BODY BEAST Yapanlar.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve beastic tarafından 4 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. beastic

beastic Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaşlar sporsuz geçen yılların ardından ağırlık antrenmanı yapmaya karar verdim. Bunun için de kulaktan duyma programlar ve gereksiz yüklenmeler nedeniyle kendime zarar vermemek için BODY BEAST programını yapmaya karar verdim.

Program 3 bölümden oluşuyor
    1. Build 3 hafta

2. Bulk 6 hafta

3. BEAST 3 hafta

Program yapılan antrenman yanında beslenmenin de çok önemli olduğunu belirtiyor.

Build safhasında daha çok temel ağırlık hareketleri yaptırılmakta. En uzun antrenman 53 dakika ve hareketler arası dinlenmeleri maksimum 2 dakika.
    Build safhası sizi tamamen BULK safhasına hazırlamak amaçlı.

Şimdi bana gelirsek;

Ben programa başlayalı 2 hafta oldu. Daha önce üniversitedeyken de ağırlık çalışıyordum. Ancak evlilik ve ardından iş-güç derken sporu bıraktım ve çok fazla kilo aldım.
    Boy 172
    Kilo 92 kilo idi.
    Yaptığım diyetle 84 kiloya indim ve yoluma sporu da eklemeye karar verdim. Bugün Optimum gold standard whey protein tozunu aldım ve yarından itibaren kullanmaya başlayacağım.

Benim hissettiklerime gelirsek...
    Ben açıkçası programı çok beğendim. Isınma dahil 1 saatte spor bitiyor. Dolayısıyla pek vakit almıyor ve ben nutrition desteği almasam bile işe yaradığını düşünüyorum.

Peki forumun hocalarının ve mudavimlerinin eğer inceleme fırsatı bulurlarsa program hakkındaki virüsleri nelerdir?

2. unknown00

unknown00 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Body beast ... Benim işime çok yaradı . Güç , ağırlık artışı , kas kazanımı ve yağ yakım açısından baya saglam program . 90 gün sürmesi lazım programın . Herhangi bir sakınca yok ant. programında . Body beast evde çalışanlar için ideal program ama bu programın gym de yapılması kendimden örnek vereyim sonuçları x4 e katlıyor .

3. beastic

beastic Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Ben gym de yapıyorum. Sizin BULK periyodu nasıl geçti... Yani benim gordugum BUILD periyoduna gore baya zor gibi...

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. unknown00

unknown00 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bulk ilk haftası baya zorladı gibi 2. haftadan sonra alıştım diyebilirim . Her yıl bulk döneminde özellikle body beastın 6 haftalık bulk programını uygulamaktayım .

Sayfayı Paylaş