..sadece scorch yerine reduction veya diğer termojenik yağ yakıcılardan birini koyabilirdim ama scorch un methini çok duydum bilhassa lean extreme ile alındığında çok başarılı sonuçlar veriyormuş..
    Ben Lean-scorch-vaporize-ester-vit(3 gr )-yeşilçay-mate-active(gingsengli)günde 1 er poşet 1 litre suya koyarak kafeini artırıp bu şekilde bir kombine yapıp 85 cm olan bel ölçümü 30-45 gün içinde 80 civarına çekmek istiyorum..Daha sonra zaten controlled labs kombineme geçicem..
    Bu arada cytolean v2 yi bende duydum ama yine gasparinin mitrotopin adlı yağ yakıcısının çok başarılı olduğunu sağda solda okuyorum..Ben sipariş verirken stoklara henüz girmemişti ertesi gün girmiş..
    Arkadaşlar bu arada çok ama çok merak ettiğim bir durum var..bel ölçünüzü nerden alıyorsunuz? Tam göbek deliğinin üstündenmi yoksa 2-3 parmak yukarıdanmı ?

6. sleepy

sleepy Üye

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    0
    Benim bildiğim en kalın olduğu yerden alınır bel ölçüsü.

Yani simitin etrafından :)

berbes bunu beğendi.
  7. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
  8. sleepy

sleepy Üye

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    0
  9. berbes

berbes Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Şimdi moralim bozuldu işte..Bende göbek deliğinin 2-3 parmak üstünden ince olan yerden ölçüyordum 85 civarı geliyordu..Şimdi göbek deliğinin üstünden ölçtüm 93 cm geldi..45 günlük yağ yakım dönemi kaldı önümde inse inse 88-89 a iner..Boyumda 1.83..Sizce abartmamalımıyım yani 88 cm iken başlasam cardio yuda antreman yapmadığım günlerde yapsam 3-5 cm daha inceltebilirmiyim..Hedefim 73 kg den 83 e çıkıp o kiloda define olmak..Yoksa yağ yakma işine tüm yaz devammı etmeliyim..Ama acaip sıkıldım yağ yakma muhabbetinden aşağı yukarı 6-7 aydan beri yağ yakma ile uğraşıyorum..Hayır işin enteresan tarafı millet iskelete döndün diyor..1.83 boya 73 kg oldum..daha devam edersem 60 lı kg a inicem..Sizin tavsiyeniz nedir
    Aslında bir resim çekip koysam belki daha iyi değerlendirebilirsiniz..

10. küçük kemik

küçük kemik Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    gaspari mitotropin yarışmacılar için hazırlanmış vücudu kurutmaya yönelik bir ürün diye biliyorum..yani sana ağır gelebilir..kullanan varsa sormak gerek...

11. berbes

berbes Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    yok zaten mitotropin kullanmicam..En son lean extreme olan kombineyi yapıp yağ yakma olayına son vericem..
    Ama mitotropin hakkında bir çok yazı okudum..Sadece pro lar değil herkes kullanıyormuş..Ama zaten sıradan termojenik lerden çok bir farkı olduğunuda sanmıyorum

12. berbes

berbes Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    evet arkadaşlar..Son 3 aydır devam ettiğim yağ yakma maceramdaki son halkanın yani son 1 aylık kombinenin ürünleride hazır..Bu son kombineyle plato dönemini aşmayı planlıyorum...Şekilde görülen kombine..

13. küçük kemik

küçük kemik Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    sen git bu kadar ürün içine hard line koy..anlamadım valla...

14. berbes

berbes Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Valla bu iş için özel olarak chromium almak istemedim..Elimde 1 adet hardline vardı onu kullanayım dedim..Sonuçta chromium aman aman önemli birşey değil..

15. berbes

berbes Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Arkadaşlar aşağıda verdiğim linkte transformation ( dönüşüm ) hikayeleri var birçok kişinin..Nasıl yapmışlar neler yemişler hangi supplementleri kullqanmışlar hangi antremanları yapmışlar hepsi yazıyor...Gözlerime inanamadığım yazılar okudum ve insanlar gördüm..
    Mesela adamın biri 20 kg almış ama yağ oranı %13 den % 8 e düşmüş ve beli aynı kalmak şöyle dursun incelmiş bile..Bu ve bunun gibi yüzlerce hikaye resimlerle birlikte verilmiş..
    Müthiş bir motivasyon kaynağı oldu benim için..Şunu anladımki yağ yakmak için aylarca kasmaya gerek yok..Vücut inşa ederken bir yandanda yağ oranınızı düşürüp beli inceltebilirsiniz..Şimdiye kadar bunun mümkün olmadığını anlatan bir sürü yazı okumuştm..Ama mümkünmüş ..herşeyi kuralına uygun doğru düzgün yaptıktan sonra oluyormuş
    Link :
    http://www.bodybuilding.com/fun/trans_m.htm

16. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    bence de sonuçta krom..hardline olması ne kaybettirir..

zigbog ve berbes bunu beğendi.
  17. okankut

okankut Üye

Beğenileri:
    312
    Ödül Puanları:
    73
    bu tranformation hikayelerini ben de çok yakından takip ediyordum bi ara..
    adamlar cidden kısa zamanda evrim geçirmiş gibi oluyorlar..
    başta motivasyon kaynağı oluyor ama sonra motivasyonumu düşürür gibi oldu çünkü o denli bir dönüşümü ben kendimde yaşamadım..
    daha sonra tabi artık savunma mekanizması devreye girdi ve adamlar stereoid kullanıyodur falan demeye başladım ama cidden transformation başlığında çok iyi örnekler var..

18. sleepy

sleepy Üye

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    0
    Kısa sürede böyle vücutlara ulaşmak çok zor. Orada yazıyorlar ama ben fazla itibar etmiyorum.

Başarı yavaş yavaş gelen birşeydir, bu kadar hızlı sonuç almak normal değil.

Ayrıca vücut geliştirme sporuyla uğraşıp çok büyük 2 noktayı gözardı edenler var:

- Ten rengi
    - Işık

Eğer koyu bir teniniz yoksa çalışmalarınızı görmeniz zorlaşıyor.
    Bundan sonra düşük bir yağ oranı lazım, %6 civarlarında.

Şunun da altını çizmek istiyorum, o forumlarda gördüğünüz kişiler o kadar keskin vücut hatlarına sadece yağ yakarak ulaşmıyorlar.

Diüretik supplementlar kullanıp deri alındaki suyu atmak da gerekiyor. Yoksa hatlarınız bu kadar keskin durmaz.

O sayfaların gerçekleri yansıttıklarını düşünmüyorum ben.
    Neler neler yazılıyor. 6 ayda 20 kilo kas kütlesi ekleyip bunun tamamen doğal olduğunu söyleyenler, saçma sapan beslenme programlarıyla büyük başarı elde ettim diyenler, kendilerini genetik harikası olarak tanıtanlar...

O siteleri okuyup bir de irdelemek lazım.

Gerçekten sağlam vücutlar var, bunlar genelde eski askerlerden çıkıyor. navymarine adlı bir üye vardı sanırım. Bir inceleyin.

Ödül almıştı bb.com'da. Kısa sürelerde elde edilmiş bir başarı değil kendisininki; ama o platformdaki en sağlam vücuda sahip birkaç kişiden biri.

Dediğim gibi başarı kısa sürede gelmez, geliyorsa da bir terslik vardır.

İyi sporlar.

orkunberk bunu beğendi.
  19. berbes

berbes Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Diüretik supplementlar derken neyi ve hangilerini kastediyorsun sleepy

20. berbes

berbes Üye

Beğenileri: